Mimořádná  
pozvánka do online kurzu 

HNB VIP TRADER

Stihněte 50 % slevu, máte čas ještě

Dnes mám pro vás slevu 50 % na kurz HNB VIP TRADER, stihněte objednávku včas a dejte si šanci naučit se základy ziskového investování na burze za 10 až 12 týdnů! 

Využijte dnes nabídku, která je ušitá speciálně pro vás, abyste se v průběhu léta a podzimu 2023 naučili ziskově investovat na burze!

NAUČÍM VÁS TO, CO JSEM NAUČIL PŘES 3 000 LIDÍ PŘED VÁMI,

plus získáte členství v KLUBU IN IN na 3 měsíce zdarma!

 Schopnost vydělávat peníze je Vaše důležité finanční aktivum!

 Ano, jde o to, získat důležité finanční aktivum:

SCHOPNOST VYDĚLÁVAT PENÍZE !

Jednoduše, bezpečně, ziskově… Teď máte šanci se to naučit!

Dát si šanci naučit se řídit investice a peníze třeba i se záměrem dělat zisk 30 % ročně s naprosto minimálním rizikem. Garantuji Vám, že je to reálné a mám jistotu, že je to pro 99 % lidí nedostupná příležitost. Vy ji můžete využít a tyto postupy vlastnit!

 

        Cituji z knihy ŽIVOT NA BURZE, o co na burze jde:

 • Na burze chceme vydělávat peníze.
 • Na burze chceme zhodnocovat peníze nebo kapitál.
 • Na burze pracujeme s kapitálem za účelem jeho zhodnocování.
 • Na burze můžeme, či chceme, pracovat s kapitálem jiných lidí.
 • Peníze na burze jsou výsledkem toho, jak jsme schopni o nich přemýšlet.
 • Peníze na burze jsou výsledkem toho, jak o nich rozhodujeme.
 • Peníze na burze jsou výsledkem toho, jakou máme strategii s nimi pracovat.
 • Peníze na burze jsou výsledkem promyšleného podnikání s penězi.
 • Peníze na burze jsou výsledkem schopnosti vydělávat peníze!

 

MUSÍTE VĚDĚT: Kurz HNB VIP TRADER má za sebou 8 let existence a přes 3 tisíce spokojených účastníků. Spolu s předešlou variantou kurzu prošlo kurzy HRAJEME SE NA BURZE dosti přes 3 tisíce lidí. Téměř polovina z nich je aktivní na burze a prohánějí kapitál v souhrnné výši ve stovkách milionů korun. Všichni nějak začínali.

Moji klienti i já máme kurz HNB VIP TRADER rádi, ale vše jednou končí. Avizovaný čas právě nadešel! Toto je historicky poslední možnost tento populární online kurz získat. Žádná další již nebude! 

Kurz HNB VIP TRADER stojí 12 tisíc korun, ale Vy ho můžete mít právě teď za 50 % této ceny v jeho nejrozsáhlejší verzi včetně všech obsahových bonusů. Ano, pracuji na novém kurzu a vím, že tak polovina z toho, co je zde, již v novém kurzu nebude... 

Právě teď si tedy můžete kurz HNB VIP TRADER za 1/2 ceny naposledy pořídit. Garantuji Vám doručení kvalitního obsahu, který dal jednoduše základy na burze za 8 až 12 týdnů více než 2 tisícovkám účastníků. Spolu s kurzem získáte kvalitní servis a podporu a záruku spokojenosti (záruka vrácení peněz).

Důležitá informace pro Vás je, že pokud si pořídíte v předprodeji novou verzi kurzu, potom Vám odečtu částku 4 000 korun, to je dnes bonus navíc. 

Další výhoda, proč si kurz HNB VIP TRADER pořídit ještě dnes, je čas. Nemusíte čekat pár měsíců, ale můžete začít hned. Již začátkem léta můžete na burze prohánět peníze, grafy, čísla a objevovat svou příležitost k finanční svobodě a nezávislosti! Neztrácejte čas, je to cenná komodita!

Navíc dnes získáte zdarma předplatné na 3 měsíce do KLUBU IN IN a můžete využívat výhod komunity pro své vzdělávání a podporu. To je významný benefit, který stojí za zvážení! 

Za tuto cenu a s takovou podporou Vás nikdo na čs. internetu základy burzovních spekulací takto jednoduše a efektivně nenaučí!

 • Neřešte drobné peníze (máte záruku), čas a další výmluvy. Je třeba začít!
 • Nikdy nebudete vědět, zda je to pro Vás, dokud si to nevyzkoušíte.
 • Navíc se vše můžete učit úplně bez finančního rizika, prostě "hrajeme si na burze".
 • Podpoříme Vás a pomůžeme tak, jak to budete potřebovat!

Jděte do akce, další nabídku již neočekávejte! - Jirka Mazur, autor kurzu HNB VIP TRADER

Tato nabídka je (tajná) a diskrétní.

To znamená, že ji nesdílím veřejně a že je určena pouze pro Vás › zejména pro čtenáře SmartBooku o burze, nebo knihy ŽIVOT NA BURZE. Jistě máte knihy přečtené a jistě si říkáte, jak dále. Je to pro Vás? Máte to vyzkoušet?

Víte co › nikdy nezjistíte, zda je to pro Vás, dokud si to nevyzkoušíte! Svět velkých peněz pro Vás nemusí být tabu, můžete do něj nahlédnout. Naučím Vás základy burzovních spekulací za 8 až 12 týdnů. Pořiďte si nyní v akci můj kurz HRAJEME SI NA BURZE VIP TRADER, máte od mě garanci kvality obsahu i vrácení peněz, pokud zjistíte, že to není pro Vás... Ale vím, že Vás to chytne! Mimo jiné, budete se učit bez finančního rizika a kurz je online, zůstane Vám natrvalo. Můžete studovat podle svých časových možností kdykoliv!

Pamatujete se z druhé kapitoly knihy ŽIVOT NA BURZE, jak jsem zápasil s trhy a jak to bylo náročné? Dnes je tomu jinak, toto Vás naučím! Po jednom z letošních webinářů jsem otevřel ještě 12 obchodů se ziskem téměř 3 000 EUR (70 000 korun).  Chcete to umět? Před léty jsem začínal z nuly. Vše, co si umíte představit a čemu uvěříte a uděláte pro to maximum, toho můžete dosáhnout! Jděte na to a zjistěte si více!

Toto mě potěšilo a Vás to může inspirovat!

Ano, chodí mi často zpětná vazba k tomu, co děláme. Čerstvě mi napsal absolvent kurzu Štefan a potvrzuje to, co uvádím výše. Učí se to, co jsem slíbil. Před pár dny mi napsal toto:

Dobrý deň Jirka! Vďaka za Váš kurz! Počas februára som urobil 213 obchodov. Z toho 86 % som uzavrel v zisku. Finančné to bolo 93 % zisku a 7 % straty. Urobil som niekoľko chýb, ale vždy som si uvedomil, že v kurze ste ma na tento typ pochybenia upozornil. Celkovo sa mi od absolvovania kurzu ešte nestalo nič, na, čo by ste neupozornili. Z toho som pochopil, že ste mimoriadne skúsený a úprimný v snahe odovzdať svoje bohaté skúsenosti. Veľmi Vám za to ďakujem. Cena kurzu nie je nič, v porovnaní hodnoty, ktorú som získal. Veľmi si vážim aj pozvanie na vebinar (obchodovať často, ale bezpečne). Niektoré veci potrebujem počuť znova ako pripomienku. Prajem Vám všetko dobre. Všetko, čo som od Vás počul, bolo pre mňa veľmi užitočné. Od ponuky knihy, cez cely kurz HNB... S úctou
Stefan Banskyúčastník kurzu HNB VIP TRADER

Pokud se přidáte, jistě se Štefana můžete zeptat osobně v naší FB skupině, stejně jako desítek dalších, kteří jsou již v akci s námi a prohánějí peníze na burze! Ti, kdo to dokázali, mohou být pro Vás inspiracípodporou!

