Zjistěte, proč a jak se účastnit nejziskovější finanční hry na světě!

Mnoho lidí se pokouší zbohatnout a mnoho jich vsadí na burzu. Šanci mají malou, zejména proto, že nechápou pravidla hry dříve, než se do této vzrušující investiční hry pustí! Burza, obchodování, trading a spekulace jsou různá slova pro totéž - lidé chtějí vydělat peníze na burze! Čím víc ale chtějí vydělat a čím dříve, tím snadněji se jejich sny o možné cestě za finanční svobodou a nezávislostí vytratí!

Investoři hledají něco jako Svatý grál a v honbě za pokladem riskují. Chtějí výsledky snadno a rychle, snadno se lepí na rady druhých. Jen méně z nich vezme odpovědnost do vlastních rukou a vydá se na prověřenou cestu. Vědí, že je lepší naučit se investovat vědomě, inteligentně a chytře, než hrát ruskou ruletu na štěstí!

Nejtěžší věc je naučit se dělat relativně složité věci jednoduše! Pro nás a naše parťáky je to přirozená cesta. Mimo peníze máme rádi i svůj čas a nezávislost. Proto volíme cestu budovanou průkopníky a vašimi předchůdci. Kurzy HRAJEME SI NA BURZE jich prošly tisíce a jejich zkušenost a svědectví je, že tento náš přístup funguje! 

Investování na burze je pro nás cesta k finanční svobodě a nezávislosti, ale také k získání času a energie pro lepší kvalitu života. Na druhou stranu nemusíte opouštět zaměstnání, které vás baví, nebo podnikání, které vám funguje. Penězům je jedno, co vy děláte ve svém čase. Peníze mají jen rády, když se s nimi zachází se záměrem, kompetentně, a jdou vždy tam, kde se jim daří!

Důležitá informace na úvod

Toto je předprodej a zároveň rezervace nového online kurzu HNB AKADEMIE a KLUBU IN IN za extra zvýhodněných podmínek. Počet zájemců musíme pro první běh kurzu omezit. Dostane se pouze na ty z vás, kdo si tuto rezervaci uděláte včas!

Dnešní rezervace aktivace nového kurzu HNB AKADEMIE se souběžným členstvím v Klubu Inteligentních Investorů je možná pouze tady a teď! V dalších prodejích kurzu v průběhu března musíte počítat s podstatně vyšší cenou! 

 • V textu této POZVÁNKY zjistíte, že si můžete vybrat ekonomicky přístupnější variantu, jak absolvovat zbrusu nový online kurz HNB AKADEMIE ve 3 variantách v rámci členství v KLUBU IN IN. 
 • Nebo můžete vlastnit tento kurz natrvalo s VIP výhodami a s garancí vždy nejlepšího servisu, podpory a nejlepších cen ke KLUBU IN IN. Investujete více do začátku, abyste úrodu sklizně z této investice zhodnotili o to více dlouhodobě. Stačí si do objednávky přidat VIP PARTNER PACKET a výhody jsou vaše!

Začínáme již 8. dubna, za pár týdnů! Díky za pochopení, těšíme se na vás v novém formátu vzdělávání a vzájemné podpory.

Jirka Mazur a team


Máte na výběr! 

 • Buď vyděláváte pouze prací pro někoho, nebo donutíte peníze, aby pracovaly pro vás!
 • Postupy, kdy vyděláváte 20-30 % ze svého kapitálu ročně nebo těžké násobky za více let díky fenoménu složeného úročení, pro vás nemusí zůstat utopií.

Dobrá zpráva je, že se vše můžete učit téměř bez rizika!

 • Naučíte se ovládat svou mysl, vidět příležitosti a jednoduše si budete chodit pro peníze na burzu, kdykoliv zjistíte, že je ten správný čas.
 • Naučíte se za málo času i peněz vydělávat více, než jste si kdy mysleli. Chce to jen dodržovat plán, strategie, disciplínu a nechat trhy nadělovat, když jim dáte příležitost. Naučíme vás to!

RIZIKO a VÝNOSY s vámi ale budeme řešit až v průběhu vzdělávacího procesu.

 

Soustřeďte se proto na to, JAK ZAČÍT NA BURZE a jak budeme postupovat v rámci vzdělávání!

