Webinář SAO SPECIÁL začne již za:

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Investování je soustředěný boj o peníze a budoucnost. Je třeba mít připravené vítězné strategie, ale i ten nejhorší možný scénář. Je třeba mít plán, znát cestu a získat sílu. Protože kdo je připraven, není překvapen!

Získej a ovládni největší sílu ve prospěch svých cílů + 8. div světa!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

POZVÁNKA NA WEBINÁŘ › SAO SPECIÁL

LEVERAGE › KLÍČ K VELKÉMU ÚSPĚCHU

Tajemství největší síly pro Tvoje peníze, čas a svobodu!

Jdi po stopě peněz, znej rizika a získej a ovládni největší sílu!

Budeš ji totiž potřebovat!

• Život, podnikání i burza jsou permanentní boj o peníze. Nikdo Ti nikdy nedá více, než musí.
  • Pohádky o snadných výdělcích a zaručených návodech na peníze jsou kecy pro hloupější část populace.
  • My víme, že peníze je třeba vymyslet! Volíme si své hřiště či bojiště, pravidla, strategii a známe tajemství největší síly, kterou můžeme vlastnit!
  • Kdo chce vítězit, musí ovládat nejmocnější zbraně, aby nebyl poražen jako ovce. Musíš ovládat sílu!

Až 90 % lidí se na burze nechá oškubat, protože nemají k dispozici nejdůležitější tajemství největší síly (leverage) a neznají strategie těch nejlepších 10 % !!!

Můžeš je získat! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svobodu. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat. Proč bys měl být v akci? Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! Probereme, jak získat Klíč k Velkému Úspěchu a jak ovládat největší sílu v investování, kterou lze získat!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný! Jirka

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 22. března 2022 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Prozradíme novinky, vize a probereme, co musíte dělat pro své peníze tak, abyste byli úspěšní! Pochopení příležitostí, které přicházejí, bude přelomové. Buďte u toho! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce! Těší nás, že patříte do této skvělé party!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!