SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO TEBE!

Můj osobní vzkaz pro Tebe!

Pokud si položíš otázku "Co nového jsem se naučil v oboru vydělávání peněz a burzy za poslední rok?" a odpovíš si, že málo a že by to mohlo být lepší, tak je nejvyšší čas to změnit! To opravdové profesní umění totiž vzniká kombinací Tvých znalostí a znalostí, které má v danou chvíli někdo jiný.

Hledáš příležitosti, ale ve skutečnosti chceš více peněz, svobody a nezávislosti a také čas pro sebe!

Je třeba vědět, že sám se v životě skoro nikam nedostaneš! Pokud chceš postupovat kupředu, potřebuješ pomoc, podporu a inspiraci ostatních lidí, kteří směřují k podobným cílům. Sám není člověk nic. Vím to, protože 90 % našich postupů jsem dal dohromady díky komunitě, sdílení a komunikaci s těmi, kdo jsou na cestě s námi.

Sám jsi ztracený, jako rybka v oceánu. Můžeš být ta nejlepší, třeba i zlatá rybka, ale pořád budeš ztracený. Vše, co je k dispozici, moje vzdělávání, kurzy, projekty, knihy, WinSignals i KLUB IN IN  jsou zde díky komunitě. Tvoříme tým a Mozkový Trust. Sám bych to nikdy nedal!

Mohl bych Ti napsat, že je na to jednoduché řešení, přidej se do hejna, do týmu. Udělej si podporovatele a kamarády v oboru, který miluješ a který vidíš jako příležitost a šanci. Kdyby sis položil otázku, kde je najdeš, zde máš odpověď! 

Toto je Tvoje příležitost a právě ta chvíle, kdy se rozhoduješ nebýt sám! Může to být nejlepší investice Tvého života. Jdi na to! 

Jirka Mazur

Zde je odpověď, jak na to a pozvánka:

Komunita kolem KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ je o sdílení, podpoře a výměně zkušeností. Sdílíme podobné názory na svobodu, nezávislost i životní styl. V KLUBU IN IN navazujeme na vzdělávání z kurzů HNB, propojujeme naše know-how, poznání a návody včetně našich TOP postupů v identifikaci ziskových obchodů, v řízení peněz na burze, v projektu WinSignals, doplňujeme permanentní vzdělávání, informace. Orientujeme se na výsledky v podnikání na burze a životní styl, který nás baví. Naše komunita takto funguje od roku 2005, online na Facebooku potom od roku 2013 a od roku 2015 ve formě online klubu s dřívějším názvem Tajný Expertní Klub. Zvu Tě do naší komunity, a aby to bylo vstřícnější, mám pro Tebe dnes pozvánku do akce:

Členství v prestižním online KLUBU IN IN na zkoušku na dobu 45 dnů za 1/4 ceny běžného období!

Zkouškou nic neriskuješ! Pokud budeš chtít mít členství zachováno, přejde Tvoje objednávka do standardního režimu předplatného se čtvrtletní periodou platby s garancí trvalého zvýhodnění 30 %. Kdykoliv si můžeš předplatné změnit na měsíční nebo roční.

Členstvím v KLUBU IN IN Ti nevzniká žádný závazek! Přesto, že objednávkou vyjádříš svůj souhlas s opakovaným předplatným, můžeš jej kdykoliv odvolat a pro následující období zrušit!

Nikdy nezjistíš, o čem náš KLUB IN IN je, dokud si jej nevyzkoušíš. Nezapomeň, být sám, nevede k cílům!

Pojď na to, zvu Tě! 

Přečti si, co říkají o KLUBU IN IN:

Na předchozím webináři v září, jsem položil účastníkům otázku:

Jakou roli pro Tebe hraje KLUB IN IN?

Zde je pár odpovědí členů KLUBU IN IN, kteří se online webináře účastnili. Texty jsou autentické, opravil jsem pouze překlepy. Na záznam webináře i odpovědi se můžeš podívat zde a ověřit si, že jsou pravdivé.

Marcela Líbalová: V Klubu IN IN jsem zatím jen konzument, líbí se mi reakce na veškeré dění a dotazy.