Rok 2024 je rokem náročným. Nevíme, co na nás číhá za rohem a jak se bude náš život a svět vyvíjet. Umíme si spočítat, kolik máme peněz, ale nevíme, kolik máme času. Promrhat vzácný čas čekáním na lepší zítřky se nevyplatí. Čekat na to, že se samo objeví něco, co nám vylepší život, je bláhové. 

 • Můžete vydělávat peníze tím, že vyměňujete svůj čas a energii za peníze. Peníze v práci si musíte odpracovat, svůj čas ztrácíte pro záměry jiných lidí. Ale v pohodě, vím, že někdo pracovat musí. A investovat se můžete naučit i při práci!
 • Peníze v podnikání musíte vymyslet a musíte věnovat čas a energii svému podnikání. Nemusíte opouštět to, co vás baví a generuje vám peníze. Ale můžete pro své peníze přidat legální doping, když jim umožníte pro vás pracovat!
 • Peníze v investování musíte vymyslet a musíte ovládnout investiční řemeslo!

Faktem je, že většina lidí procesům investování nerozumí, a proto často peníze prodělají. Burza je pro většinu lidí špatně uchopitelná, a proto se jí vyhýbají obloukem. Nebo zde nadšeně investují s vidinou rychlých peněz a konce bývají také rychlé...

Důvodem je, mimo jiné, že neznají svůj BURZOVNÍ INVESTIČNÍ PENTAGRAM

a neumí se orientovat v postupu, který jim mimo peníze přinese navíc i čas, nezávislost, flexibilitu a také větší klid v jinak rozbouřených vodách investičních příležitostí.

V HNB Akademii Bezpečného a Ziskového Investování se naučíte ovládnout BURZOVNÍ INVESTIČNÍ PENTAGRAM a vydáte se na cestu vědomého, inteligentního a chytrého investora!

🤔 Odoláte této příležitosti?


Zaujala Vás myšlenka finanční nezávislosti?

Možná dnes přemýšlíte o tom, jak se naučit pracovat s penězi v investování na burze?

Mým kurzem HNB prošlo za 10 let více než 6 tisíc lidí a většina z nich dnes řídí své investice.

Řekl jsem Vám někdy, že máme prověřený, spolehlivý a fungující systém, jak zhodnocovat peníze o 20 až 30 % ročně s minimálním rizikem?

 • Víte o možnostech finančních bonusů, složeného úročení, kdy peníze na našich účtech přibývají pasivně a my do toho děláme relativně bezpečně další investice?
 • Uvažovali jste o tom, že by bylo fajn být u toho a naučit se to?
 • Bez rizika, s podporou a servisem, s radami a pomocí těch, kdo to dokázali před Vámi?
 • Víte, že největší ztráty v životě jsou ty z neustálého odkládání?

Nikdy nebudete vědět, zda to může fungovat pro Vás, pokud si to nevyzkoušíte! Díky, že jste si to přečetli.

Udělejte si tento rok čas na plnění svých snů a cílů! Pokud bude mezi ně patřit vědomé investování, rád vám se svým skvělým týmem pomohu.

Jirka Mazur, podnikatel, investor a autor kurzů HNB

Nyní to nejdůležitější, co se v novém kurzu naučíte

 • Naučíte se dovednosti, jak na burze vydělávat peníze!
 • Získáte kvalitní základy burzovních spekulací za 8 až 12 týdnů.
 • Naučíte se na trzích identifikovat ziskové příležitosti s úspěšností nad 80 %.
 • Naučíte se efektivně řídit burzovní obchody bezpečně a ziskově.
 • Vše důležité se můžete učit úplně bez rizika v podmínkách reálných trhů.
 • Vysvětlíme vám jak začít na live burze s co nejnižším rizikem.
 • Předáme vám naše prověřené návody a postupy, které jinde nezískáte.
 • Budeme probírat jednoduché a účinné strategie pro sbírání zisků na burze.
 • Naučíte se plánovat, používat strategie na míru vlastní osobnosti.
 • Získáte skvělé know-how pro práci se složeným úročením.
 • Naučíme vás kombinaci chytrého tradingu a pasivních příjmů.
 • Získáte kvalifikaci a kompetence vědomého investora na burze.
 • Po dobu kurzu můžete počítat se základním servisem a podporou týmu.
 • Ve vašem snažení vás podpoří největší a nejlepší komunita investorů u nás.

