OBJEDNÁVKA

na zkoušku

za 490 Kč na 45 dnů místo  1 935 Kč
  • KLUB IN IN - START na zkoušku znamená,

že získáte 45denní členství v Klubu Inteligentních Investorů jen za 490 Kč plus DPH neboli 19 EUR plus DPH na 45 dnů místo 1 935 Kč plus DPH.

• Zvýhodnění na trvalo!

K členství na zkoušku Vám garantujeme zvýhodnění 20 % trvale!

• Získáte trvalou výhodu chytré objednávky!

Díky modernímu způsobu "chytré objednávky" získáváš trvale výhodu nejlepší ceny pro předplatné a následného objednávání i platby na "automat" s úsporou času, to jest bez starostí. Vaše následná výhodná čtvrtletní cena po 45 dnech na zkoušku je 2 970 korun / 119 EUR (místo 3 870 korun / 155 EUR). Tento způsob předplatného Vás nezavazuje k pokračování či k platbám - pokud jej budete chtít ukončit. Ale opravňuje Vás k jeho využívání natrvalo, pokud Vám bude vyhovovat. Vše máte ve svých rukou! Vyzkoušejte a zjistíte, že to funguje skvěle! Kdykoliv můžete změnit periodu platby na roční předplatné, stačí nám dát vědět!

Zde je Vaše objednávka

KLUB IN IN START na zkoušku

Dnes získáte členství v prestižním Klubu Inteligentních Investorů na 45 dnů za pouhých 490 korun nebo 19 EUR.

Tato možnost je časově omezena!

Platí ještě:

⬇︎⬇︎⬇︎

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu WinSignals, online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za Vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu!

Objednávejte jednu z variant produktu:

na zkoušku

za 490 Kč na 45 dnů místo  1 935 Kč

roční

za 9 480  na celý rok místo 15 480 Kč
  • KLUB IN IN - START s roční platbou znamená,

že získáš roční členství v Klubu Inteligentních Investorů jen za 9 480 Kč plus DPH neboli 379 EUR plus DPH místo 15 480 Kč plus DPH.

• Zvýhodnění na trvalo!

K ročnímu členství ti garantujeme zvýhodnění 40 % trvale!

• Získáte trvalou výhodu chytré objednávky!

Díky modernímu způsobu "chytré objednávky" získáváte trvale výhodu nejlepší ceny pro předplatné a následného objednávání i platby na "automat" s úsporou času, to jest bez starostí. Vaše výhodná roční cena je 9 480 korun / 379 EUR (místo 15 480 korun / 624 EUR). Tento způsob předplatného Vás nezavazuje k pokračování či k platbám - pokud jej budete chtít ukončit. Ale opravňuje Vás k jeho využívání natrvalo, pokud Vám bude vyhovovat. Vše máte ve svých rukou! Vyzkoušejte a zjistíte, že to funguje skvěle!