Proč pro Vás mám mimořádnou (tajnou) nabídku do kurzu HNB VIP TRADER:

Prodej kurzu HNB VIP TRADER jsem oficiálně ukončil, ale stále je v něm živo. Servis, podpora a komunikace fungují skvěle. Aktuálně pracuji na nové verzi kurzu, předpokládám, že ji zveřejním během pár měsíců (důvěrná informace). Zároveň mi ale píše hodně lidí, kteří čekat nechtějí. Co s tím?

Mám pro Vás toto řešení! Dám Vám dnes kurz HNB VIP TRADER za polovinu prosincové nabídky, takový last minute. Místo plné ceny 12 tisíc korun, nebo webinářové ceny 8 tisíc dnes zaplatíte jen 5 990 korun (239 eur). Ale nesmíte to na mě nikde prásknout, je to tajné!

Můžete prostě začít a na podzim si můžete pořídit novou verzi kurzu, na kterou Vám (tajně) dám slevu ve výši 4 000 korun (170 eur). V ceně Vám zůstanou všechny loňské bonusy i členství v online KLUBU IN IN na 3 měsíce zdarma!

Je to fér nabídka! Nemusíte čekat, můžete začít hned a nic neriskujete. I na tuto nabídku máte odě mě garanci vrácení peněz i když nepředpokládám, že byste ji chtěli využít. Takovou nabídku totiž již ode mne nedostanete! Tak jděte na to!

- Jirka Mazur, autor kurzu, trader a podnikatel

Dovolte mi jeden citát od básníka Rúmího:„Včera jsem byl chytrý, tak jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý a měním sebe.“ Odtud bych začal.

Ano, bavíme se mimo jiné o penězích a kvalitě života. Většina lidí žádá peníze od vnějšího světa › od svého zaměstnavatele, od zákazníků, všude možně. Většina lidí pracuje s přesvědčením, že za kvalitu jejich života mohou rodiče, školství, stát, politici, zaměstnavatel, systém... 

Když se mladí lidé vrhají do života a chtějí mimo jiné penízekvalitní život. Chtějí měnit svět a doufají, že přijde odměna. Vy zkušenější víte nebo tušíte › že spíše nepřijde. Co si sami neuděláte, to nemáte... Začněte myslet o penězích jinak!

Je ČAS zmoudřet a změnit vše od základů a nejlépe u sebe! Pokud chcete mít v životě více peněz a lepší kvalitu života, je třeba začít měnit přesvědčení právě o tom, jak peníze fungují a jak je dostávat do svého života!

Změňte sebe a změníte vše!

Lidé často na začátku roku bilancují a myslím, že je dobrý nápad dát si v tomto roce do pořádku i svůj finanční život.

Nepochybuji o tom, že jej máte někteří z Vás v dobrém stavu. Ale proč by to nemohlo být ještě lepší?

Ano, vím, že na začátku každého roku si lidé dávají nejrůznější předsevzetí. Mimo jiné i ta, která se týkají peněz. Ale naše nabídka kurzu HNB VIP TRADER prostě platí pouze tady a teď.

Tento kurz vlastnit budete, a potom můžete realizovat svá předsevzetí týkající se toho, že si doplníte finanční vzdělání a kompetence právě tímto kurzem...

Nebo nabídku prošvihnete... Je to jednoduché. Předsevzetí a změny se startují právě tady a teď. Ne až někdy, jindy, až pak... Jděte na to!


Toto je opravdu dobrá šance získat kurz HNB VIP TRADER a naučit se vše za 2 až 3 měsíce. Na podzim již můžete investovat!

Musíte vědět, že kurz HNB VIP TRADER v této podobě a v tomto rozsahu můžete získat úplně naposledy. Kurz HNB končí, nahradí jej nový formát vzdělávání za podstatně vyšší cenu, která bude přístupná pouze pro kvalifikované investory. Využijte dnes tuto šanci a získejte populární a výsledky prověřený online kurz s VIP podporou a hlavně natrvalo. Celý kurz je online, jednotlivé části můžete absolvovat podle svých časových možností. Podporu a servis ke kurzu dostanete v plné míře, zde se nic nemění! Koupíte dnes, začít můžete kdykoliv později! Ale říkám si, proč věci odkládat, když čas je vyměřen a utíká? Začněte hned!

Objednejte si kurz právě teď, abyste mohli nastartovat změny ihned!

Nečekejte již na nic, ale udělejte rozhodnutí právě teď!

POLOŽTE SI TYTO TŘI OTÁZKY

 •  Jak by vypadal Váš život, kdybyste uměli vydělávat peníze na burze jednodušším způsobem, než je práce nebo klasické podnikání?
 •  Jak byste naložili se získaným časem, se svobodou a novou kvalitou života? Jaké to je, zjistíte pouze › když si to vyzkoušíte!
 • Chcete zjistit, jak začít na burze za 8-12 týdnů, aniž byste riskovali peníze? Bez balastu zbytečných informací?

Pokud je vše jasné a jste rozhodnuti, můžete přeskočit další texty a jděte přímo na objednávku kurzu:

HRAJEME SI NA BURZE ❖ HNB VIP TRADER

Pouze dnes je individuální cena kurzu 11 990 Kč snížena o 50 %
na 5 990 Kč !!!

Pouze dnes můžete takto ke kurzu získat zdarma 3 měsíce členství v online KLUBU IN IN a sadu hodnotných bonusů navíc!

Chci se s Vámi podělit o čerstvý příspěvek ve skupině na Facebooku. Můžete to mít úplně stejně, pokud zvolíte stejný postup. Pěkná inspirace, co myslíte? Chcete umět toto za 8-12 týdnů?

Nejjednodušší a hlavně prověřený způsob, jak se naučit základy burzovních spekulací za pár týdnů, aniž byste zbytečně riskovali peníze, si s námi vyzkoušelo přes 3 tisíce lidí a stovky z nich jsou dnes na burze!

Podívejte se na výsledky nových absolventů, jsou skvělé! 

Je radostné se podívat na nejnovější aktuálně sdílené výsledky absolventů mého kurzu! Jsou to stovky příběhů a desítky sdílených výsledků, které jsou inspirující! Noví talenti, šikovní parťáci, prostě válí! Zde uvádím pár screenů toho, co vás naučím za 8 až 12 týdnů, když se do toho pustíte!

Možná si řeknete, že 270 eur zisku za týden není mnoho. Ale z účtu 10 tisíc eur je to 2,7 % za týden, což je přes 100 % ročního výnosu. Bezpečně, jednoduše. Cena kurzu zaplacena během prvního týdne učení na Live. Podobných výsledků dosahuje většina absolventů kurzu!

Jak? Jednoduše dělají to, co se v kurzu naučili. Dáte to také!


Také pěkný začátek, co říkáte?