Skutečně potřebujete ještě více argumentů pro to, jít do akce?

Toto mě potěšilo a Vás to může inspirovat!

Ano, chodí mi často zpětná vazba k tomu, co děláme. Čerstvě mi napsal absolvent kurzu Štefan a potvrzuje to, co uvádím výše. Učí se to, co jsem slíbil. Před pár dny mi napsal toto:

Dobrý deň Jirka! Vďaka za Váš kurz! Počas februára som urobil 213 obchodov. Z toho 86 % som uzavrel v zisku. Finančne to bolo 93 % zisku a 7 % straty. Urobil som niekoľko chýb, ale vždy som si uvedomil, že v kurze ste ma na tento typ pochybenia upozornil. Celkovo sa mi od absolvovania kurzu ešte nestalo nič, na čo by ste neupozornili. Z toho som pochopil, že ste mimoriadne skúsený a úprimný v snahe odovzdať svoje bohaté skúsenosti. Veľmi Vám za to ďakujem. Cena kurzu nie je nič v porovnaní hodnoty, ktorú som získal. Veľmi si vážim aj pozvanie na webinar (obchodovať často, ale bezpečne). Niektoré veci potrebujem počuť znova ako pripomienku. Prajem Vám všetko dobre. Všetko, čo som od Vás počul, bolo pre mňa veľmi užitočné. Od ponuky knihy, cez cely kurz HNB... S úctou
Stefan Banskyúčastník kurzu HNB VIP TRADER

Pokud se přidáte, jistě se Štefana můžete zeptat osobně v naší FB skupině, stejně jako desítek dalších, kteří jsou již v akci s námi a prohánějí peníze na burze. Ti, kdo to dokázali, mohou být pro Vás inspirací a podporou!

Již víte, proč chcete získat přístup do HNB AKADEMIE?

Chci se s Vámi podělit o příspěvek ve skupině na Facebooku. Můžete to mít úplně stejně, pokud zvolíte stejný postup.

Nedávno nám na FB do skupiny napsal klient toto:

Pěkná inspirace, co myslíte? Chcete umět toto za 8-12 týdnů?

Myslím, že Václav by neváhal... A co vy?!


Nyní jistě chcete znát podmínky, ceny, jak to bude probíhat...

 • Jak to bude celé probíhat, kdy začneme a jak?
 • Proč je nyní ta nejlepší příležitost jít do akce?
 • Kolik zaplatíte a za co?

Pojďte si pro odpovědi, ať můžete udělat objednávku ihned!

Nejdříve pár zásadních poznámek k průběhu a obsahu kurzu:

Online kurz bude probíhat v samostatné části členské sekce KLUBU IN IN. Kurz je rozčleněn do 8 částí, které budou obsahovat řadu tématických kapitol. Obsah získáte formou videí, textů, audia a dalších prvků. Můžete očekávat profesionální zpracování obsahu, ale také servis a podporu pro úspěšné abssolvování.

Kurz je navázán na aktivní členství v Klubu Inteligentních Investorů a můžete tak získávat průběžný obsah klubu a prémiové obsahy navíc. Pokud vás kurz zaujme a zjistíte, že je to pro vás to pravé, můžete dále pokračovat jako členové KLUBU IN IN ve svém vzdělávání dlouhobě!

Dnes si můžete AKTIVACI kurzu zarezervovat dopředu za extra výhodných podmínek! Kurz začne 8. dubna v pondělí. Toto je předprodej pro vážné zájemce a proto pouze zde, tady a teď můžete získat významně lepší podmínky. Kdo zaváhá, bude vstupovat do kurzu za více peněz. Tak to prostě je!

Do té doby ale nemusíte ztrácet čas čekáním! Můžete brouzdat v obsahu klubu a účastnit se debaty, sledovat expertní videa, těšit se... Pár týdnů do kurzu uplyne rychle!

Také si můžete dnes za zvýhodněnou cenu pořídit servis a podporu v luxusním balení, informace o programu VIP PARTNER PACKET získáte níže!

