Objednávka

Aktivace › HNB Akademie

Pro plátce DPH a Slovensko

• ANO VÍM, že pouze dnes objednávám Aktivaci HNB Akademie za 3 990 Kč (158 EUR) + DPH.
  • ANO, VÍM, že součástí Akademie je základní podpora a servis po dobu 3 -6 měsíců od spuštění Akademie, a že je tato příležitost časově omezena.
  • ANO, VÍM, že dnes platím Aktivační poplatek, který mi zaručuje, že mi bude HNB Akademie zpřístupněna po řádném zaplacení objednávky.
  • ANO, VÍM, že HNB Akademie je součástí obsahu Klubu IN IN.
  • ANO, VÍM, že si mohu k této nabídce dokoupit produkt VIP PARTNER PACKET, který mi zajišťuje jak vlastnictví HNB Akademie natrvalo, tak také VIP servis a podporu ke všem našim vzdělávacím produktům natrvalo.

Objednaním získám:

🏆 AKTIVACI HNB Akademie 🎯

• Komplexní výukové materiály: 8 modulů, 38 lekcí a 80 videí (celkem 38 hodin).
  • Technické návody: Krok za krokem na demo nebo live platformě.
  • Doporučené úkoly a 12 prémiových textů: Speciální materiály k procvičení nových konceptů.
  • Podpora a VIP servis: Možnost zakoupit VIP PARTNER PACKET »
  • Praktické dovednosti a znalosti: Základy investování, psychologie, řízení rizik a strategie.

K objednávce můžete využít speciální nabídku na:

💎 VIP PARTNER PACKET 💎

• Budete vlastnit HNB AKADEMII natrvalo bez dalších podmínek!
  • Získáte vždy aktuální nejlepší možné ceny do KLUBU IN IN bez smlouvání!
  • Naši pozornost a komunikaci, kdykoliv projevíte zájem!
  • Nadstandardní servis a podpora natrvalo!

Vyplňte pečlivě své údaje do formuláře:

Podmínkou pro zahájení Akademie je zaplacení Aktivačního poplatku a  aktivní členství v KLUBU IN IN! Na využití této nabídky vám zbývá:

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB Servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzu HNB, SmartBooku, WinSignals či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu a klubu!