Podívejte se na to prosím ještě jednou!

V úterý 7. září jsme v rámci živého vysílání SAO SPECIÁL probrali téma

JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ

aneb

ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVDĚPODOBNOSTI!

Jsem rád, že jste si v minulosti náš informační servis vyzkoušeli. Bohužel vás teď nevidím v akci? Možná bude problém i v nedostatku informací, zkušeností, motivace? Protože vidím, že nemáte k dispozici můj kurz HRAJEME SI NA BURZE, myslím si, že chybělo propojení informací o potenciálu WinSignals s naším know-how, se znalostmi jednoduchého hodnocení trhů, naší Situační Analýzy Online. Zkrátka a dobře chyběla potřebná kvalifikace? Zde je příležitost si ji doplnit!

Přečtěte si, co říkali klienti WinSignals:

Na webináři SAO SPECIÁL JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ, který se konal v úterý 7. září, jsem položil účastníkům otázku:

Jak je pro Vás důležitý kurz HNB pro pochopení servisu WINSIGNALS?

Zde je pár odpovědí klientů WinSignals, kteří se online webináře účastnili. Texty jsou autentické, opravil jsem pouze překlepy. Na záznam webináře i odpovědi se můžete podívat zde a ověřit si, že jsou pravdivé. Odpovědí je hodně! Pokud budete mít jasno ve svém PROČ, přejděte na další text, či na objednávku, kdy můžete v ceně WinSignals na zkoušku 4 měsíc získat v ceně i celý kurz HNB VIP TRADER!

Pavel Koníř: HNB mi pomohlo pochopit vlastní fungování obchodu s podporou TA. WS vnímám jako nadstavbu pro pokračování s vlastním live obchodováním.

Vendula Romanová: HNB otevírá vrátka k ziskovému tradingu!

Richard: Myslím si že kurz HNB je důležitý. U mě spojuje již dříve získané informace zařadit do jednotného celku a něco navrch. Celý kurz HNB směřuje k pochopení WS!

Josef Skočík: Kurz HNB je základ pro obchodování na burze. A bez něj se dá velmi těžce orientovat ve WS.

Jaromír Puškaš: HNB kurz je pro mě zásadní záležitost, jak se vůbec nějakým způsobem zorientovat v problematice obchodování na burze. Věřím, že WS by mohly být skvěle navazujícim prvkem na HNB.

Antonín Kysilka: Bez kurzu HNB bych byl asi marný a moje obchodování na burze by bylo velice krátká.

Vlastimil: HNB perfektní věc pro ty, co neví o burze lautr nic. Mezi nimi jsem byl i já. Urcite doporučuji všem. Bez těchto základu zhoříte jako papír... 
Kurz HNB mě bavil od začátku až do konce, hodně věci se opakuje ale při zpětném náhledu už vím proč. Perfektní práce o tom, jak jednoduše hodnotit trhy (SAO). To se mi na tom libilo nejvíc. Skvělá prace. Dekuji všem, co se na tom podíleli!

Jiří Kravec: Kurz HNB je zcela zásadním odrazovým můstkem a předpokládám, že s WinSignals doplavu daleko a zvyšuji tím pravděpodobnost efektivity.

Ladislav: Je to základný kurz bez ktorého sa nepohnete z miesta. Predstavte si, že stojíte na okraji priepasti a chcete sa pohnúť. Ten prvý krok bez HNB vás môže stáť život.

Nicole Nováková: HNB kurz je pro mne důlezitý, protože tady clovek zacne chápat, o čem je burza. WS jsou skvělé doplnění, aby clovek začal používat v praxi teorii, kterou vstřebává.

Leopold  Kurz: Kurz HNB je pro mne zásadní v návaznosti na kurz o WINSIGNALS, kde jsem pochopil podstatu věci a uvědomil si, kde jsou moje peníze.

Františk Ježek: Kurz HNB je naprostá nezbytnost pro člověka, který se snaží pochopit fungování a spekulace na burze!

