HLEDÁME NOVÉ TALENTY, ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE!

Prověřený postup, jak se naučit

investovat téměř z nuly na milion!

Program je určen pouze kurzistům HNB,

neplánujeme jej pouštět na veřejnost!

Podmínky účasti v programu "Hledáme nové talenty"

Absolvování kurzu HNB

Musíme být na stejné znalostní a mentální vlně! Provedeme vás nejdříve kurzem a poté se můžete zapojit do programu!

Členství v KLUBU IN IN

Podpora, sdílení, motivace a synergie v cílech!

Sdílení výsledků a postupů

Program se bude odehrávat na platformě GSW v naší uzavřené komunitě!

Přihláška a schválení do programu
    Pro přihlášení do programu bude nutný pohovor a předběžné schválení.

Důležitá informace! Do programu "Hledáme nové talenty" pozveme všechny účastníky kurzu HNB v průběhu roku 2023. Pro aktivní účast a nárok na sdílení, podporu a koučování v programu je třeba splnit kvalifikační podmínky. To jest ve finále se budeme věnovat pouze schváleným zájemcům, které pozveme do programu.

Jak se do programu "Hledáme nové talenty" dostat aktivně?

7 kroků před vstupem

« kvalifikační podmínky »

Začni knihou ŽIVOT NA BURZE

Mentální synergie v programu - nastav hlavu a mysl pro nový akční plán (ZSM)!

Pokračuj knihou (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Realizační synergie v programu - zjisti si, jak to máš udělat a jdi na to, stanov si plán!

Prověřený postup, jak na investice chytře

Motivační synergie v programu. Ujasni si záměry, stanov plán a cíle!

Online kurz HNB

Znalostní a kompetenční synergie v programu. Udělej si nebo opakuj kurz HNB 2022!

Demo trading

Získej základní znalosti a dovednosti, nauč se základy! Ovládni platformu a dodržuj na burze pravidla!

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

Zapoj se do komunity! Podpora, sdílení, motivace a synergie v cílech!

Live trading

Získej základní kompetence a výsledky! Začni řídit své peníze na burze podle zásad bezpečného a ziskového tradingu!

Po splnění uvedených kvalifikačních podmínek si můžeš zažádat o členství v programu ⬇︎⬇︎⬇︎

HLEDÁME NOVÉ TALENTY, ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE!

K účasti do programu pozveme absolventy kurzu HNB VIP TRADER s aktivním live účtem u aliance GWSW-GCI.

Expertní týmy LTC

WinTraders Team
    TOP skupina úspěšných investorů a traderů
    Master Traders Team
    WinAccounts Private Investments
    WinSignals Team
    TOP skupina úspěšných analytiků v projektu WS
    Ambasadors Team KLUBU IN IN
    Referenční a affiliate programy, vzdělávání, podpora
  • VIP Leaders
    MT › mozkový trust LTC. TOP 5 z každé skupiny, max. 20 členů

Cesta talentů na výsluní

Aktivní zapojení
    Účastni se aktivně v expertních skupinách Live Traders Clubu.
    Najdi svůj talent

Stanov si záměry, dodržuj plán a zásady, uč se praxí. Mentoring, mastermindy, akce, cesta.

Získej kompetence

Zaměřuj se na kvalifikační kritéria, prezentuj svoje výsledky, staň se expertem.

Vstup do týmů expertů

Zažádej o vstup do komunity těch, kdo to dokázali. Schválení do expertních skupin.

Expertní záměr a cesta

Profiluj a utvářej svůj podnikatelský expertní záměr v tom, v čem bude tvoje síla!

⬇︎⬇︎⬇︎

• Podnikej a vydělávej

Pokračuj na cestě téměř z nuly na milion podle svých možností, motivace a získaných kompetencí!

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

LIVE TRADERS CLUB

VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Zakladatel KLUBU IN IN
Podnikatel a burzovní hráč
Live Traders Club - zakládající parta talentovaných lidí v tradingu!

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí.

Hlavní příčinou neúspěchu je nedostatečná vize a záměr pro činnost na burze. Individuální trading s ambicí na velké výdělky je cesta do burzovního pekla.

Ano, na burzách ztrácí peníze až 90 % pokušitelů štěstí. To je poctivá informace, co říkáte?

Naše prověřená cesta, jak na investice chytře je náš 10bodový plán, jak se naučit investovat téměř z nuly na milión.

Na této cestě objevujeme nové talenty, ze kterých máme záměr udělat milionáře jinými postupy, než jak je individuální obchodníci znají.

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba.

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka

Pokud splňuješ kvalifikační podmínky, zde je nezávazná registrace:

Po potvrzení zájmu Tě budeme kontaktovat a potvrdíme Tvou účast. Spuštění programu je podminěno dostatečným počtem účastníků. TOP HNB Trading Talents Program bude spuštěn v průběhu I. čtvrtletí 2023 a jeho cena bude 100 000 czk/4 000 eur s možností zpětné refundace až zpět 50 % na live účet účastníka (při splnění podmínek). Bližší informace poskytnu pouze přihlášeným zájemcům. Aktuální registrace je nezávazná pro obě strany a je vstupenkou pro komunikaci. Proč akci plánuji? Prostě hledáme nové talenty, kteří budou schopni dodržovat pravidla a řídit větší objemy kapitálu ziskové! Jirka

Vše, co si umí tvoje hlava a mysl představit a čemu uvěříš, toho můžeš dosáhnout. Ale musíš pro to něco udělat! Jasné kontury záměrů, plán a realizace, pokud víš proč a jak to udělat, jsou základem pro to, aby se Tvůj Vision Board stal realitou. Když dodržíš plán, postup a pravidla, nic Tě nezastaví a cílů dosáhneš!

❖ ❖ ❖

Možná by mnoho lidí chtělo vědět, jak je to technicky a technologicky možné, dostat se na burze s relativně nízkým rizikem téměř z nuly na milion a více.

Řekl bych → zajímavé know-how! Hodně lidí o tom sní, pouze málo jich to dokáže!

Jenže pokud zjistíš, jak na to, vím, že začneš plánovat útěk ze zaměstnání, či náročného podnikání, až zjistíš, že to jde dělat jinak...  Zveme tě dovnitř!

KLUB IN IN