OBJEDNÁVKA

čtvrtletní předplatné

za 2 970 Kč za čtvrtletí místo  4 470 Kč
  • KLUB IN IN s čtvrtletní platbou znamená,

že získáte čtvrtletní členství v Klubu Inteligentních Investorů jen za 2 970 Kč plus DPH, resp. 119 EUR plus DPH, tedy 990 Kč na měsíc místo 1 490 Kč plus DPH.

• Zvýhodnění na trvalo!

K čtvrtletnímu členství Vám garantujeme zvýhodnění 33 % trvale! Ročně ušetříte 6 000 Kč!

• Získáte trvalou výhodu chytré objednávky!

Díky modernímu způsobu "chytré objednávky" získáváte trvale výhodu nejlepší ceny pro předplatné a následného objednávání i platby na "automat" s úsporou času, to jest bez starostí. Vaše výhodná čtvrtletní cena je 2 970 korun, resp. 119 EUR (místo 4 470 korun, resp. 179 EUR). Tento způsob předplatného Vás nezavazuje k pokračování či k platbám - pokud jej budete chtít ukončit. Ale opravňuje Vás k jeho využívání natrvalo, pokud Vám bude vyhovovat. Vše máte ve svých rukou! Vyzkoušejte a zjistíte, že to funguje skvěle! Kdykoliv můžete změnit periodu platby na roční předplatné, stačí nám dát vědět!

Zde je Vaše objednávka

KLUB IN IN s čtvrtletní platbou

Dnes získáte členství v prestižním Klubu Inteligentních Investorů na čtvrtletí za pouhých 2 970 korun nebo 119 EUR.

Tato možnost je časově omezena!

Platí ještě:

⬇︎⬇︎⬇︎

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu WinSignals, online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu!