Jirka Gajdošík

Z vysokých manažerských funkcí na levé straně se rozhodl pro cestu pro sebe.

Již více než 7 let se zabývá pouze tradingem a burzovním vzděláváním.

Řídí skupinu burzovních vlčáků, projekt WinSignals a pracuje v Klubu In In PNB.

Aleš Andr

Podnikatel na volné noze, full time job trader.

Od činnosti konstruktéra - projektanta přešel k podnikání na burze. Po letech vzdělání dosáhl stupně, kdy burza živí nejen jej, ale i jeho klienty.

Seznamte se s metodami skvělého a úspěšného tradera! Poví nám, jak chystá signály a jak se pozná, že bude úspěšný.

Honza Poslušný

Dlouholetý podnikatel, zkušený a úspěšný trader.

Je absolventem kurzu Hrajeme si na burze, členem Klubu Inteligentních Investorů a odběratelem servisu WinSignals.

Jako dlouholetý klient nám předává cennou zpětnou vazbu.

Josef Zikmund

Začínající Live trader

Je čerstvým absolventem kurzu Hrajeme si na burze, členem Klubu Inteligentních Investorů, majitelem návodu Ziskové Sekvence Myšlení a knihy SmartBook.

Michal Procházka

Myšlením technik, skvělý a úspěšný trader

Člen týmu burzovních vlčáků a absolvent kurzu HNB

Pavel Sousedík

Zkušený trader, člen týmu WinSignals

S burzou začal v roce 2015 v kurzu HNB od Jirky Mazura. Po absolvování kurzu si otevřel svůj živý účet a obchodoval při zaměstnání.

Od února 2020 skončil v zaměstnání a věnuje se na plno obchodování na burze.

Karel Velička

Začínající Live trader

Je čerstvým absolventem kurzu Hrajeme si na burze, členem Klubu Inteligentních Investorů, majitelem návodu Ziskové Sekvence Myšlení a odběratelem servisu WinSignals.

Martin Zich

Začínající Live trader

Je čerstvě účastníkem kurzu Hrajeme si na burze, čerpá z informací nabytých ze SmartBooku a je majitelem návodu Ziskové Sekvence Myšlení.