Karel Velička: Bez kurzu HNB bych byl asi marný a moje mise na burze by byla velice krátká!

Armagad: Kurz HNB je pro mě velmi důležitý, bez jeho absolvování bych na burze neobchodovala.

Radka LokajováKurz HNB mi přišel do cesty v pravý čas. Přesně to jsem potřebovala, jinak bych s reálným tradingem asi nezačala nebo hodně rychle skončila.

Miroslav Andršt: HNB mě uvedl do problematiky a byl důležitým stupněm pro pochopení jednoduchého principu: „Kudy cesta vede a kudy ne.“ WinSignals jsou dobrým vodítkem za předpokladu, že využíváte signály od jedno „vlčáka“. (stejné ddowny, RRR…)

Jan Badida: Online kurz HNB je důležitý vracím se na místa která jsou pro mne ještě málo srozumitelná tak si to projdu znovu včetně videa.

Pavel Křečan: Kurz HNB je pro mě optimální příležitost se efektivně (rychle, levně  naučit potřebný způsob myšlení včetně pochopení winsignals.

Milan Kadlec: HNB mě osvětlil problematiku a vysvětlil mi principy.

Radovan: Kurz HNB je jistě v tomto případě základní věc a zcela nezbytný, protože jsou v něm obsaženy důležité a životními zkušenostmi Jirky, podložené draze zaplacenými zkušenostmi, které prostě a jasně fungují. 

Antonín Vonderka: Dost důležitý, souvisí spolu!

Vašek: Kurz HNB je nezbytný pro správné pochopení WS

Josef: HNB má zásadní důležitost, musím mít vždy vše dokonale ohmatáno.

František Novotný: Kurz HNB pre pochopenie servisu Winsignals – rozhodně áno!

Vladimír: Kurz HNB je pro mne rozhodující, bez jeho absolování bych WS neobchodoval!

Petr: Kurz HNB a jednotlivé predikce WINSIGNALS napomáhají při analýze k obchodování s dalšími aktivy.

Josef Baník: Kurz HNB je vynikajúca studňa vedomostí, ktoré máme šancu získať vo veľmi krátkom čase. Stále sa pozerám do kurzu, vraciam sa k němu a opakujem si informácie, vedomosti o TA, WS aj SAO. Kkurz HNB ma naučil aj šetriť čas, už neriešim nepodstatné, len to podstatné...

 

WinSignals je informační servis, který svým know-how velmi navazuje na postupy kurzu HRAJEME SI NA BURZE večtně pochopení SAO, Situační Analýzy Online. Zatímco absolventi kurzu HNB umí servis WinSignals ziskově využívat z 80 - 90 % ve svůj prospěch, potom většina těch, kdo kurz HNB nemají, prostě s WinSignals neuspěje (nenaučí se vydělávat), to je realita!

JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ zkratkou, jednoduše a soustřeďte se na chytrý, bezpečný a ziskový management peněz v podnikání na burze!

Stopa peněz začíná zde:

⬇︎⬇︎⬇︎

Super-nabídka pouze na tomto místě:

 • Právě dnes a pouze zde si můžete pořídit produkt WS-HNB Kombi a při objednávce WinSignals na 4 měsíce za částku 5 990 korun získáte kurz HNB, příp. také kurz WS START zdarma.

 • Dohromady dnes zaplatíte pouze 5 990 Kč místo 15 470 Kč za Servis WinSignals na 4 měsíce (hodnota 5 160 Kč na 4 měsíce) plus kurz WinSignals (za 4 320 Kč) plus kurz HNB VIP TRADER (v prodejní akční ceně 5 990 Kč natrvalo).

TOP nabídka!

Zde je individuální (tajná) a časově limitovaná nabídka pouze pro vás:

WINSIGNALS 4.0 NA ZKOUŠKU + KURZ HNB VIP TRADER

WinSignals na zkoušku na 4 měsíce plus online kurz HNB VIP TRADER k tomu plus kurz WinSignals, vše v jedné ceně!