Stručná informace, z jakých 8 částí se kurz skládá:

1. INVESTIČNÍ PŘEDEHRA

      Hrajeme si na burze & Akademie

Předehra pro malé hráče ve světě velkých financí. Začínáme bezpečně a bez rizika aneb škola hrou!

3. ZÁKLADY INVESTOVÁNÍ

Online obchodování a spekulace

Principy investování na finančních trzích, s čím obchodujeme. Jak proměnit hru a trading v investiční proces!

5. BEZPEČNĚ A ZISKOVĚ

Nejdůležitější poselství Akademie

Je to jediná nejdůležitější věc, kterou když pochopíte, zvítězíte ve světě investování. Stačí, když pochopíte toto poselství!

7. SEBER PRACHY A VYPADNI

Sada investičních rad a strategií

V investování platí, že 100 investorů má 100 strategií. Některé jsou ale univerzální, zvláště ty se zázrakem složeného úročení!

2. ODTAJNĚNÉ VYCHYTÁVKY

Odtajníme si TOP 13 vychytávek

Přidaná hodnota HNB AKADEMIE o tom, co se jinde nedozvíte. Informace, poučení a zkušenosti prověřené časem!

4. MEZIHRA KOLEM HLAVY

Jak se (ne)učit na burze

Pravda o tom, kde vznikají naše peníze aneb cesta kolem naší hlavy. Jak nezískat špatné návyky a jít prověřenou cestou!

6. SITUAČNÍ ANALÝZA ONLINE

Identifikace ziskových situací

Plus řízení otevřených obchodních pozic. Klíčový informační analytický systém pro efektivní řízení investic na burze!

8. KOMUNITA & HRA NEKONČÍ

Nejdůležitější investice pro úspěch

Investování v souvislostech aneb jak využít 10 pilířů vědomého investora. Komunita, permanentní vzdělávání, hledáme talenty!


Kolik zaplatíte a za co?

Teď si jistě řeknete:

 • A kolik to vlastně bude stát?
 • Jakou to má hodnotu?
 • Co získám?
 • Co riskuji?
 • Co se u mě změní, když do toho půjdu?
 • Co ztratím, když do toho nepůjdu?

Všechny tyto dotazy jsou legitimní. Proto vám na ně odpovím. Začněme ale od konce...

Co ztratím, když do toho nepůjdu? Jednoduchá odpověď: Zahodíte šanci, příležitost se něco naučit a také možná efektivní cestu k penězům, k časové svobodě, nezávislosti... Další nechám na vás!

Co se u mě změní, když do toho půjdu? Změní se toho opravdu hodně. Získáte kompetence vědomého investora. Dáte si šanci naučit se nejdůležitější dovednosti, a sice "dovednosti vydělávat peníze jednoduše a efektivně". Změníte mnohá přesvědčení, možná i životní styl. Je to na vás!

Co riskuji? Pro začátek nic zásadního. Možná drobnou investici do vzdělání, možná něco času... Na burze vás budeme učit se silným akcentem na eliminaci rizika. Možná že změníte přesvědčení, že burza je riziková. Také zjistíte, že větší riziko je nedělat nic a nechat si utéct příležitost...

Co získám? Získáte více, než si možná myslíte. Získáte informace a zkušenosti lidí, kteří to dokázali před vámi (a že jich je hodně). Získáte znalosti, vzdělání, dovednosti, kompetence, kvalifikaci, schopnosti, pochopení pro něco, co zůstane pro většinovou populaci navždy tabu! A také možná nová přátelství. Pocítíte změny...

Jakou to má hodnotu? Hodnota je relativní. Pro chudého malá, pro bohatého velká. Jde o to, jak s tím naložíte! Když se za malé peníze naučíte vydělávat velké peníze, může být hodnota nezměřitelná. Říká se tomu finančí páka. Vzdělání a informace jsou pákou pro ty, kdo se je naučí používat!

A kolik to vlastně bude stát?

Nejdříve krátký příběh... Možná jej znáte z mé knihy ŽIVOT NA BURZE.

Trvalo mi několik let, než jsem po mnoha pokusech přišel na to, jak na burze vydělávat relativně bezpečně a hlavně ziskově. Několik let, dejme tomu 3 roky x 8 měsíců v roce x 50 hodin (to je realistický odhad mého času v době, kdy jsem byl samouk a šetřil jsem na vzdělávání) = to je dejme tomu 1 200 hodin. Kdyby mě jedna stála 500 korun (moje hodina stojí podstatně více), je to náklad přibližně 600 000 korun! Uf, ještě, že jsem to nepočítal předem!

Dnes je více informačních zdrojů a mohli byste mít ambici, že se to naučíte za 3 měsíce sami taky po těch 50 hodinách. Sazba 500 korun na hodinu je běžnou sazbou, kterou si účtují levnější experti a živnostníci. Takže byste investovali 150 hodin x 500 korun = 75 000 korun. To by byl výdělek, kdybyste se věnovali jiné práci místo hledání "zaručených návodů na zbohatnutí", které neexistují. Neznám osobně žádného člověka, který by získal potřebné dovednosti sám za 3 měsíce...

Je zde ještě jiný úhel pohledu...

Před pár dny jsem ve zprávách zachytil informaci o nadšených lidech, kteří si dělali 3měsíční rekvalifikační kurz pro získání nové práce. Kurz platil stát (z našich daní) a stál 60 000 korun. Chápu to, nic není zadarmo. 

Co chápu méně, je, proč lidé investují čas a peníze do získání jiné práce. Jestli není lepší investovat čas a peníze rovnou do získání dovednosti, "jak vydělávat peníze efektivně", a následně třeba pracovat více pro radost a poslání...

 • Jaká investice by vám dávala více smysl?
 • Do získání nové práce, nebo do získání takové dovednosti?

Fakta: Máme v realizaci online kurzů zkušenost delší než 10 let a našimi kurzy prošly tisíce spokojených účastníků. To je dobrý výsledek! Důvodem, aby si náš kurz koupili, jistě bylo i to, že v něm viděli podstatně vyšší hodnotu, než byla jeho cena!

Ano, je vám jasné, že expertní kurz, díky kterému se můžete naučit řídit peníze klidně v objemech stovek tisíců korun nebo několika milionů, musí mít hodnotu a odpovídající cenu?

Takže co tak 100 000 korun? Je to hodně, nebo málo?

 • Pro milionáře, který se chce naučit profesionálně spravovat svůj kapitál a nastartovat další investiční příležitost, je to férová cena.
 • Pro člověka, který má díru v kapse, je jakákoliv i nízká cena nedosažitelná a pochopení toho, o čem jsou příležitosti na burze, mu asi k ničemu nebude!

Je důležité si říct, pro koho je kurz HNB AKADEMIE určen.

Jsou to zejména:

 • INVESTOŘI
  Lidé, kteří mají peníze, rizikový kapitál a chtějí se s nimi naučit pracovat na burze. Ano, mají peníze, mohou si to dovolit a jsou vysoce motivovaní k tomu spravovat si a řídit část svého kapitálu sami, vlastní hlavou, chytře a bezpečně.

  Je jasné, že právě těmto parťákům se chceme věnovat přednostně a jsme vděční za to, že právě oni jsou základem naší komunity chytrých, inteligentních a vědomých investorů. Pokud jste se přidat zapomněli, dnes máte skvělou příležitost!
 • NADŠENCI
  Ano, jsou mezi námi i ti z vás, kdo máte zatím peněz méně. Ale víte, že si vás peníze najdou, když se s nimi naučíte zacházet! Opravdová motivace, vůle něco změnit, správný směr a vytrvalost - to jsou podmínky úspěchu.

  Je pravdou, že většina dnes bohatých lidí začínala právě takto. Takže pokud se ztotožníte s touto skupinou lidí, jste zde správně a podpoříme vás!

Podmínky a ceny:

Zejména vás chci ujistit, že tento online kurz nebude stát 100 000 korun, i když by si jistě i za tuto cenovku našel své příznivce!

Také nebude stát 50 000 korun, i když jsme o podobné cenovce chvíli přemýšleli.

Ale rozhodli jsme se, že kurz učiníme více dostupný. Pokud si jej pořídí více lidí a my budeme schopni zabezpečit jeho provoz a podporu, potom můžeme srazit cenu níže.

Před pár lety jsme kurz HNB prodávali za 9 990 Kč (400 EUR) a nestíhali jsme pod náporem klientů!

Dnes je jiná doba. Inflace, investujeme do vzdělávacích programů, do vyšší kvality obsahu, servisu a podpory. Není to levné a chceme si držet tým kvalitních lidí. Jak tedy na to?

Je pro vás cena 20 000 Kč za takový zrusu nový online kurz férová? Myslím, že ano!

 

Ale víte co, necháme si takovou cenu pro vaše následovníky, co přijdou později...

Dnes je premiéra, předprodej a rezervace pro AKTIVACI zbrusu nového kurzu.

Jak je výše uvedeno, dnes objednáte a pár dnů si počkáte.

Začínáme 8. dubna 2024!

Ano, cena 20 000 Kč  za kurz HNB AKADEMIE je stále na stole! Ale... 

... v loňském roce jsme slíbili všem, kdo mají původní kurz HNB VIP Trader, slevu 4 000 Kč na nový kurz. Nový kurz by tedy měl stát 16 000 Kč.

Jistě očekáváte v rámci předprodeje AKTIVACE kurzu ještě lepší cenu...

Aktuálně pro vás máme ještě lepší nabídku!

Nemusíte čekat, až budeme kurz prodávat za plnou cenu, ani za tu zlevněnou.

Dnes můžete mít kurz HNB AKADEMIE zdarma v rámci členství v KLUBU IN IN a zaplatíte pouze aktivační poplatek 5 990 Kč!

🚀 AKTIVACE KURZU

 • 8. dubna 2024 vám zašleme přístupové údaje ke kurzu HNB AKADEMIE.
 • Zprovozníme a nastavíme vám členskou sekci pro absolvování kurzu HNB AKADEMIE.
 • Zajistíme vstupní informace k průběhu kurzu, popřípadě k fungování členské sekce kurzu.
 • Budeme vám k dispozici při řešení problému se zřízením a provozem prvního demo účtu, na kterém se budete učit.
 • Nastavíme pro vás základní podporu a servis pro průběh kurzu po dobu 3 měsíců od data, kdy se rozhodnete kurz spustit.

Důležitá informace! Sami si můžete nastavit den zahájení kurzu a zvolit si tempo, které bude vyhovovat vašim časovým možnostem! Využijte tuto výhodu flexibility v kombinaci s podporou týmu a komunity KLUBU IN IN.

Online kurz HNB AKADEMIE pro vás bude nastaven tak, že si můžete zvolit své tempo studia a e-mailové sekvence k jednotlivým částem. Po dobu průběhu kurzu vám budeme k dispozici pro řešení technických problémů, které by případně mohly nastat. Předpokládaná délka pro absolvování kurzu je 3 měsíce, ale v případě potřeby vám díky aktivaci kurzu můžeme servis a podporu prodloužit dále bezplatně až na 6 měsíců od zahájení!

Vezměte prosím na vědomí, že aktivační poplatek pouze symbolicky zahrnuje možné náklady na běh kurzu a výše uvedené úkony. K tomu si můžete představit technické a časové nároky pro realizaci takového kurzu plus náklady na můj tým a technická zařízení, provoz serveru, webu, technologií pro online podporu a další. 

Vlastní obsah kurzu máte zdarma v rámci svého aktivního členství v KLUBU IN IN! 

Aktivačním poplatkem zaplatíte pouze práci mého týmu a náklady s kurzem spojené...

Moje práce, obsah a know-how jsou pro vás zdarma! 

V případě přerušení členství v kurzu bude přerušen i přístup do kurzu. Kdykoliv si můžete ale tyto přístupy obnovit již bez aktivačního poplatku. Cílem je, abyste se mohli svému projektu vzdělávání ohledně investování na burze věnovat s naší podporou dlouhodobě! Krátký kurz a následné odpojení od zdroje a komunity není řešením pro něco, čím si chcete vylepšit kvalitu života. Proto jsme zvolili toto řešení, které preferuje drtivá většina našich klientů a parťáků! Klasické řešení kurz extra s návazností na klub by bylo podstatně dražší... Věřím, že tuto výhodu oceníte!

Dejte si šanci začít! Každopádně můžete jen získat a určitě se naučíte hodně nových věcí a zvýšíte své finanční vzdělání. Je potom na vás, zda a jak budete pokračovat. Ale víme, že v týmu a komunitě je velká podporující síla a skvělá finanční páka pro vaše investiční záměry!

