INDIVIDUAL PARTNER

Pro podnikavé a šikovné lidi na startu!

Za 1 190 Kč nebo 45 EUR + DPH měsíčně místo 1 990 Kč

Základní partnerství a členství › jsi sólo individuální člen a zájemce o dění a obsah klubu bez rozlišení motivace a toho, zda již podnikáš nebo nikoliv...

• Ano, chci členství INDIVIDUAL PARTNER za trvale zvýhodněnou cenu při měsíční platbě za 1 190 Kč resp. 45 EUR + DPH.
  • Ano vím, že je tato cena výhodnější o 800 Kč oproti plné ceně 1 990 Kč.
  • Vím, že se jedná o fixní opakovanou platbu kartou, která bude v tomto případě probíhat každý měsíc ve výše uvedené výši, tedy k dalšímu stažení platby dojde za 1 měsíc. Více o opakované platbě kartou máte uvedeno v obchodních podmínkách zde.

Ano, vím, že vstupuji do KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ za mimořádně zvýhodněnou cenu. Zároveň vím, že tuto zvýhodněnou cenu můžu využívat natrvalo, pokud platbu a členství nepřeruším! Proto se tato výhoda jeví jako investiční příležitost, kterou využiji!

OBJEDNÁVÁM ČLENSTVÍ
V KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

- INDIVIDUAL PARTNER -

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Toto členství objednáváte přes firmu GoldWinner Studio Prague s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i Klubu Inteligentních Investorů. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde

Váš tým podpory!