Dlouhodobě WinSignals za méně než 30 % ceny

a se zvýhodněním natrvalo!

 • Víme, že bez kurz HNB ke pochopení a používání informačního servisu WinSignals těžší. Proto jsme pro Vás připravili tuto exluzívní nabídku kombi WINSIGNALS + HNB VIP TRADER. Lépe potom pochopíte › jak na to a jak můžete servis WinSignals přetavit v peníze!

 • Cena WinSignals na zkoušku na 4 měsíce, je nižší, než jsou skutečné náklady. Náklady navíc zaplatím za Vás, pokud si tento test poctivě vyzkoušíte! Záleží mi na tom, abyste byli úspěšní!

 • Před koncem zkušebního období se sami rozhodnete pro pokračování předplatného nebo ukončení doručování těchto zpráv › burzovních predikci s úspěšností 80-90 %. Ale chci Vás ujistit, že pro případ pokračování Vám budu garantovat měsíční cenu ve výši 990 korun, což je o 300 korun níže, než je běžná cena. Za rok tak ušetříte 3 600 korun.

 • Servis WinSignals používejte ke studiu burzy, ke srovnávání vlastních postupů s winsignalisty nebo k obchodování. Je na Vás, jak statistickou úspěšnost přetavíte v reálné peníze!

Zde je individuální (tajná) a časově limitovaná nabídka pouze pro Vás:


POTŘEBUJETE O WINSIGNALS VĚDĚT VÍCE?

Věděli jste, že nemusíte při obchodování na burze sedět celý den před grafy a můžete i tak vydělávat?

ZÍSKEJTE

zatraceně dobrý systém pro nejsnadnější peníze s úspěšností 80-90 % na 6 kliknutí opakovaně 20-30x měsíčně!

Většina klientů používá naše burzovní predikce s úspěšností 80 - 90 % pro svoje spekulace na burze. Část klientů používá WinSignals pro studium příležitosti, kterou je podnikání na burze. Díky WinSignals všichni šetří čas a tím i peníze. Na druhé straně využívají ziskové příležitosti a zjednodušují si život. Existuje mnoho důvodů, proč mají uživatelé WinSignals tento servis tak rádi!  Je možné, že se necítíte být plně kvalifikovani pro používání servisu WinSignals, proto máme i pro tuto variantu dnes skvělou nabídku. Čtěte dále!

ANO, o této možnosti lidé nemají ani tušení. Informační servis, kdy Vám může chodit do mobilu měsíčně 20-30 zpráv o tom, jak s 90% úspěšností vydělat peníze na burze není pro každého. Faktem je, že vlastně většina lidí ani neví, co by si s takovými zprávami počali. Prostě se musí smířit s faktem, že budou peníze nadále vydělávat pouze usilovnou prací.

Ano, tento servis nepotřebujete, pokud není ve Vašem zájmu takto ziskové zprávy pravidelně získávat, vydělávat na nich nebo pokud chcete svůj čas věnovat práci - třeba i takové, co Vás nebaví. Mezi námi, WinSignals nejsou ale žádná zábava. Pouze umožňují rychle vydělávat peníze (na 6 kliknutí) a šetří peníze a čas.

O co se připravíte, když nad touto příležitostí mávnete rukou, to víte. Přijdete "pouze" o série ziskových signálů s úspěšností až 90 %, které můžete na pár kliknutí proměňovat v peníze. A vše zůstane při starém. Je to na Vás...

Předpokládám ale, že jste na této stránce z toho důvodu, že chcete z budoucnosti vytěžit peníze díky kvalitním informacím a víte, jak to máte udělat. Neplánuji opakovat! Tak vybírejte ⬇︎!

Objednejte servis WinSignals a získejte pro sebe ČAS a PENÍZE!