Stačí se držet instrukcí z kurzu a po pár měsících můžete začít prohánět penízky na burze.

Zjistíte, že nikde jinde se nedají vydělávat takto jednoduše. Navíc legálně a lehce mimo systém!


Ladislav to rozjel se vší parádou akčněji! Výdělek 3 508 eur za týden obchodování je jistě inspirující! Všimněte si, že moji absolventi dosahují skvělých ziskových sérií obchodů a také se rádi pochlubí. Dostávají podporu a zpětnou vazbu od svých parťáků. Tak to funguje v naší skvělé komunitě KLUBU IN IN, do které získáte přístup na 3 měsíce zdarma! Užijte si to!


Když se začátečník potřebuje poradit, ví na koho se obrátit. Naučíte se trading s podporou zkušenějších a bude Vás to bavit! S námi to prostě dokážete!

Toto se jistě chcete naučit!

⬇︎⬇︎⬇︎

Mými kurzy HRAJEME SI NA BURZE prošlo od roku 2013 přes 3 tisíce lidí!

Jsem nadšen, že velká část z nich se vydala na cestu s námi a že uspěli! Zatímco u brokerských firem a burzovních naháněčů končí rychle 98 % jejich klientů, my svoje parťáky umíme na burze udržet dlouho a hlavně úspěšně! Na burze s námi uspěly stovky našich parťáků z kurzu!

Brokerské firmy nemají v oblibě náš KLUB INTELIGETNÍCH INVESTORŮ, protože je nenecháváme vydělat. Naopak se staráme o to, abychom vydělávali my a naši parťáci! Toto jsou naše výsledky:

 • Na burze s námi uspělo přes 40 % absolventů, o kterých to víme a řekli nám to!
 • Ve svém vzdělávání mám stovky účastníků, kteří jsou v naší komunitě již déle než 10 let. Jistě by s námi nebyli, kdyby se jim nedařilo!
 • Více než 60 našich klientů jsou profesionálové v projektu MultiTerminal Trading a řídí svěřené peníze svých privátních investorů. Naučili se to s námi!
 • V projektu WinSignals máme 15 burzovních analytiků, absolventů kurzu HNB, kteří již více než 6 let dávají do trhů svoje burzovní predikce, signály s úspěšností 80-90 %!
 • Máme dlouhodobě stovky klientů, kteří WinSignals ziskově používají a vše se naučili v mých kurzech!
 • V KLUBU IN IN je nás více než 500 a dlouhodobě držíme skvělou komunitu a sdílíme to nejlepší, co nám pomáhá v naší cestě při podnikání na burze.

Moji klienti z kurzů HNB mi dělají radost a rádi se o ní občas podělí. Sdílím s Vámi sice "skromné", ale velmi povzbuzující a inspirující výsledky o tom, jak využívají svůj VYMĚŘENÝ ČAS k tomu, aby se naučili dobře dělat svůj byznys na burze!

Naučím Vás to také!

Síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný život. Také o tom je můj kurz! 


Přečtěte si, proč jsem se pustil do podnikání na burze!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není „dělat nic a pouze sekat prachy". Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…" - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Můžete mít spoustu důvodů, proč to vyzkoušet. Stejně tak, proč ne... Projděte si tuto nabídku!


Na toto se podívejte! Sdílím s Vámi 3minutový videozáznam ze závěru webináře, na kterém jsem dostal parťáky do údivu, spadnutí brady i lehkého naštvání. Neplánovaný závěr webináře dostal lehce i mě:

Před pár měsíci jsme měli malou expertní párty ve vinném sklípku v Rakvicích. Kolegyně se zeptaly několika účastníků na to, jak jim pomohl kurz HNB. Jinak se nenechejte zmýlit civilním neformálním vzhledem účastníků. Téměř všichni jsou již na Live trzích (mimo jiné díky kurzu HNB) a většina velmi úspěšně. Jsou mezi nimi i naši burzovní signalisti, nebo manažeři velkých účtů. Pokud se přidáte, budete mít možnost se s nimi seznámit! Podívejte se na jejich názory ke kurzu HNB:

KURZ HNB VIP TRADER 

Individuální nabídka pouze tady a teď › pouze dnes lze získat vše pouze za zlomek ceny › je časově omezena a končí již za 

Hodně šikovných lidí s námi našlo svou cestu ke svobodě a nezávislosti. Peníze jsou fajn, ale musíte pro ně něco udělat!

Zkuste to s námi v našem online kurzu. Naučíme vás základy obchodování na burze a vysvětlíme, jak na burze vyděláváme peníze technicky jednoduše a hlavně bezpečně! S námi uděláte:

Co musíte dnes vědět?

 • Pouze teď Vám mohu garantovat nejlepší cenu
  za kurz HNB, co kdy byla. Neplánuji tuto nabídku opakovat. Je to příležitost pro podzim 2022, jak nastartovat nové podnikání jednoduše, s podporou a bez rizika.
 • Pouze teď Vám mohu ponechat last minute slevu 6 000 korun
  Ve skutečnosti prodávám kurz v hodnotě 50 950 korun za částku 11 990 korun. Na webu si jej můžete za tuto cenu pořídit kdykoliv později do konce roku. Potom i tato možnost končí... V rámci individuální nabídky máte kurz za polovinu, dnes o dalších 6 000 korun méně...

OTÁZKA

Víte, co udělá chytrý spekulant,
když jsou ceny na dně?

ODPOVĚĎ

Přece nakupuje...!

Vypadá to složitě?

Zjistíte, že je to jednoduché!

Řekneme Vám, jak to dělat!

Vysvětlíme, jak děláme peníze!

Právě dnes jsou ve hře tyto podmínky, využijte je!

 • 1
  Mimořádná sleva "last minute" právě dnes

Kurzy HNB prošlo od roku 2013 přes 3 tisíce účastníků. Nyní je v nabídce jeho nejaktuálnější verze, kterou běžně prodáváme za částku 11 990 Kč. V rámci této individuální nabídky můžete mít kurz za 50 % ceny a využít slevu 6 000 Kč! Udělejte si léto na burze, ať můžete od podzimu vydělávat!

 • 2
  Pouze dnes 2 mimořádné obsahy zdarma

Pro ty, kdo se rozhodnete vstoupit do kurzu dnes, přidám do členské sekce 2 oblíbené bonusové materiály!!

Toto PDF je shrnutí mých přednášek na téma "Jak se naučit vydělávat peníze na burze". Je to mentální postup, díky kterému hlásí účastníci kurzu skvělé výsledky!

Tato online publikace bude zaměřena na podrobný plán a realizaci postupu, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion. S ní zhodnotíte poznatky z kurzu HNB!

 • 3
  Dnes ještě přidáme nově

Pro ty, kteří se rozhodnete vstoupit do kurzu dnes díky webináři, přidám do členské sekce 2 další bonusové materiály!!

Toto PDF obsahuje Jirkovu přednášku z webináře plus další témata, která byste měli znát!

Toto PDF obsahuje Jirkovy poznámky k SAO webináři na téma složeného úročení a jeho využití v praxi!

ZDE SI PROJDĚTE DALŠÍ INFORMACE KE KURZU

⬇︎⬇︎⬇︎

DĚLÁME NA BURZE PENÍZE! PŘIDEJTE SE!