Pavel Koníř: Pro stálé pokračování vzdělávání pro získávání zkušeností a jistoty v obchodování po absolvování HNB je Klub IN IN k nezaplacení, zejména jeho úterní online SAO.

Vendula Romanová: Klub IN IN je pro mě podpora v obchodování na burze a děkuji za ni.

Josef Kořen: KLUB IN IN je výběrem přijatelných postupů v dobré společnosti.

Ondřej Kulhánek: Za mě je klub určitě studnice informací, kolektiv vzdělaných lidí, co velmi dobře rozumí dané problematice. Dost materiálu ke studování a k inspiraci.

Josef Skočík: Klub IN IN je vynikající nástavba HNB.

Antonín Kysilka: Klub IN IN je skvělý. Je to výborná obchodní parta.

Jiří Kravec: Roli důležitou a inspirativní. KLUB IN IN***** JE PROSTĚ ***** KLUB IN IN *****. Profi škola nejen pro začínající burzisty a spekulanty, nepřetržitě doplňující se informace, jedno z našich GRÓ pro byznys bez emocí. Děkuju za něj a za vše ostatní…!

Milan Babulič: Som už teraz hrdý sám na seba, lebo týmto mojím rozhodnutím začínam štúdium na UTV (Univerzita tretieho veku).

Milan Kadlec: Klub In In je pro mne zatím extrémně důležitý, parta zkušených parťáků, spolupracující na stejném projektu a co je důležité, vzájemně si nekonkurují, snažím se být aktivním elévem...

Nicole Nováková: Klub IN IN – skvela to vec, tady clovek zjisti, co potrebuje vedet. Pro mne velka pomoc, když zavolam na mes. pana Gajdosika o radu, a on to zvedne, i opakovane, a poradi. Miluju jeho mluvene slovo. Excelentni cestina.

Olena: Klub IN IN jsem sledovala, velmi mě všechna setkání on line inspirovala. Jste výborní! Děkuji.

David: Členství v klubu IN IN mne duševně drží nad vodou. Díky David Světnička.

 

Poslechni si, proč Tebe i další, zvu do KLUBU IN IN:

František Ježek: Vynikající parta, která funguje na základě kolegiality a kamarádství a je ochotná kdykoliv poradit nejen začátečníkům v nesnázích.

Karel Velička: Klub IN IN je skvělý, super parta, která vždy poradí!

Armagad: Klub IN IN je taktéž pro mě důležitý, vždy tam najdu to, co potřebuji v souvislosti s obchodováním a navíc tam získávám podporu a zkušenosti ostatních členů klubu a jeho zakladatelů.

Radka Lokajová: Klub IN IN je super prostředí otevřených a vstřícných lidí, kam se ráda chodím nachytřit a inspirovat.

Jan Poslušný: Klub IN IN je pro mne parta zkušených parťáků, kde se předávají důležité informace a snažím se být aktivním členem!

Jan Badida: KLUB IN IN je dle mne již vyšší úroveň a je v něm mnoho rad, jak zůstat ve hře a být pomalu ziskový. Toto je velmi důležité, je v tom i jak se oprostit od silných emocí a ty jsou dle mne velmi důležité, určují co člověk zvládne nebo ne.

Pavel Křečan: Klub IN IN je důležitý pro psychiku a udržení „chladné“ hlavy a podpoře při hře na burze.

Radovan: Jistě výborné, protože v týmu se vše lépe zvládá, zvláště, když je složen z profíků zapálených pro věc.

Vašek: Klub IN IN jsou pro mě zkušenosti a vědomosti zkušených traderů.

Jirka: Klub In In je pro mě získávání vědomostí od těch zkušených.

Ladislav: Čerpám z neho veľa výživných informácií a vracia ma do hry v mojom prípade.

Vladimír: V klubu IN IN se člověk dozví od zkušenějších kolegů mnoho nového a když máte nějaký problém, tak se vždy najde někdo kdo vám poradí.

Josef Baník: Klub IN IN mi prináša skúsenosti od kolegov profíkov, to je pre mňa podpora pri mojom hraní sa na burze.

⬇︎⬇︎⬇︎ 

Udělej pro sebe dnes to nejlepší a získej

⬇︎⬇︎⬇︎ 

45denní členství v prestižním online KLUBU IN IN na zkoušku!