 • WINSIGNALS na zkoušku na 4 měsíce pls kurz HNB VIP TRADER
  Vhodné pro všechny, kdo chtějí pochopit kompletní základy našeho podnikání na burze a propojení know-how kurzu HNB s využíváním informačního servisu HNB. Značně zvýšíte svoje šance s WinSignals!

Individuální nabídka je časově omezena a platí

WinSignals jsou informační servis - burzovní predikce s úspěšností 80-90 % s návodem, jak je efektivně využít!

Co kdyby Vám někdo poslal do mobilu informaci o tom, že se právě vytváří na burze situace, která dává příležitost vydělat peníze? Souhlasíte s tím, že by Vám takové informace mohly hodně pomoci a byly by Vám užitečné? 
Přesně o tom je servis WinSignals.
Informační servis, za kterým stojí zkušení burzovní obchodníci
 
Možná si položíte otázku - jak lze s WinSignals mimo peníze na burze vydělávat svobodu a čas? Čtěte dál a pochopíte!
WinSignals jsou obchodní predikce, signály pro online obchodování na burze od specialistů - zkušených traderů, které obdržíte jako zprávu v mobilní aplikaci. WinSignals nejsou robot (AOS), využívají zkušeností reálných obchodníků pracujících se živými účty.
 
Jedná se o burzovní cenové predikce pro krátkodobé cenové pohyby vybraných aktiv s dlouhodobou úspěšností 80-90 %, které můžete využívat pro řízení svých investic na burze. Nepožadujeme žádný vklad či hotovost. Neobchodujeme za vás. Pro WinSignals můžete využít vaši aktuální obchodní platformu či brokera.

Kurz WINSIGNALS START

K WinSignals ZDARMA!

K WinSignals dnes přidáváme bonus > kurz WINSIGNALS START v hodnotě 4 390,- Kč / 169 EUR zdarma:

7 kroků k ziskovému podnikání na burze

Během dvaceti dnů Vám otevřeme přístup do jednotlivých lekcí kurzu s důležitými informacemi pro úspěšné používání WinSignals v praxi. Kurz obsahuje návody, tipy a strategické informace k tomu, jak využívat informační servis WinSignals co nejlépe a jak z něj vytěžit co nejvíce. 
 

Kurz WINSIGNALS START obsahuje tyto lekce:

I.    Jak začít nejlépe?
II.   Videonávod
III.  Mobilní aplikace
IV.  Otázky a odpovědi
V.   Bezpečně a ziskově
VI.  Vaše možné výsledky
VII. ČAS :: SVOBODA :: PENÍZE

Burza se v posledním čase mění. Pandemie koronaviru pomalu ustupuje do pozadí,
ale sentiment trhů stále ovládají namísto obvyklých makroekonomických dat zejména
aktivity centrálních bank.


Dá se v takových podmínkách bezpečně
a ziskově obchodovat? S WinSignals to jde!

Přestože akciové trzhy zůstávají nejisté a volatilní a řídí se spíše jednáním a informacemi od centrálních bank, WinSignals, které fungují úspěšně již šestý rok v řadě, přináší svým klientům pod vedením skupiny zkušených traderů skvělé zisky bez ohledu na případnou nestabilitu trhů!


Ať trhy rostou nebo klesají, WinSignals jsou úspěšné!

Proč si vyzkoušet WinSignals právě teď?

 • Akciové trhy jsou nyní velmi volatilní (nejisté) a trendy se často nečekaně mění. Zkušení tradeři ale vědí, že vydělat lze i na propadajících se trzích. Naši signalisté Vám pomohou identifikovat příležitost ke slušným obchodům bez celodenního vysedávání před obrazovkou.

 • Můžete využít produktivně Váš čas. Koncentrujte se na výsledek, WinSignals Vám pomohou najít ziskové příležitosti.

 • Využijte potenciál učit se od zkušených a sledujte, jak přemýšlí při tradingu profesionálové!