93 % lidí na burze neuspělo, protože neznali směr a cestu. Dejte si šanci patřit mezi 7 % vítězů! Získejte návod pro svůj

ŽIVOT NA BURZE 

LEHCE MIMO SYSTÉM

Udělejte to ještě lépe, než to udělalo 3 tisíce lidí před Vámi a získejte našlapaný kurz s bonusy, které jsou zdarma pouze teď!

Rekapitulace dnešní nabídky:

Právě dnes a na delší dobu naposledy máte šanci získat kompletní kurz
z edice "Hrajeme si na burze" HNB VIP TRADER  
s prémiovým obsahem a bonusy, naposledy takto...

Online kurz HNB VIP TRADER 

Kurz obsahuje »

 • Základní kurz HNB 7 + 1
  Videopřednášky, prezentace, eBooky, Audio, úkoly, texty, technická videa
 • Základy TA a FA
  Expertní texty, videa, návody
 • SAO a WINSIGNALS
  Expertní know-how autorů, identifikace ziskových příležitostí, strategie

Dnes navíc ke kurzu získáte 4x prémiový obsah:

ŠKOLA IN IN 5+5

6 extra obsahů z KLUBU IN IN

2 expertní publikace navíc

Prémiová přednáška na závěr

Dnes navíc ke kurzu získáte 4 bonusy:

Dvojknihu Život na burze a Jak začít na burze

PDF SmartBook ke kurzu HNB VIP TRADER

3 měsíce členství v KLUBU IN IN zdarma

VIP podporu a servis ke kurzu na 90 dní

Upozornění: Nabídka SmartBooku zdarma je na vyžádání v elektronické podobě (PDF) pouze pro ty z Vás, kdo jej ještě nemáte. Je to poslední možnost mít kurz včetně pdf knihy s texty celého kurzu! Rovněž knihu ŽIVOT NA BURZE zašlu na vyžádání pouze těm z Vás, kdo ji ještě nemáte. Knihy posíláme za 1/4 ceny a poštovné. Šetříme naše lesy, díky za pochopení!

Pozor! Možnost získat kompletní kurz HNB VIP TRADER se 4 prémiovými obsahy a se 4 bonusy navíc (nejvíce, co kdy bylo!) je časově omezena a končí již za...

VYUŽIJTE ZKRATKU A ZÍSKEJTE DNES

kompletní online kurz

HNB VIP TRADER 

Obsah kurzu

Online kurz „Hrajeme si na burze“ jsme pro tuto příležitost

nachystali v té nejlepší verzi HNB VIP TRADER 

Celkem získáte 7 základních částí kurzu a další obsah – videa, eBooky ve formě PDF, komentáře a servis, podporu online + 1 prémiovou část + webináře. Dále kurz technické a fundamentální analýzy plus kurz Situační Analýzy Online (SAO).

OBSAH KURZU PODROBNĚJI:

✔︎  7 základních částí kurzu HNB v hodnotě 13 990 korun

        1. Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
        2. Demo obchodování a demo platforma zdarma.
        3. Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
        4. Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování CFDs a Forex Trading.
        5. Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
        6. Obchodujeme bezpečně. Risk management a postup pro řízení rizik.
        7. Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla pro ziskové řízení investic.

✔︎ Prémiová část kurzu - ziskové a bezpečné podnikání na burze v hodnotě 6 990 korun.

        » Profesionální Demo Trading - náš koncept k tomu, jak se na burze opravdu něco naučit!
        » Rozdíly mezi Demo a Live Tradingem - tajemství, která Vám žádný broker neřekne...
        » Návyky pro úspěšné investování a řízení peněz na burze a které jsou prostě klíčem k úspěchu!
        » Co dělá 90 % amatérů špatně a co a jak dělá 10 % vítězů lépe a jinak

 • Základy Technické a Fundamentální analýzy
  & články a webináře v hodnotě 5 990 korun, samostatně neprodejné.
 • SAO a WinSignals

  Online kurz v hodnotě 6 990 korun, samostatně neprodejný. Zde Vás naučíme více dělat Situační Analýzu Online. Probereme si SAO v kontextu technické analýzy i používání dalších metod hodnocení trhů (indikátorů, fundamentálních zpráv atp.). Do této části přidáme naše know-how, jak jsme 2,5 roku dávali do trhů Trading Signály s 90% úspěšností, WinSignals. Naučíte se tomuto přístupu pro své vlastní potřeby. Přidáme jednoduchý Risk management a řízení obchodních pozic. Cílem je profesionalizace obchodních a rozhodovacích postupů v rámci řízení investic s ohledem na Zásady bezpečného a ziskového obchodování. Naučíme Vás identifikovat signály do trhů. Plus Vám poskytneme online webináře a SAO k tématu!

 • VIP servis a podpora po dobu kurzu

  V hodnotě 3 990 korun můžete očekávat technickou podporu i aktivní přístup našeho týmu při řešení všech otázek řešících témata kurzu.

 • Nadstandardní servis a podpora týmu kurzu pro účastníky
  Zejména pro práci s platformou pro obchodování.
 • Speciální bonus - SMARTBOOK HNB VIP TRADER
  Elektronická verze publikace v hodnotě 990 korun zdarma na vyžádání, v rozsahu přes 240 stran pro ty z Vás, kdo jej ještě nemáte!
 • II. vydání knihy
  ŽIVOT NA BURZE bez příkras, napřímo a pravdivě a JAK ZAČÍT NA BURZE a naučit se (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS je naceněna na 980 korun plus DPH. Pro ty z Vás, kdo ji ještě nemají zašleme na vyžádaní za 1/4 ceny.
 • BONUSY A PRÉMIOVÉ OBSAHY 2022
  V hodnotě 12 010 korun máte ke kurzu nově v roce 2022 k dispozici bonusy a prémiové materiály.

Za uvedené částky jsme původně úplně v pohodě prodávali jednotlivé dílčí části našich vzdělávacích programů! Aktuálně jsme je dali na jedno místo s výslednou cenou, která je dostupná a výhodná pro každého, kdo to myslí se svým finančním vzděláním vážně. 

✓ Místo částky 50 950 korun prodávám na webu tento kurz za 11 990 korun a je o něj zájem 😉!

Dnes tuto cenovku ještě snížíme o 6 tisíc korun!

Jak bude kurz probíhat?

Kurz jsem rozdělil na 7 + 1 částí, které Vám budu postupně zasílat e-mailem a zveřejňovat v členské sekci. Najdete tam vždy krátké video, technické video, návody, úkoly a sumář informací v PDF. Stručně. Průběžně témata kurzu komentujeme v rámci uzavřené FB skupiny. V rámci kurzu můžete využít servis a informační podporu. Od druhé poloviny kurzu spouštíme také obsah kurzů TA & FA (Technická a Fundamentální analýza) a SAO & WINSIGNALS.

Videopřednášky jsou doplněné audiem pro poslech, texty PDF a úkoly! Kurz je dělán velmi kvalitně!

Pokud Vás bude zajímat více, prohledejte si informační zdroje o burze na internetu. Nicméně doporučuji v této fázi věci zbytečně nekomplikovat a vpouštět do hlavy pouze to důležité. I tak toho bude postupně hodně. Cílem je zjednodušení a jasná cesta, nikoliv chaos z přemíry informací. 

Tento online kurz budete vlastnit trvale a k jeho obsahu se můžete kdykoliv vracet. Pokud nebudete stíhat jednotlivá témata kurzu, můžete se k nim vrátit kdykoliv později a dodatečně také využít potřebný servis a podporu. V rámci VIP Traders verze kurzu získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading. Vaši kvalifikaci rozšíříme o know-how pro tvorbu a užití signálů pro obchodování a další dovednosti.

Dostanete pro sebe to nejlepší a zaměřte pozornost více sami na sebe a na to, jak používat návody z kurzu ve své praxi samostatně! 

Celý kurz ve verzi HNB VIP TRADER trvá cca 12 týdnů, v rámci kterých získáte základy burzovních spekulací, základy finančního vzdělání o fungování finančních trhů a základní kvalifikaci pro individuální trading bez rizika ztráty peněz!

VÍCE O PRÉMIOVÉM OBSAHU
4 prémie, který dnes získáte:

Prémiový obsah ŠKOLA INTELIGENTNÍHO INVESTORA

POZNÁMKA: Tento obsah je prémiový a můžete jej mít aktivován, máte-li jej přikoupený ke kurzu HNB, nebo v rámci akce › zvýhodnění z webináře...

 • Cesta IN IN lehce mimo systém
  Online kniha (publikace) 70 stran
 • Tajný Expertní Byznys
  Online kniha (publikace) 57 stran
 • ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ
  Návod zde budou mít přidaní ti, kteří jej již zaplatili (7 kroků pro start)
 • Byznys rychlostí světla
  Myšlenková mapa s komentářem
 • (Tajná) zlatá stezka IN IN
  Mentální plán - myšlenková mapa
 • Burzovní přípravka
  začínajícího podnikatele,
  5 videopřednášek

Speciální série 6 odtajněných lekcí

z KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ, které Vám ukážou směr a cestu k životnímu stylu podnikání na burze!

POZNÁMKA: Tento obsah je prémiový a můžete jej mít aktivován, máte-li jej přikoupený ke kurzu HNB, nebo v rámci akce › zvýhodnění z webináře...

Odpovíme si na otázky...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • OVĚŘENÝ NÁVOD, jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

Obsah průvodce Vám spustíme paralelně s kurzem HNB!

2 expertní e-publikace

POZNÁMKA: Tento obsah je prémiový a můžete jej mít aktivován, máte-li jej přikoupený ke kurzu HNB, nebo v rámci akce › zvýhodnění z webináře...

Získáte je vždy v závěru série obsahů takto:

 • ZISKOVÉ MYŠLENÍ
  pro Váš úspěšný trading!
 • Publikaci získáte v závěru kurzu HNB po jeho 8. části!

 • BURZOVNÍ KÓDY
  Nejdůležitější tajné burzovní kódy
 • Publikaci získáte v závěru série "základy TA a FA"

Závěrečná prémiová online přednáška

ÚČET FINANČNÍ SVOBODY

POZNÁMKA: Tento obsah je prémiový a můžete jej mít aktivován, máte-li jej přikoupený ke kurzu HNB, nebo v rámci akce › zvýhodnění z webináře...

Odpovíme si na otázky...

 • Jak začít na live účtu a proč
 • Jak nastavit plány a ambice
 • Účet finanční svobody
 • Strategický plán
 • Osmý div světa
 • Kompas na cestu
 • Hra › obchodování › podnikání
 • Finanční svoboda a nezávislost
 • Život na burze LEHCE MIMO SYSTÉM

Obsah Vám předám v závěru celého kurzu jako malé finále před tím, než se pustíte na burzu s opravdovými penězi!

Čtěte pozorně a počítejte!

Online kurz HNB VIP TRADER

si můžete pořídit kdykoliv mimo dnešní nabídku za plnou cenu 11 990 korun bez dnešních 4 prémiových obsahů a 4 extra bonusů! Dnes je cenovka o 6 000 korun níže!

          4 prémiové obsahy si můžete pořídit kdykoliv později za plnou cenu!

          Dnes to máte zdarma!

 • 1
  ŠKOLA IN IN a burzovní přípravka
  Tento prémiový obsah si můžete objednat extra za cenu 5 990 Kč plus DPH.
 • 2
  PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl
  Těchto 6 odtajněných obsahů z KLUBU IN IN můžete mít zvlášť za cenu 2 990 Kč plus DPH.
 • 3
  Dvě expertní online publikace
  ZISKOVÉ MYŠLENÍ pro Váš úspěšný trading a Nejdůležitější tajné burzovní kódy si můžete objednat za 230 Kč plus DPH.
 • 4
  ÚČET FINANČNÍ SVOBODY
  Extra přednášku plánuji prodávat za částku 2 990 Kč plus DPH.

         4 další bonusy si můžete také pořídit kdykoliv později za plnou cenu!

          Dnes to máte rovněž zdarma!

 • 1
  II. vydání úspěšné dvojknihy
  ŽIVOT NA BURZE bez příkras, napřímo a pravdivě a JAK ZAČÍT NA BURZE a naučit se (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS je naceněna na 980 Kč plus DPH. Pro ty z Vás, kdo ji ještě nemají zašleme na vyžádaní.
 • 2
  SMARTBOOK ke kurzu HNB VIP TRADER
  Elektronická verze knihy obsahuje veškeré texty ke kurzu a je samostatně neprodejná. Na skladě máme posledních pár kusů, zdarma ji přidáváme ke kurzu HNB těm, kdo ji nemají a vyžádají si ji. Po vyčerpání zásob již neplánujeme dotisk. Na webu ji lze zatím stále objednat za 990 Kč plus DPH a poštovné.
 • 3
  KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ
  Členství v online klubu lze na webu standardně objednat jako předplatné podle aktuálního ceníku (1490 Kč měsíčně, nebo 3x 1290 Kč za čtvrtletí plus DPH).
 • 4
  VIP servis a podpora ke kurzu
  Tento produkt si nelze samostatně objednat. Tento VIP servis na 90 dnů si ceníme na částku 2 990 Kč plus DPH.

Celková cena prémiového obsahu a bonusů je přes 20 000 korun!

Zdají se Vám výše uvedené varianty výhodné? Zaplatit za kurz plnou cenu 11 990 korun a za další prémiové obsahy a bonusy přes 20 000 korun, to jest celkem téměř 35 900 korun? Asi ne..

Mám pro Vás lepší řešení!

Dnes místo 11 990  Kč a 20 000 Kč zaplatíte pouze 5 990 korun,

tj. obojí získáte za zlomek plné ceny! Nabídka se slevou přes 85 % platí teď...

Vyberte si svou variantu objednávky kurzu

Dnes spolu s prémiovým obsahem a bonusy nejvýhodněji, než kdykoliv v minulosti!

🏆 HNB VIP TRADER 🎯 

Pouze tady a teď můžete získat kurz HNB VIP TRADER + 4 prémiové obsahy + 4 extra bonusy za 1/5 ceny a navíc si můžete vybrat, zda chcete mít cenu s DPH jako firma a dát si kurz do nákladů, nebo (pokud jste český rezident) jej mít levnější o DPH a ušetřit. Při prodeji z webu tato možnost není a navíc ji musíme omezit množstvím, proto neváhejte!

REKAPITULACE OBJEDNÁVKY:

Online kurz HNB VIP TRADER

✔ 7+1 Základní části
✔ Základy Technické a Fundamentální analýzy
✔ Situační Analýza Online a WinSignals
✔ VIP servis a podpora

ŠKOLA IN IN 5+5 a burzovní přípravka

Prémiový obsah v hodnotě 5 990 Kč plus DPH.

PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl

6 odtajněných kroků z KLUBU IN IN v hodnotě 2 990 Kč plus DPH.

Dvě expertní online publikace

ZISKOVÉ MYŠLENÍ PRO VÁŠ ÚSPĚŠNÝ TRADING a NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TAJNÉ BURZOVNÍ KÓDY si můžeš standardně objednat za 230 Kč plus DPH.

Přednáška ÚČET FINANČNÍ SVOBODY

Extra přednášku plánuji prodávat za částku 2 990 Kč plus DPH.

II. vydání úspěšné dvojknihy

ŽIVOT NA BURZE bez příkras, napřímo a pravdivě a JAK ZAČÍT NA BURZE a naučit se (TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS je naceněna na 980 Kč plus DPH, veřejně nebude prodejná. Pro ty z Vás, kteří knihu ještě nemají a vyžádají si ji.

SMARTBOOK

Elektronická verze knihy obsahuje veškeré texty ke kurzu, je samostatně neprodejná. Na skladě máme posledních pár kusů. Zdarma ji přidáváme ke kurzu HNB těm, kteří ji nemají a vyžádají si ji. Po vyčerpání zásob již neplánujeme dotisk. Na webu ji lze zatím stále objednat za 990 Kč pls DPH a poštovné.

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ zdarma na 3 měsíce

Členství v online klubu lze na webu standardně objednat jako předplatné podle aktuálního ceníku (1490 Kč měsíčně, nebo 3x 1290 Kč za čtvrtletí plus DPH).

VIP servis a podpora ke kurzu

Tento produkt si nelze samostatně objednat. Tento VIP servis na 90 dnů si ceníme na částku 2 990 Kč plus DPH.

Celková cena prémiového obsahu a bonusů je přes 20 000 korun!

Ke kurzu je máte dnes zdarma! Neplánuji takto opakovat!

Máte čas ještě:

Pouze dnes si můžete vybrat variantu objednávky s nebo bez DPH a ušetřit tak. První varianta je jasná pro objednavatele mimo ČR, pro firmy, plátce DPH - můžete si dát kurz do nákladů. Varianta bez platby DPH je potom pro neplátce z ČR. POZOR - je to zcela výjimečně a pouze dnes!

Jděte na vybranou variantu objednávky:

Součástí ceny kurzu je 3měsíční členství v KLUBU IN IN na předplatné, které si můžete prodloužit, nebo kdykoliv zrušit! Nevzniká Vám žádný závazek!

Pouze dnes je individuální cena kurzu 11 990 Kč snížena o 6 000 Kč na výsledných 5 990 korun!

Zde ušetříte 21 % z ceny, pouze pro neplátce v ČR!

Pozn.: po kliknutí na tlačítko "Objednat" se dostanete na příslušnou stránku s objednávkovým formulářem pro Vámi vybranou variantu. Po vyplnění objednávkového formuláře a zaplacení objednávky dostanete přístup do kurzu v den zahájení.

Stále nemáte dost informací? Máte je zde!

Co říkají o kurzu absolventi

Proč absolvovat kurz HNB VIP TRADER, jak kurz hodnotí absolventi
a co zásadního jim absolvování kurzu přineslo?

Kurz jsem absolvoval tuším v roce 2016, a těžím z těchto materiálů doteď a i se ke kurzu průběžně vracím, hlavně k tématům o technické analýze. Kurz je velmi obsahově našlapaný a dobře logicky poskládaný že i úplný začátečník se během pár týdnů dobře orientuje.
Radek Č., absolvent kurzu HNB
Absolvoval jsem poslední verzi kurzu Hrajeme si na burze. Velmi oceňuji pravidlo 80/20 a to nejen na burze, ale i v praktickém životě. Jsem vděčný, že právě tímto způsobem je kurz pojat, neboť nemám v úmyslu se učit něco, co nepotřebuji a nechci se nechat zahltit nepravdivými informacemi, které kolují různě na internetu. Kurz mi ve zhuštěné formě přinesl všechno to, co jsem se potřeboval dozvědět o burze, obchodování, SAO atd.
Radek P., absolvent kurzu HNB
Kurz HNB jsem absolvoval dvakrát a i dnes se k němu vracím. Přinesl mi náhled na burzu jako takovou a naučil mne bezpečně obchodovat. Kurz doporučuji všem, kteří to s burzou myslí vážně.
Jan P., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS
HNB je rozhodně zcela zásadní. Alespoň pro mne určitě! Nálev informací, jejich obsah a síla, kterou je nutno zkousnout je enormní. Mít přístup k těmto informacím je opravdu užitečné, protože se k nim člověk může vracet a i po několikáte nalézt nové a inspirativní AHAAA informace.
Michal S., absolvent kurzu HNB, člen TEK

"Poté, co jsem zakoupil a absolvoval kurz HNB jsem zjistil, že je možné s burzou i vydělávat."

Toto jsou zásadní důvody, proč využít akci ihned!

Vezměte prosím na vědomí, tyto podmínky jsou dočasné a během krátké doby je zruším!

Důkladně zvažte výhodné podmínky této mimořádné nabídky:

 • Původní cena kompletní nabídky je 50 950 korun, pouze dnes to máte o 1/5 výhodněji!
 • Kromě objednávky s DPH si můžete vybrat i variantu bez DPH ⇒ pouze dnes ušetříte dalších 21 %!
 • Součástí kurzu je nadstandardní VIP podpora a servis, kurz máte k dispozici trvale!

A ještě pár důležitých okolností ke zvážení

Ano, je to tak. Právě dnes máte TOP podmínky za to, že uděláte rozhodnutí a jste právě na této stránce! Na delší dobu opravdu naposledy! 

Řešíte cenu a podmínky nebo slevy? Na burze lze během pár minut vydělat tolik peněz, že stát někde ve frontě na slevu se prostě nevyplatí. Raději se staráme o svoje peníze! Navíc, když si vezmete, že tento kurz stojí v zásadě pouhých 200–250 pips cenového pohybu jednoho aktiva na burze a lze na něj vydělat za pár minut... Nebo že za směšnou cenu získáte čas, efektivní zkratku...

Pokud ohodnotíme cenu práce na 250 až 500 korun na hodinu, odpovídá cena kurzu 12 až 24 hodinám lidské práce. Nikdo nedá ani za 100x větší čas podobné know-how dohromady. Zde jej máte za hubičku na stříbrném podnose! 

Kolik stojí Vaše hodina experimentování a hledání? Tento kurz stojí jako pár hodin kvalifikované práce... To je za hubičku, oproti tomu hledat a učit se něco stovky hodin... Ale jistě počítat umíte! Tak jděte na to a podívejte se na nabídku, která je zde. Je jen na chvíli...

Další 3 důvody, proč  
využít tuto nabídku již dnes!

 • 1
  Dáte si šanci a příležitost!
  Podnikání na burze není pro každého. Na jedné straně jde o technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě. Na druhé straně má svoje úskalí a rizika. Je dobré naučit se tyto základy a získat zkratku!
 • 2
  Naučíte se podnikání na burze bez rizika!
  Náš kurz se jmenuje Hrajeme si na burze. Ujišťuji Vás ale, že se nejedná o nějakou hru. To slovo "hrajeme si" znamená, že toto podnikání Vás naučíme na demo platformě, která z 90 % simuluje podmínky reálných trhů a připravíme Vás důkladně na live trading a podnikání s penězi. Měníme postupně hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. A to vše bez rizika ztráty peněz i času!
 • 3
  Získáte kompetence a prověříte schopnosti!
  Absolvováním kurzu získáváte dovednosti a kompetence burzovního obchodníka a spekulanta. Cílem je ale kvalifikované řízení peněz, kapitálu a podnikání na burze. V průběhu kurzu potrénujete mysl na peníze, prověříte si svoje schopnosti a zjistíte, kde jsou Vaše limity, nebo příležitosti. Získáte skvělé základy a zkratku, o které si ostatní mohou nechat pouze zdát!

TUTO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU PRO VÁS BUDU DRŽET POUZE:

Máte mé slovo na kvalitní a informačně nabitý obsah, pokud ale...

...bezprostředně po 3. části kurzu zjistíte, že dané informace nejsou pro Vás a nepřinášejí Vám žádnou hodnotu, obratem Vám vrátím peníze. Tuto garanci je třeba využít před zveřejněním 4. části kurzu, a to písemnou formou na adresu společnosti nebo e-mailem.

Chci v kurzu pouze opravdové zájemce! Děkuji za pochopení. Pochopím, když se dobrovolně připravíte o TOP finanční páku pro realizaci záměrů...

Je to Vaše jediná příležitost bez rizika nakouknout dovnitř kurzu, vidět obsahy jednotlivých lekcí, načerpat znalosti z videí, audio nahrávek a textů, které máte ke stažení za takto výhodných podmínek. Praktické dovednosti si osvojíte pomocí technických videí, kde krok po kroku vše vysvětlujeme a ukazujeme.

Jirka Mazur

Podnikatel, burzovní obchodník, lektor a autor úspěšného kurzu Hrajeme si na burze s více než 2500 účastníky.

Zde je 9 klíčových důvodů, proč do toho jít:


CO ZÍSKÁTE DÁLE?
9 klíčových důvodů, proč byste do toho měli jít!

 • 1
  Dostanete opravdu dobré základy!

  Již během 4 částí zjistíte, jak burzy fungují a kde pro Vás vznikají ziskové příležitosti pro řízení peněz. Naučíte se pracovat s online obchodní platformou a zjistíte, která aktiva jsou pro spekulace na burze nejlepší.

 • 2
  Identifikace ziskových situací.

  Již v páté části položíme základy pro to, naučit se na burze a v grafech lépe orientovat a začneme od píky – základy fundamentální a technické analýzy. Postupně se propracujeme k tomu nejlepšímu a nejjednoduššímu – k naší Situační Analýze Online, v rámci které Vás za málo času naučíme z trhu získávat hodně důležitých informací!

 • 3
  Obchodujeme bezpečně!

  Otevírat či zavírat pozice na burze, nahánět čísla a příležitosti jako zajíce, to se rychle naučí každý z Vás. Ale udělat ze spekulací na burze trvale ziskové a bezpečné podnikání, to si vyžaduje jisté postupy a myšlení. Začneme tou bezpečností a tím, jak mít rizika z obchodování na burze pod kontrolou! Navazujeme zde na konkrétní zkušenosti naše i tisícovky kolegů a klientů.

 • 4
  Obchodujeme ziskově!

  Na burze řešíme pouze dvě možnosti, cena aktiv může pouze růst, nebo klesat. Otevíráme pozice a chceme vydělávat co nejvíce peněz. Podle nátury jsou někteří obchodníci opatrní a postupně si ubírají kapitál na špatně stanovených Stop-lossech. Jiní jsou lační po zisku a prostě dělají chyby – neberou zisk tehdy, když je a tápou v rozhodování... Zkrátka, i ziskové obchodování má svoje tajemství, o kterých je dobré vědět!

 • 5
  Prémiové video...

  Spíše bych měl napsat – TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA ZÁVĚR! Nejdůležitější znalosti a dovednosti, které Vás dovedou mezi 10 % vítězů! Rozdíly mezi Demo a Live tradingem. Jak na profesionální Demo trading. Návyky pro úspěšné investování... Plus moje 3 extra tipy pro Vás! Lekce nabušená návody a doporučeními, bez kterých raději burzu ani nezkoušejte!

 • 6
  Obsah kurzu VIP Trader navíc:

  Kurz pokračuje skvělou sérií obsahů, ve které dostanete základy technické a fundamentální analýzy a naučíte se rozumět grafům jednoduše, bez složitostí a také přehledně. Přidáváme svoje know-how Situační Analýzu Online i to, jak děláme naše WinSignals – obchodní predikce s úspěšností 75–90 %. Naučíme Vás to!

 • 7
  Z hraní na burze přejdeme na podnikání!

  Hrajeme si na burze – tento přístup je zejména o tom učit se bez rizika. Ale mám na mysli samozřejmě hru s návyky a přístupem profesionálů. Během kurzu zjistíte, jak postupně přeměnit hru v chytré podnikání s penězi.

 • 8
  Plus dnešní ceny, které budou v uptrendu...
  ...a prostě se již opakovat nebudou! Jde o příliš mnoho kvalitního obsahu na to, abychom drželi ceny tak nízko!
 • 9
  Plus BONUSY, které jsou pouze teď!
  Plus dnešní bonusy a superbonus ŠKOLA INTELIGENTNÍHO INVESTORA přidává Vašemu rozhodnutí smysl. Získáte za cenu na zkoušku to, za co jiní zaplatí za plnou cenu plus navíc to, na co ostatní nemají nárok!

Jaké je Vaše rozhodnutí pro vybranou variantu objednávky?

Pokud ano, vyberte si a pokračujte!

Máte čas ještě:

Opravdu ještě potřebujete
více informací ke kurzům?

TADY JSOU:

 • 1
  Lepší a v novém formátu ⇒ nový formát & větší rozsah & nejlepší servis!
 • 2
  Výhodnější podmínky ⇒ levnější & více muziky za méně peněz!
 • 3
  Získáte více ⇒ základy burzovních spekulací, Situační Analýzy Online i tvorby a práce s WinSignals!
 • 4
  Můžete se připojit do privilegované VIP skupiny PNB - KLUBU IN IN na Facebooku, funguje přes 5 let a je zde akce každý den!

A to vše BEZ RIZIKA, BEZ KAPITÁLOVÝCH INVESTIC

 a formou akční HRY v podmínkách reálných trhů!

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto kurzu si hrajeme. Hrajeme si, abychom se něco naučili. Hrajeme si profesionálně, podle určitých pravidel, která jsou naháněčům na burzu neznámá. Oni totiž chtějí naše peníze. My chceme vydělávat to, co se v tom gigantickém penězovodu světových burz nachází. To je zatracený rozdíl.

Postupně měníme hru na burze ve hru profesionální a následně v podnikání. Připojte se!

Přijdete na jednu úžasnou věc:

Pochopíte těch pár věcí, které Vám řeknu, uděláte to, co uvidíte na videích a vyzkoušíte si vše bez rizika formou hry v podmínkách reálných trhů, zjistíte, jak se věci mají.

A navíc přidám vše, na co jsme přišli spolu se stovkami mých klientů v praxi za posledních 18 let. Jednoduše a srozumitelně.

Jak to vypadá v členské sekci informacemi nabitého kurzu HNB VIP TRADER?

Jak to vypadá ve VIP Facebook
Expertní skupině PNB * KLUB IN IN *

PŘEČTĚTE SI NÍŽE, PROČ PREZENTUJEME PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

MĚNÍME POSTUPNĚ HRU NA BURZE V CHYTRÉ PODNIKÁNÍ!

