MĚSÍČNÍ PŘEDPLATNÉ

Pro VIP členství v KLUBU IN IN

Zvolená varianta platby je 1 490 Kč na 3 měsíce na zkoušku, poté čtvrtletní platba 2 970 Kč.

Pro svoje PŘEDPLATNÉ volíte periodu platby podle výběru: První 3 měsíce na zkoušku za zvýhodněnou cenu, poté čtvrtletní opakovaná platba kartou. Je to jednoduché, levné a elegantní. Předplatné můžete kdykoliv zrušit v termínu nejpozději do 7 dnů před automatickým prodloužením objednávky do další zvolené časové periody. Nic neriskujete, jde o běžnou formu předplatného tak, jak jej znáte! Díky za důvěru, pokračujte v objednávce:

• Ano, chci top variantu členství VIP PARTNER na 3 měsíce na zkoušku za 1 490 Kč.
  • Ano, chci po zkušebních 3 měsících získat trvale zvýhodněnou cenu při čtvrtletní platbě za 2 970 Kč.
  • Vím, že se jedná o pravidelnou opakovanou platbu kartou, která bude v tomto případě probíhat každý měsíc ve výše uvedené částce periodicky k datu obejdnávky, pokud své předplatné členství nezruším! Více o opakované platbě kartou máte uvedeno v obchodních podmínkách zde.

Ano, vím, že vstupuji do KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ za mimořádně zvýhodněné předplatné. Zároveň vím, že toto zvýhodněné předplatné můžu využívat natrvalo, pokud předplatné a členství nepřeruším! Proto se tato výhoda jeví jako investiční příležitost, kterou využiji!

Ano, vím vše potřebné a objednávám předplatné a členství

v KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ!

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Toto členství objednáváte přes Martinu Mazurovou (neplátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i Klubu Inteligentních Investorů. Díky tomu máte členství v klubu levnější a dostupnější. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde

Váš tým podpory!