 • Otočte nevýhody NESTABILITY ve svůj prospěch. Může to být právě PŘÍLEŽITOST, která se nemusí opakovat.

WinSignals bodují, i když některé firmy a boháči ztrácejí miliardy dolarů

Podívejte se na aktuální výsledky WS, i sumář od začátku roku 2016

Podívejte se, jak vypadá zcela čerstvý účet jednoho z našich klientů za první dva dny prvního měsíce v roce 2021.  9 signálů přineslo zisk 519 €, to je 13 500 Kč za dva dny!

Jsme upřímní a transparentní! Je pravda, že stejně jako každý podnikatelský projekt, i WinSignals nemohou být 100% úspěšné. Dlouhodobá úspěšnost 80-90 % však mluví sama za sebe a ti, kdo neskončí při prvním neúspěšném signálu, si připisují na své účty velmi solidní zisky. 

WinSignals trvale v zisku od roku 2016!

WinSignals zasíláme klientům již 66 měsíců v řadě bez přerušení. Letos v únoru jsme oslavili 6. výročí jejich existence! V průměru obdrželi klienti 36 signálů měsíčně, a pouze šest měsíců za posledních více než pět let nemuseli dosáhnout zisku - i když i v těchto měsících ti zkušenější neskončili ve ztrátě. Při bezpečném řízení peněz nebyly nikdy ohroženy účty žádného tradera, který obchodoval zodpovědně a s rozumnou mírou rizika.

Dlouhodobé výsledky klientů, kteří přijímají burzovní signály WinSignals, jsou jedinečné a nedosahuje jich podle našich informací žádná jiná informační společnost.

 • Celkem od roku 2016 bylo klientům zasláno 2 365 signálů.
 • Z nich skončilo celkem 1 972 signálů jako ziskových na definovaném cíli Profit Target.
 • Možné průměrné zhodnocení účtu při bezpečném obchodování těchto signálů bylo 8,5 % za pouhý měsíc (zisk 849 €/1 lot se započtením úspěšných i neúspěšných signálů, obchodováno na platformě ActTrader).
 • Faktická úspěšnost signálů byla tedy 83 % a průměrný roční výnos na účtu dokonce 102 %!!!

Podívejte se, jak by vypadala křivka equity (růst vlastního jmění) při počátečním vkladu na obchodním účtu 10 000 € u kteréhokoli brokera od února 2016 do července 2021, a při zobchodování všech signálů. Konečný zůstatek dosáhl téměř 66 000 €/1 lot!

Srovnejte s růstem stejného vkladu ve kterékoli bance či fondu za stejné období. Myslím, že se zhodnocením účtu 8,5 % za měsíc (průměrně 102 % za rok) za více než 5 let byste mohli být spokojeni, co říkáte? 🙂


Máte šanci získat takové zhodnocení svého účtu trvale po dobu více než pěti let někde jinde?

Vydělávejte na burze s podporou profesionálů!


Co potřebujete k tomu, aby Váš účet
rostl konzistentně jako na obrázku výše?
 

Stačí Vám pouze:

 • Porozumět tomu, jak s WinSignals obchodovat na burze a jak to celé funguje.
 • Absolvovat minikurz WINSIGNALS START - tak se nejlépe naučíte využívat WS v praxi. Dnes ho získáte k objednávce WS na zkoušku zdarma!
 • Kopírovat a v praxi používat prověřený systém, který má solidní ziskový potenciál.
 • Být důsledný, dodržovat návody, správný money management, naše doporučení a postupy.
 • Nenechat se odradit jedním drobným neúspěchem.
 • Šetřit čas a peníze a prostě vydělávat!

Projděte si důkladně vše o WinSignals a postavte solidní základy pro svoje podnikání na burze a zdroj peněz, nezávislosti a časové svobody. 

JAK VYPADAJÍ OBCHODY S WINSIGNALS V PRAXI?

Zajímá vás, jak jsou signály vytvářeny a jak je správně obchodovat? Podívejte se na krátké video - případovou studii od zkušeného tradera Aleše Andra.