Pouze DNES za podmínek, které jsou absolutně
utajeny pro širší veřejnost, můžete získat návod na svůj (Tajný) Expertní Byznys

Proč pro Vás máme naše nejlepší know-how, díky kterému se drží na burze většina našich klientů, zatímco běžně jich 90 % neuspěje?
Proč je burza tajný expertní podnik a jak získat návod pro cestu investora k životu plnému peněz, adrenalinu i vášně?

Proč je podnikání na burze něco jako
(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

LEHCE MIMO SYSTÉM?

Když jsem kolem roku 2000 začal studovat příležitost vydělávání peněz na burze, hledal jsem oficiální informace a návody všude možně. Moc jich k dispozici nebylo. Burza mě celkem pohltila. Fascinovala mě příležitost pro technicky a technologicky nejsnadnější podnikání, jaké je k dispozici. Čistá práce s penězi. Žádní zaměstnanci, žádný marketing, logistika, neplatiči, účetnictví, úředníci. Bylo a je to podnikání, kdy nebylo najednou zapotřebí téměř nic z toho, co jsem řešil 10 let v klasickém podnikání, ve kterém jsem protočil stovky miliónů korun ročně, aby na konci zbylo relativně málo.

Co jsem zjistil během prvních pár let podnikání na burze?

V prvé řadě to, že věci se mají jinak, než jak uváděly oficiální zdroje, literatura, weby, média. Jejich podstatou byla a je jistá manipulace – nahnat lidi na trhy a dostat z nich peníze.

Na druhé straně bylo jasné, že existují úspěšné postupy těch, kteří ty peníze z obchodování a spekulací získávají. Ty postupy ale byly a povětšinou jsou tajné. Nebo se prostě o nich nepíše. Možná i proto, že jsou místy tak jednoduché, že by to pro hledače složitých a sofistikovaných postupů bylo až nezajímavé.

Ano, burza je pouze o dvou možnostech. Ceny na burze mohou pouze klesat, nebo růst. Stačí být na té správné straně trhu a můžete vydělávat tím nejjednodušším způsobem, který si umíte představit. Také ovšem musíte z hlavy vypustit všemožné složité metody, strategie a postupy, kterými nejrůznější školitelé zahlcují davy, aby byli zajímaví. 

Tajné okolnosti

Od začátku mě fascinovaly jisté tajné okolnosti kolem burzy. K tomu podnikání nepotřebujete žádná povolení, kvalifikaci, razítka, vyjádření kohokoliv. Jen peníze a odvahu. Někdy stačí jen to druhé. Protože když ukážete, že to umíte, peníze si k Vám cestu jednoduše najdou.

Povolání spekulant je tajné. Stěží jej budeme chtít uvádět do dotazníků úředníkům, nebo si jej dávat na vizitku. Co vyděláme, je naše. Jak to uděláme, je naše věc. Jak to zdaníme a užijeme, je naše chytrost. Daňový systém je ke spekulantům přívětivý. S výdělky na burze se můžeme pohybovat s výsledným zdaněním zisků do 15 %, nebo klidně i méně či s nulou. Ale to je jiná kapitola... 

Vše, co v tomto podnikání děláme, jsou tajné okolnosti. Stěží kolem sebe najdeme více lidí, se kterými bychom se mohli o těchto tajných okolnostech svého podnikání pobavit. Toto byla těžká okolnost v počátcích mého podnikání. Dnes má naše tajná komunita stovky lidí, se kterými můžete sdílet vše kolem burzy. Jen se mezi ně musíte dostat. Jak? Jednoduše, přes náš kurz...

Umění expertů na burze bývá pro 99 % lidí běžně nedostupné!

Umění spekulací ve stylu vsaď na výhru, seber peníze a uteč. Tajné způsoby, jak a proč se zabývat burzou, obchodováním, řízením vlastních peněz jinak, než jak si lidé myslí. Tajný expert – obchodník zná taktiku.

Ví, kdy jít do akce, ví, jak zvítězit, zná metody pro řízení peněz, umí používat malé úsilí pro dosahování velkých výsledků. Vše je tajné...

...Tajný expertní byznys v tomto pojetí je o svobodě, o vlastních vizích a postupech a o odvaze přijmout odměnu nebo ztrátu za vlastní akci. Abys přežil, musíš vědět, jak více bitev vyhrát a méně ztrácet..." Říkal Mitch A.V.

Uvědomil jsem si, že jsem zásady TAJNÉHO EXPERTNÍHO BYZNYSU postupně nasunul do svého programu HNB VIP TRADER! Nyní máte na dosah jeho nejnovější verzi!

Tajné postupy, jiné přístupy, rozhodování jinak a jistým způsobem...

Výsledek? Úspěšnost v akcích 70-90 %, skvělá jízda. Naše Situační Analýza Online, chytré rozhodovací postupy, zásady pro bezpečné a ziskové obchodování. Legálně si uloupit peníze ve finanční džungli a užít si je. Ale vše v utajení, lehce mimo SYSTÉM!

Skvělý utajený život mimo systém s příznivým zdaněním 0-15 % (o tom si mohou ostatní nechat jen zdát), život v cash-flow, svoboda, tajná volba...

 • Ano, burza je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě.
 • Ale má svoje zákonitosti, pravidla, příležitosti i slepé cesty a potenciál prohraných bitev. 
 • Ano, je to ve skutečnosti náročný byznys. Naštěstí známe řešení, máte 15 let zkušeností a ty jsou na cestě k Vám!

TAJNÝ EXPERTNÍ BYZNYS JE PODNIKÁNÍ LEHCE MIMO SYSTÉM

Nepotřebujeme žádná povolení, papíry, razítka. Jen chuť a odvahu. Je to tajný byznys – pouze my víme, co děláme a jak. Pro naše okolí i úředníka systému může být tato informace legálně zcela utajena. Naše peníze proudí po tajných stezkách, o kterých rozhodujeme pouze my!

Je to svobodné podnikání, ve kterém je opravdu dobré vědět, co a kdo je na pozadí.

Tajný expertní byznys – to je výpad, akce, sebrat peníze a zmizet... Rychlá akce!

Tajný expertní byznys – to jsou postupy pouze pro zasvěcené!

Návody pro úspěch jsou tajné!

Nevěřte knihám, médiím, burzovním naháněčům, ani nikomu, kdo říká – "dám ti fungující systém, povedu tě za ruku, následuj mě..." Je to téměř vždy cesta k prohrané válce. Vaše peníze prostě získá někdo jiný! To je smysl hry na finančních trzích, kterou s námi hrají...

Za jistých okolností tomu tak ale nemusí být. Přijmete-li za své jisté zásady guerillového podnikatele na burze a budete-li jisté věci dělat jistým způsobem ve správný čas, Vaše snažení se může přetavit v úspěch.

A O TO PŘECE JDE!

Chcete, abych se s Vámi podělil o návody, které jsou tajné?

Nikdy je nezveřejním mimo svůj TOP kurz o burze!

Nikdy je nepředám nikomu, kdo TO opravdu až tak nechce...


Pouze dnes pro Vás mám, časově omezenou nabídku, která je o 80 % výhodnější než jindy. Brzy končí. Není na co čekat!


TUTO NABÍDKU MÁTE K DISPOZICI UŽ JEN:

OTÁZKA

Víte, co udělá chytrý spekulant,
když jsou ceny na dně?

ODPOVĚĎ

Přece nakupuje...!