Běžně KLUB IN IN na 45 dnů za 1 935 
dnes jen za 490 Kč / 19 EUR + DPH
(ušetříte 1 445 Kč)

S garancí předplatného se zvýhodněním 30 % trvale!

  • Pro úspěch v jakékoliv činnosti jsou nejdůležitější vztahy s lidmi, kteří usilují o stejné výsledky a životní styl, jako Ty!
  • Pro úspěch v podnikání na burze  je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba.
  • Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.
  • Komunita lidí kolem našeho expertního klubu funguje 8 let na Facebooku v uzavřené skupině KLUBU IN IN, kam Tě pozveme!
  • Pro úspěch, nejen v podnikání je důležité především sdílení, ale i komunikace, vize, cíle, záměry a společná cesta!

Tato speciální nabídka je jen pro Tebe a pro tento okamžik!

Toto vše můžeš získat v online KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ, který je největší online komunitou podnikavých lidí, kteří se zaměřují na svoje podnikání a investování na burze a kráčí za svými sny, záměry. Sdílejí a předávají své postupy a zkušenosti a pomáhají si navzájem!

Zajímá Tě obsah klubu? Klikni na odkaz níže!

  Zvu Tě na 45 dnů do KLUBU IN IN téměř zdarma! Posuď sám tuto nabídku. Běžná cena za 45 dnů členství je 1 935 korun, navíc můžeš pokračovat s předplatným zvýhodněným trvale o 30 %!

  Právě teď a pouze na tomto místě ode mě dostáváš možnost si náš KLUB IN IN vyzkoušet pouze za zlomek této ceny. Zaplatíš aktivační poplatek ve výši 25 % ceny, kterou platí ostatní!

  Za vyzkoušení členství v KLUBU IN IN, které Ti pomůže aktivně ve Tvých začátcích na burze, zaplatíš dnes nikoliv 1 935 Kč, ale pouze 490 Kč nebo 19 EUR plus DPH s možností pokračování za lepších podmínek, než mají ostatní. Další pokračování se děje na bázi periodického předplatného, pro Tebe ve výši 3x 990 korun plus DPH. 

  Za vstupní poplatek 490 Kč plus DPH si KLUB IN IN vyzkoušíš a sám/sama se v průběhu 45 dnů rozhodneš, zda chceš nebo nechceš pokračovat. Členství můžeš kdykoliv ukončit bez dalších otázek!

Vím, že je to fér nabídka, kterou ale časově omezuji. Máš čas ještě:

Běžně KLUB IN IN na 45 dnů za 1 935 Kč
pouze nyní jen za 490 Kč / 19 EUR + DPH
(ušetříte 1 445 Kč)

P.S. Díky za trpělivost a za příležitost, že jsem Ti mohl dát tuto zcela mimořádnou nabídku. Nikde jinde, na žádném místě, ani při jiné příležitosti nikomu nedám možnost vyzkoušet si náš KLUB IN IN na 45 dnů za pouhých 490 Kč (19 EUR). Platím si skvělý tým, kvalifikované experty a vážím si i své práce. Cením si hodnoty obsahu klubu na víc, než je jeho cena.

Přesto jsem se rozhodl, že dnes udělám výjimku a umožním Ti tuto akci, právě tady a teď.

Myslím si, že Ti právě členství v KLUBU IN IN hodně pomůže ve studiu této příležitosti. Vím, že v kolektivu, v týmu a v komunitě je síla. Naše komunita je silná a má tradici! Vyzkoušej si to, za 490 korun jistě není co řešit! Již nikdy takovou nabídku nemusíš zachytit! Využij ji!
- Jirka Mazur

ANO, objednávám v rámci této speciální nabídky

45denní členství v prestižním online KLUBU IN IN na zkoušku!

Tento produkt objednáváš přes firmu GoldWinner Studio Prague s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváš záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkuji za sebe a tým za Tvou důvěru! Pro případné dotazy nás neváhej kontaktovat zde!

Tvůj tým podpory kurzu!

Poznámka: Klub IN IN na zkoušku si můžeš objednat pouze jednou, pokud tak učiníte znovu, nebude Ti členství aktivováno!