DĚKUJI ZA OBJEDNÁNÍ ČLENSTVÍ
V KLUBU IN IN NA ZKOUŠKU

na 45 dnů na zkoušku s následnou

zvýhodněnou opakovanou čtvrtletní platbou

Díky za to, že jdeš s námi do akce!

Uzavíráme spolu FÉROVOU DOHODU o tom, že vstupuješ do KLUBU IN IN na 45 dnů na zkoušku a následnou zvýhodněnou cenu můžeš využívat natrvalo!

Ano, objednávkou jsi potvrdil/a, že jsi na cestě vědomého podnikatele a vnímáš, že toto je Tvoje skvělá  investiční příležitost pro život i podnikání!   Jirka Mazur

Na tvůj e-mail byla nyní automaticky odeslána faktura.

Tebou objednané členství bude každé čtvrtletí obnoveno - bude vystavena nová zálohová faktura. Ta Ti bude zaslána emailem, kde budeš mít odkaz na možnost úhrady, případně můžeš použít podklady z faktury. Pokud budeš mít v tomto směru nějaké dotazy, či požadavky, kontaktuj náš tým na emailu podpora@klubinin.cz. Přístupy do členské sekce Ti budou zaslány po spárování platby s fakturou na emailovou adresu, kterou jsi uvedl/a v objednávce.

Těšíme se na Tebe v KLUBU IN IN!

a tým Klubu Inteligentních Investorů