KLUB IN IN

- JIRKA MAZUR -

5 940 Kč / 225 € bez DPH
plus poté čtvrtletní opakovaná platba za 2 970 Kč / 114 €

• ANO vím, že objednávám členství INDIVIDUAL PARTNER v Klub Inteligentních Investorů na 6 měsíců za 5 940 Kč / 225 € (bez DPH) plus poté kvartální opakovanou platbu kartou za 2 970 Kč / 114 € (bez DPH)!
  • ANO vím, že ke členství INDIVIDUAL PARTNER získávám zdarma online kurz ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS!
  • Vím, že se jedná o fixní opakovanou platbu kartou, která bude po uplynutí 6 měsíců probíhat každé čtvrtletí ve výše uvedené výši, tedy k dalšímu stažení platby dojde za 6 měsíců a dále již bude stahování čtvrtletní. Více o opakované platbě kartou máte uvedeno v obchodních podmínkách zde.

Objednávám pro sebe členství
INDIVIDUAL PARTNER v KLUBU IN IN
+ zdarma online program a kurz
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS

Ano › vím, že mohu kdykoliv svoje členství ukončit! Beru na vědomí, že mohu kdykoliv svou účast v KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ zrušit a to vždy v období probíhajícího členství, ale vždy nejpozději 10 kalendářních dnů před stažením platby, nebo automaticky prodlouženého období členství! Nic tedy neriskuji! Jdu na objednávku »

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Přístupy do Klubu IN IN obdržíte ihned po spárování platby a do kurzu v pondělí 14. 12. 2020.

Toto členství objednáváte přes firmu GoldWinner Studio Prague s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i Klubu Inteligentních Investorů. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde

Váš tým podpory!