1.

8. listopadu 2020
Mallorca

Záznam webináře

Na webináři jsme otevřeli téma investování jinak, než je obvyklé. Probrali jsme investování peněz, času a dalších aktiv. Probrali jsme mylné názory většinové populace o investování a vysvětlili jsme si rozdíly v uvažování o investicích z pozic cash-flow kvadrantu. Rady a doporučení na cestu inteligentního investora se hodí pro klasické podnikatele i pro nás, podnikatele na burze. Proces investování je o nastavení hlavy, schopnosti myslet a o pochopení skutečností, o kterých 96 % lidí neví.

Upozornění: Pokud v průběhu webináře zmiňuji možnost zakoupení vzdělávacích produktů, nebo předplatného na cokoliv, je to již passé a tyto pasáže ignorujte. Soustřeďte se na obsah a na diskuzi k tématu!

Prostudujte si, stáhněte si

Záznam webináře z 8. listopadu 2020 můžete zhlédnout po kliknutí na tlačítko níže přímo na vysílací stránce, na které si můžete přečíst pěknou sérii odpovědí, diskuzí a komentářů k tématu!

👀 Záznam webináře na původní vysílací stránce

Zvukový záznam z webináře pro poslech na cestách nebo v autě, který je standardně k dispozici v členské sekci KLUBU IN IN, si nyní i Vy můžete poslechnout po kliknutí na tlačítko níže.

🎧 Zvukový záznam z webináře v MP3 ke stažení

PDF prezentaci Jirky Mazura JAK A PROČ SE PROINVESTOVAT KE SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ A ZÁMĚRŮ?, která byla vytvořená pro členy KLUBU IN IN, si můžete stáhnout po kliknutí na tlačítko níže.

📋 PDF prezentace ke stažení

Jako další bonus k webináři byl pro členy KLUBU IN IN vytvořený eBook v PDF Jirky Mazura  JAK A PROČ SE PROINVESTOVAT KE SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ A ZÁMĚRŮ?, který si můžete stáhnout po kliknutí na tlačítko níže.

📙 eBook v PDF ke stažení

Proces investování z jiného úhlu pohledu

• Podíváme se na obsah a smysl slova "investování"
  • Povíme si, kdo není a kdo je "inteligentní investor"
  • Probereme postup a cestu k tomu, jak se "proinvestovat na pravou stranu"
  • Probereme možnosti investování podle pozic v "cash-flow kvadrantu"
  • Zjistíte, co je a co není "investování"
  • Probereme proces investování z hlediska osobních potřeb a hodnot
  • Investování › zdroje › motivace › fakta › jak začít?
  • Investiční možnosti › ambice a realita
  • Zjistíte, proč má 96 % lidí špatné informace o investování
  • Přidáme rady a doporučení pro cestu inteligentního investora

Finanční svoboda a nezávislost, výsledky v podnikání a životní styl souvisejí téměř výhradně se schopností myslet a používat hlavu pro vlastní cíle a záměry. V dalším obsahu se seznámíte s tím, jak pro realizaci vlastních záměrů získat TOP finanční páku!