SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS

Přátelé, milí příznivci chytrého podnikání na burze!

V návaznosti na naši online akci webinář SAO SPECIÁL, která proběhla v úterý 7. září na téma JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ aneb ÚSPĚCH JE VĚCÍ PRAVĚPODOBNOSTI, jste viděli v akci moje kolegy z KLUBU IN IN, naše "burzovní vlčáky"!

Komunita kolem KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ je o sdílení, podpoře a výměně zkušeností. Sdílíme podobné názory na svobodu, nezávislost i životní styl. V KLUBU IN IN navazujeme na vzdělávání z kurzů HNB, propojujeme naše know-how, poznání a návody včetně našich TOP postupů v identifikaci ziskových obchodů, v řízení peněz na burze, v projektu WinSignals, doplňujeme permanentní vzdělávání, informace. Orientujeme se na výsledky v podnikání na burze a životní styl, který nás baví. Naše komunita takto funguje od roku 2005, online na Facebooku potom od roku 2013 a od roku 2015 ve formě online klubu s dřívějším názvem Tajný Expertní Klub. Zvu Vás do naší komunity a aby to bylo vstřícnější, mám pro Vás dnes pozvánku do akce:

Členství v prestižním online KLUBU IN IN na zkoušku na dobu 45 dnů za 1/4 ceny běžného období!

Zkouškou nic neriskujete! Pokud budete chtít mít členství zachováno, přejde vaše objednávka do standardního režimu předplatného se čtvrtletní periodou platby s garancí trvalého zvýhodnění 30 %. Kdykoliv si můžete předplatné změnit na měsíční nebo roční.

Členstvím v KLUBU IN IN Vám nevzniká žádný závazek! Přesto, že objednávkou vyjádříte svůj souhlas s opakovaným předplatným, můžete jej kdykoliv odvolat a pro následující období zrušit! Nikdy nezjistíte, o čem náš KLUB IN IN je, dokud si jej nevyzkoušíte!

Pojďte na to, zvu Vás! Jirka Mazur

Přečtěte si, co říkají o KLUBU IN IN:

Na webináři SAO SPECIÁL JDĚTE PO STOPĚ PENĚZ, který se konal v úterý 7. září, jsem položil účastníkům otázku:

Jakou roli pro Vás hraje KLUB IN IN?

Zde je pár odpovědí členů KLUBU IN IN, kteří se online webináře účastnili. Texty jsou autentické, opravil jsem pouze překlepy. Na záznam webináře i odpovědi se můžete podívat zde a ověřit si, že jsou pravdivé.

Marcela Líbalová: V Klubu IN IN jsem zatím jen konzument, líbí se mi reakce na veškeré dění a dotazy.

Pavel Koníř: Pro stálé pokračování vzdělávání pro získávání zkušeností a jistoty v obchodování po absolvování HNB je Klub IN IN k nezaplacení, zejména jeho úterní online SAO.

Vendula Romanová: Klub IN IN je pro mě podpora v obchodování na burze a děkuji za ni.

Josef Kořen: KLUB IN IN je výběrem přijatelných postupů v dobré společnosti.

Ondřej Kulhánek: Za mně je klub určitě studnice informací, kolektiv vzdělaných lidí, co velmi dobře rozumí dané problematice. Dost materiálu ke studování a k inspiraci.

Josef Skočík: Klub IN IN je vynikající nástavba HNB.

Antonín Kysilka: Klub IN IN je skvělý. Je to výborná obchodní parta.

Jiří Kravec: Roli důležitou a inspirativní. KLUB IN IN***** JE PROSTĚ ***** KLUB IN IN *****. Profi škola nejen pro začínající burzisty a spekulanty, nepřetržitě doplňující se informace, jedno z našich GRÓ pro byznys bez emocí. Děkuju za něj a za vše ostatní…!

Milan Babulič: Som už teraz hrdý sám na seba, lebo týmto mojím rozhodnutím začínam štúdium na UTV (Univerzita tretieho veku).

Milan Kadlec: Klub In In je pro mne zatím extrémně důležitý, parta zkušených parťáků, spolupracující na stejném projektu a co je důležité, vzájemně si nekonkurují, snažím se být aktivním elévem...

Nicole Nováková: Klub IN IN – skvela to vec, tady clovek zjisti, co potrebuje vedet. Pro mne velka pomoc, když zavolam na mes. pana Gajdosika o radu, a on to zvedne, i opakovane, a poradi. Miluju jeho mluvene slovo. Excelentni cestina.

Olena: Klub IN IN jsem sledovala, velmi mě všechna setkání on line inspirovala. Jste výborní! Děkuji.

David: Členství v klubu IN IN mne duševně drží nad vodou. Díky David Světnička.

 

Poslechněte si, proč Vás zvu do KLUBU IN IN:

František Ježek: Vynikající parta, která funguje na základě kolegiality a kamarádství a je ochotná kdykoliv poradit nejen začátečníkům v nesnázích.

Karel Velička: Klub IN IN je skvělý, super parta, která vždy poradí!

Armagad: Klub IN IN je taktéž pro mě důležitý, vždy tam najdu to, co potřebuji v souvislosti s obchodováním a navíc tam získávám podporu a zkušenosti ostatních členů klubu a jeho zakladatelů.

Radka Lokajová: Klub IN IN je super prostředí otevřenych a vstřícnych lidí, kam se ráda chodím nachyřit a inspirovat.

