Objednávka

Členství v KLUBU IN IN na 1 měsíc

+ Aktivace HNB Akademie

Pro plátce DPH a Slovensko

• ANO VÍM, že pouze dnes objednávám členství v KLUBU IN IN na principu předplatného na dobu 1 měsíce za 1 360 Kč a společně s ním také Aktivaci HNB Akademie za 3 990 Kč.
  • ANO, VÍM, že, kupuji 1 měsíční členství v KLUBU IN IN s následnou pravidelnou opakovanou platbou, pokud toto předplatné nezruším.
  • ANO, VÍM, že součástí HNB Akademie je základní podpora a servis po dobu 3 - 6 měsíců od spuštění kurzu, a že je tato příležitost časově omezena.
  • ANO, VÍM, že dnes platím Aktivační poplatek, který mi zaručuje, že mohu HNB Akademii aktivovat kdykoliv po zaplacení objednávky.
  • ANO, VÍM, že online HNB Akademie je součástí obsahu Klubu IN IN.
  • ANO, VÍM, že si mohu k této nabídce dokoupit produkt VIP PARTNER PACKET, který mi zajišťuje jak vlastnictví HNB Akademie natrvalo, tak také VIP servis a podporu ke všem našim vzdělávacím produktům natrvalo.

Více o opakované platbě kartou máte uvedeno v obchodních podmínkách zde.

Objednaním získám:

Členství v KLUBU IN IN

✔ Předplatné v KLUBU IN IN dle zvolené délky platby
✔ Podpora, síla a know-how jedinečné komunity
✔ Expertní obsah KLUBU IN IN
✔ Prémiový obsah a bonusy
✔ Servis a podpora v rámci klubu

AKTIVACE HNB AKADEMIE

✔️ Poplatek za aktivaci HNB Akademie
✔️ Spuštění HNB Akademie po zaplacení objednávky podle sebe - Akademii aktivujete podle svých časových možností!
✔️ Vlastní tempo a časová flexibilita
✔️ Servis a podpora k Akademii po dobu 3 měsíců
✔️ Obsah HNB Akademie zdarma v rámci členství v KLUBU IN IN

K objednávce můžete využít speciální nabídku na:

VIP PARTNER PACKET

✔️ HNB AKADEMIE natrvalo bez dalších podmínek
✔️ Výhoda vždy aktuálně nejlepších možných cen KLUBU IN IN
✔️ VIP servis a podpora ke všem našim vzdělávacím produktům
✔️ Přednostní informace
✔️ Individuální plány
✔️ Exkluzivní přístupy

Vyplňte pečlivě své údaje do formuláře:

Podmínkou pro zahájení  Akademie je zaplacení  Aktivačního poplatku a členství v KLUBU IN IN! Na využití této nabídky vám zbývá:

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB Servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzu HNB, SmartBooku, WinSignals či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory Klubu In In & HNB Akademie!