Aleš Andr, člen týmu Klubu IN IN a specialista na Situační Analýzu Online, pro Vás natočil krátké video - případovou studii - jak lze na základě metodiky Situační Analýzy Online a Winsignals obchodovat. Na tomto příkladu Vám ukáže, jak využil trend, sentiment na trhu i fundamentální informace k příležitosti dosáhnout několikanásobného zisku na jediném aktivu.

Ukáže Vám průběh skutečných obchodů a svých myšlenkových pochodů od analýzy trhu, vstupu do obchodů až po jejich uzavření v zisku. Součástí videa jsou ukázky na jednotlivých grafech 1W, 4H a 1H.

Obchody typu BUY na aktivu SP500 byly uskutečněny ve dnech 18. až 23. srpna 2021. Zisk ze tří obchodů byl celkem 840 dolarů.

Podívejte se na kompletní případovou studii ve formě videa níže.

Podívejte se také na aktuální případové studie ve formě videí na webu KLUB IN IN, ve kterých analyzujeme aktuální situaci na online trhu. Zjistíte průběh obchodů, které byly uskutečněny na základě signálů WinSignals. Průběh konkrétních WinSignálů v praxi je vždy doplněn názornou ukázkou na grafech.

PÁR INSPIRUJÍCÍCH PŘÍBĚHŮ S WINSIGNALS

Přečtěte si několik krátkých příběhů a komentářů od našich klientů. Tyto příběhy jsou pravdivé, můžete se podívat do naší FB uzavřené skupiny WinSignals a zeptat se, navázat kontakty s uživateli našeho informačního servisu. Jsme hrdí na naše výsledky i na úspěchy našich klientů!