Jan Poslušný: Klub IN IN je pro mne parta zkušených parťáků, kde se předávají důležité informace a snažím se být aktivním členem!

Jan Badida: KLUB IN IN je dle mne již vyšší úroveň a je v něm mnoho rad, jak zůstat ve hře a být pomalu ziskový. Toto je velmi důležité je v tom i jak se oprostit silných emocí a ty jsou dle mne velmi důležité určují co člověk zvládne nebo ne.

Pavel Křečan: Klub IN IN je důležitý pro psychiku a udržení „chladné“ hlavy a podpoře při hře na burze.

Radovan: Jistě výborné, protože v týmu se vše lépe zvládá, zvláště, když je složen z profíků zapálených pro věc.

Vašek: Klub IN IN jsou pro mě zkušenosti a vědomosti zkušených traderů.

Jirka: Klub In In je pro mě získávání vědomostí od těch zkušených.

Ladislav: Čerpám z neho veľa výživných informácií a vracia ma do hry v mojom prípade.

Vladimír: V klubu IN IN se člověk dozví od zkušenějších kolegů mnoho nového a když máte nějaký problém, tak se vždy najde někdo kdo vám poradí.

Josef Baník: Klub IN IN mi prináša skúsenosti od kolegov profíkov, to je pre mňa podpora pri mojom hraní sa na burze.

⬇︎⬇︎⬇︎ 

Udělejte pro sebe dnes to nejlepší a získejte

⬇︎⬇︎⬇︎ 

45 denní členství v prestižním online KLUBU IN IN na zkoušku!

Běžně KLUB IN IN na 45 dnů za 1 935 
dnes jen za 490 Kč / 19 EUR + DPH
(ušetříte 1 445 Kč)

S garancí předplatného se zvýhodněním 30 % trvale!

  • Pro úspěch v jakékoliv činnosti jsou nejdůležitější vztahy s lidmi, kteří usilují o stejné výsledky a životní styl, jako vy!
  • Pro úspěch v podnikání na burze  je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba.
  • Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.
  • Komunita lidí kolem našeho expertního klubu funguje 8 let na Facebooku v uzavřené skupině KLUBU IN IN, kam vás pozveme!
  • Pro úspěch nejen v podnikání jsou důležité sdílení, komunikace, vize, cíle, záměry a společná cesta!

Tato speciální nabídka je jen pro vás a pro tento okamžik!

Toto vše můžete získat v online KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ, který je největší online komunitou podnikavých lidí, kteří se zaměřují na svoje podnikání a investování na burze a kráčí za svými sny, záměry. Sdílejí a předávají své postupy a zkušenosti a pomáhají si navzájem!

Zajímá Tě obsah klubu? Klikni na odkaz níže!

  Zvu Vás na 45 dnů do KLUBU IN IN téměř zdarma! Posuďte sami tuto nabídku. Běžná cena za 45 dnů členství je 1 935 korun, navíc můžete pokračovat s předplatným zvýhodněným trvale o 30 %!

  Právě teď a pouze na tomto místě ode mě dostáváte možnost si náš KLUB IN IN vyzkoušet pouze za zlomek této ceny. Zaplatíte aktivační poplatek ve výši 25 % ceny, kterou platí ostatní!

  Za vyzkoušení členství v KLUBU IN IN, které Vám pomůže aktivně ve Vašich začátcích na burze, zaplatíte dnes nikoliv 1 935 Kč, ale pouze 490 Kč nebo 19 EUR plus DPH s možností pokračování za lepších podmínek, než mají ostatní. Další pokračování se děje na bázi periodického přdplatného, pro Vás ve výši 3x 990 korun plus DPH. 

  Za vstupní poplatek 490 Kč plus DPH si KLUB IN IN vyzkoušíte a sami se v průběhu 45 dnů rozhodnete, zda chcete, nebo nechcete pokračovat. Členství můžete kdykoliv ukončit bez dalších otázek!

Vím, že je to fér nabídka, kterou ale časově omezuji. Máte čas ještě:

Běžně KLUB IN IN na 45 dnů za 1 935 Kč
pouze nyní jen za 490 Kč / 19 EUR + DPH
(ušetříte 1 445 Kč)

P.S. Díky za trpělivost a za příležitost, že jsem Vám mohl dát tuto zcela mimořádnou nabídku. Nikde jinde, na žádném místě, ani při jiné příležitosti nikomu nedám možnost vyzkoušet si náš KLUB IN IN na 45 dnů za pouhých 490 Kč (19 EUR). Platím si skvělý tým, kvalifikované experty a vážím si i své práce. Cením si hodnoty obsahu klubu na víc, než je jeho cena.

Přesto jsem se rozhodl, že pro Vás udělám výjimku a umožním Vám tuto akci právě tady a teď.

Myslím si, že Vám právě členství v KLUBU IN IN hodně pomůže ve studiu této příležitosti. Vím, že v kolektivu, v týmu a v komunitě je síla. Naše komunita je silná a má tradici! Vyzkoušejte, za 490 korun jistě nemáte co řešit! Již nikdy takovou nabídku ode mě neuvidíte! Využijte ji! - Jirka Mazur

ANO, objednávám v rámci této speciální nabídky

45denní členství v prestižním online KLUBU IN IN na zkoušku!

Tento produkt objednáváte přes firmu GoldWinner Studio Prague s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu!

Poznámka: Klub IN IN na zkoušku si můžete objednat pouze jednou, pokud tak učiníte znovu, nebude Vám členství aktivováno!