💎 VIP PARTNER PACKET 💎

Chcete vlastnit kurz HNB AKADEMIE natvrvalo a mít k němu další VIP výhody?

 • Ano, můžete vlastnit tento kurz natrvalo s VIP výhodami a s garancí vždy nejlepšího servisu, podpory a nejlepších cen ke KLUBU IN IN!
 • Investujete více do začátku, abyste úrodu sklizně z této investice zhodnotili o to více dlouhodobě!
 • Stačí si do objednávky přidat VIP PARTNER PACKET a výhody jsou vaše!

VIP SERVIS A PODPORA

V LUXUSNÍM BALENÍ

★ Buďte první v řadě ★

VIP PARTNER PACKET vám zajistí individuální vzdělávací servis s vazbou na individuální investiční cíle a plány!

VIP PARTNER PACKET je servisní balíček vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Cílem  VIP PARTNER PACKETU je šetřit čas (a peníze) a jít rovnou na věc bez zbytečných experimentů prověřenou cestou! Cena VIP PARTNER PACKETU v této zvýhodněné nabídce je 15 990 Kč!

Získáte 4 zásadní výhody:

 • Budete vlastnit kurz HNB AKADEMIE natrvalo bez dalších podmínek!
 • Získáte vždy aktuální nejlepší možné ceny do KLUBU IN IN bez smlouvání!
 • Naši pozornost a komunikaci, kdykoliv projevíte zájem!
 • Nadstandardní servis a podporu natrvalo!

Proč získáte tyto výhody za tak málo peněz?

Ano, teď si můžete říct: "...jak je možné mít takové výhody za tak málo peněz? Jakou to pro mě bude mít hodnotu? Vždyť třeba za VIP členství v golfovém nebo rotary klubu zaplatím klidně 100 tisíc každý rok bez mrknutí oka. Být VIP se vyplatí, ale něco to stojí? 

Prozradím vám to na rovinu! Mým cílem není aktuální profit, ale chci potvrzení vašeho zájmu být našim VIP parťákem, protože pro to můžete mít mraky důvodů! Napíšu to jednoduchou větou takto:

UKAŽ MI PENÍZE A ZÍSKEJ MOJI POZORNOST!

Ono to tak v byznyse běžně chodí, pouze lidé bez zkušeností na to nejsou zvyklí. Ale je to fér, co myslíte? Dáme svým VIP parťákům výhody, o které si řeknou a upřednostníme je ve všem!

Co ještě obsahuje VIP PARTNER PACKET navíc:

 • Statut
 • Servis
 • Podpora
 • První řada
 • Přednostní info
 • Individuální plány
 • Přednostní pozvánky
 • Cenová zvýhodnění živých akcí
 • Burza a investování jako životní styl
 • Potenciál spolupráce, partnerství, příležitostí
 • Neformální podpora na live účtech GSW-GCI v rámci komunikace

Ukažte, že na to máte, a VIP PARTNER PACKET a naše pozornost jsou vaše!

Toto je VIP servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří mají dostatek kapitálu, vědí, co chtějí a proč. Nechtějí a nemusí čekat, prostě předběhnou frontu a získají VIP servis a podporu pro start na burze včetně nejvýhodnějších podmínek!

Přečtete si příběh, proč je dobré být VIP

Tento VIP servis a packet si pořídí 20 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Čekat s davem ve frontě je ztráta času. Čas jsou peníze.  Začněte jako VIP!

Nečekejte, až na Vás dojde řada, a začněte na burze
dříve a výhodněji než ostatní!

DŮLEŽITÉ:

Pořízením tohoto VIP packetu nám dáváte na vědomí informaci, že disponujete rizikovým kapitálem jako potenciálně kvalifikovaný investor a přejete si od začátku VIP přístup a servis. Chcete všechny výhody VIP včetně vlastnictví kurzu HNB AKADEMIE natrvalo a vždy nejlepší ceny do KLUBU IN IN.

Zajistíte si možnost úvodního welcome callu, uvítacího hovoru, v rámci kterého probereme Vaše investiční cíle a záměry a probereme přednostně nejlepší variantu a cestu pro to, jak tyto záměry naplnit. Nemusíte "čekat ve frontě", až na Vás dojde řada. Nemusíte čekat na běžné e-mailové informace řadu týdnů, prostě se Vám ozveme hned!

Peníze a aktivní zájem ukážou směr a cestu těm, kdo chtějí být první!

INVESTOVÁNÍ JE BĚH NA DLOUHOU TRAŤ

Ano, naučit se investovat na burze a získat kompetence a dovednosti je fajn!

Ale největší SÍLA a páka pro to, jak uspět na burze, je PODPORA komunity, přátel a týmu, který partu drží pohromadě!


Musíte vědět, ža tato nabídka je určena VÝHRADNĚ aktivním platícím členům Klubu IN IN!

Podmínky nabídky:

 • Aktivace HNB AKADEMIE Jje podmíněna aktivním členstvím v KLUBU IN IN. 
 • Pokud chcete vlastnit kurz HNB Akademie natrvalo, přečěte si výše informace v části VIP PARTNER PACKET!

JEN DNES máte aktuálně nastaveny ty nejlepší podmínky a ceny. Držte si je! Pokud Klub IN IN opoustíte, o tyto výhody se připravíte!


Toto jsou důvody, proč jsme aktuálně propojili průběh kurzu HNB AKADEMIE s členstvím v KLUBU IN IN:

 • Zjednodušujeme život sobě i vám a výsledky jsou lepší.
 • Šetříme tím peníze sobě i vám a pracujeme efektivněji.
 • Podporujeme dlouhodbě ty, kdo o tuto podporu stojí.
 • Neztrácíme čas s náhodnými návštěvníky.
 • Umožňuje nám to fokus a koncentraci na vaše potřeby.
 • Umožňuje nám to efektivní podporující komunikaci.
 • Investování je běh na dlouhou trať a tento postup toto řeší.

Naše (R)evoluce ve vzdělání

 • Nově budete mít vše na jednom místě.
 • Posloupnost, pěkně krok za krokem, přehledně.
 • Nikdy vás nebudeme tlačit do konkrétní varianty...
 • ... protože budete mít vždy na výběr!

ANO, od nynějška si vždy můžete vybrat cenovou variantu a úroveň servisu i podpory podle svých možností a potřeb!

Pouze vám to dnes dáváme za lepší ceny!

Dnes si vyberte:

 • Variantu HNB AKADEMIE v rámci členství KLUBU IN IN
 • Nebo chcete kurz vlastnit jako VIP PARTNER?

Moje doporučení dnes, pokud se na to cítite, získejte pro sebe

 

Jděte na objednávku:

OBJEDNÁVKA 

🏆 AKTIVACE online kurzu HNB Akademie 🎯 

Pouze tady a teď můžete získat AKTIVACI nového kurzu HNB AKADEMIE!

REKAPITULACE OBJEDNÁVKY:

AKTIVACE online kurzu HNB AKADEMIE

✔️ Poplatek za aktivaci kurzu
✔️ Spuštění kurzu 8. dubna 2024!
✔️ Vlastní tempo a časová flexibilita
✔️ Servis a podpora ke kurzu po dobu 3 měsíců
✔️ Obsah kurzu zdarma v rámci členství v KLUBU IN IN

K OBJEDNÁVCE MŮŽETE VYUŽÍT SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA: 

VIP PARTNER PACKET

✔️ Kurz HNB AKADEMIE natrvalo bez dalších podmínek
✔️ Výhoda vždy aktuálně nejlepších možných cen KLUBU IN IN
✔️ Servis a podpora ke kurzu nepřetržitě
✔️ Přednostní informace
✔️ Individuální plány
✔️ Exkluzivní přístupy

Máte čas ještě:

Pouze dnes mám pro Vás exkluzivní ceny za AKTIVACI online kurzu HNB AKADEMIE (5 990 Kč)!

AKTIVACE KURZU HNB AKADEMIE

Pozn.: Po kliknutí na tlačítko "Objednat" se dostanete na příslušnou stránku s objednávkovým formulářem pro Vámi vybranou variantu. Po vyplnění objednávkového formuláře a zaplacení objednávky  máte nárok na spuštění kurzu HNB Akademie.

Přístupy do kurzu HNB Akademie Vám budou zaslány v den jeho otevření - tedy 8. dubna 2024.