Nic lepšího než HNB+PNB+winsignals neexistuje, je to know-how za hubičku + nasdílené signály k zisku a to je velice ceněné. Možná až příliš levné, ale jinak by si to většina lidí nemohla dovolit a tím myslím i sebe.
Jan Franěk
WinSignals využívám k live obchodování na malém účtu 1 rok, členskou sekci PNB už asi 5 let. Otvírám většinu obchodů dle WinSignálů a spolu s úterní SAO si vytvářím vlastní náhled. Obchoduji i dle vlastního uvážení, je to tak 80/20 (80% podle WS, 20% vlastní obchody). Drtivá většina mých obchodů je zisková. WS mi rozhodně šetří čas, a také rozhodování.
Hana Havlová
Dobrý den, zakoupil jsem WinSignals na zkoušku 14. 2. 2019. Jelikož jsem nevěděl s jakým připojením na burzu začít, vyzkoušel jsem obchodování přes Plus 500. Posléze jsem se dozvěděl, že používáte aplikaci ActForex Goldstarway, ale stažená aplikace nekomunikuje s naším serverem (ani doma ani v práci), tak že zatím zůstávám u Plus 500. Otevřel jsem si dva účty a začal obchodovat, z 90 % signály WinSignals a něco dle své nezkušenosti. Nicméně k dnešnímu dni jsem zobchodoval na jednom účtu 20 aktiv s výsledkem +137 737Kč. Na druhém účtu 21 aktiv s výsledkem +338 146 Kč. Jelikož jsem nikdy před tím na burze neobchodoval, jsem s výsledkem spokojen. Bohužel nejsem stále připojen k internetu a počítač nemám stále po ruce tak některé signály nestihnu. Tato krátká zkušenost s WinSignals mi doslova vzala dech, nemá to chybu. Obchodování na burze se v současnosti stalo mým druhým koníčkem (spolu s muzikou), a doufám že do budoucna i finančním přínosem, a samozřejmě svobodou. Děkuji a přeji krásný den
Gustavo Vichta
S uzasom hladim na vysledky WS za januar. 51 signalov. Pri nezasahovani do nich by bol zisk 2581€ k tomuto okamihu. A len 5 otvorenych pozicii, vsetky ostane skoncili nakoniec v Win PT. A este to nie je uzavrete, niektore boli otvorene na konci mesiaca, tak maju cas.. Je uplne jasne, ze Vlcaci hraju na dlhodobe trendy. WS odoberam od Augusta 2016 a az teraz som to uplne pochopil. Pokrok 😉 Ak sa niekomu tiez s WS nedari ako mne, zacnite sa ucit tento pristup. Mozte si usetrit znacne 'skolne'
Michal Bílek
Dobrý večer, musím vám upřímně poděkovat. Pracuji jako makléř. Když jsem na burze začínal měl jsem managera, takového toho mentora co se nikdy neplete. Až po čase jsem zjistil, že je to odběratel winsignals 😀
Můžu vám poděkovat za svůj první vydělaný milion i za zabezpečení své rodiny. Nikdo mě nikdy nenaučil o burze víc než Winsignals. Vidět v reálu jak a proč to funguje je ta nejlepší škola.
Jan Winter
Winsignals využívam naplno. Stane sa mi, že mi újde max. 1 signál mesačne. Už si viem ustrážiť, aby som mal telefón stále nadosah a aj pri šoférovaní radšej zastavím a zadám obchod. Je to veľmi efektívne a zarába to. Kedže robím vo financiách, som veľa v kontakte s ľuďmi, výsledky každého ohromia, ale je málo tých, ktorí sú aj ochotní začať sa učiť. Skôr zbŕklo otvoria live účet a na 500€ účte začnú obchodovať 1 lot (vážne skúsenosť s praxe). Tým pádom ma ľudia začínajú oslovovať s požiadavkou na spravovanie peňazí, kam smerujú moje ďalšie plány s Winsignals.
A samozrejme, že winsignals šetrí čas aj „nervy“, popri podnikaní zhodnotiť účet o 13 % za mesiac bez vysedávania pri monitore, nie je o čom.. Winsignals odoberám už druhý rok, až v tomto roku vo februári som si otvoril live účet a demo účet a demo účet s neobmedzenou platnosťou, takže viem korektne vyhodnotiť výsledky. Pri demo účte na mesiac to nešlo, pretože ak aj boli otvorené pozície, už nedobehli.
Používam 2 stratégie:
A, na live účte (5 000€) obchodujem stále rovnaký objem a zisky vyberám do výšky 400 € (hradím z toho súkromnú škôlku pre dcéru) a prípadný prebytok nechávam na ďalší mesiac. Zhodnotenie za necelé 3 mesiace zatiaľ 17,26 %
B, na demo účet 10 000€ zvyšujem objem obchodu každých 1 000 € o 0,1 lotu. Zhodnotenie od začiatku roka zatiaľ 30,4 %
Miroslav Kollár

TOP nabídka pouze dnes!

Zde je Vaše objednávka

WINSIGNALS 4.0 + KURZ HNB VIP TRADER 

WinSignals na zkoušku na 4 měsíce + online kuz HNB VIP TRADER natrvalo včetně kurzu WINSIGNALS START!

Dohromady dnes zaplatíte pouze 5 990 Kč místo 15 470 Kč za servis WinSignals na 4 měsíce (hodnota 5 160 Kč na 4 měsíce) plus kurz winSignals (za 4 320 Kč) plus kurz HNB VIP TRADER (v prodejní akční ceně 5 990 Kč natrvalo). K produktu je nastaveno automaticky předplatné formou opakovaných plateb, které ovšem můžete kdykoliv vypovědět. Pro pokračování předplatného naopak nemusíte dělat nic! Vše je nastaveno na automat. V případě dotazů nás kontaktujte!

Tato možnost je časově omezena!

Platí ještě:

✅ ANO, varianta WinSignals na 4 měsíce plus online kurz HNB VIP TRADER je skvělá a jdu na ni!

⬇︎⬇︎⬇︎

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu WinSignals, online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu!