OBJEDNÁVKA

roční předplatné

za 9 480  na celý rok místo 17 880 Kč
  • KLUB IN IN s roční platbou znamená,

že získáte roční členství v Klubu Inteligentních Investorů jen za 9 480 Kč plus DPH, resp. 379 EUR plus DPH, tedy 790 Kč na měsíc místo 1 490 Kč plus DPH.

• Zvýhodnění na trvalo!

K ročnímu členství Vám garantujeme zvýhodnění 47 % trvale! Ročně ušetříte 8 400 Kč!

• Získáte trvalou výhodu chytré objednávky!

Díky modernímu způsobu "chytré objednávky" získáváte trvale výhodu nejlepší ceny pro předplatné a následného objednávání i platby na "automat" s úsporou času, to jest bez starostí. Vaše výhodná roční cena je 9 480 korun, resp. 379 EUR (místo 17 880 korun, resp. 715 EUR). Tento způsob předplatného Vás nezavazuje k pokračování či k platbám - pokud jej budete chtít ukončit. Ale opravňuje Vás k jeho využívání natrvalo, pokud Vám bude vyhovovat. Vše máte ve svých rukou! Vyzkoušejte a zjistíte, že to funguje skvěle!

Zde je Vaše objednávka

KLUB IN IN s roční platbou

Dnes získáte členství v prestižním Klubu Inteligentních Investorů na celý rok za pouhých 9 480 korun nebo 379 EUR.

Tato možnost je časově omezena!

Platí ještě:

⬇︎⬇︎⬇︎

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu WinSignals, online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu!