🏆 HNB AKADEMIE |  🎯 WINSIGNALS  |  🧩 BLOG

BONUS 3:

TI, KDO TO DOKÁZALI

Toto se jistě chcete naučit!

⬇︎⬇︎⬇︎

Mými kurzy HRAJEME SI NA BURZE prošlo od roku 2013 přes 2,5 tisíce lidí!

Jsem nadšen, že velká část z nich se vydala na cestu s námi a že uspěli! Zatímco u brokerských firem a burzovních naháněčů končí rychle 98 % jejich klientů, my svoje parťáky umíme na burze udržet dlouho a hlavně úspěšně!

Brokerské firmy nemají v oblibě náš KLUB INTELIGETNÍCH INVESTORŮ, protože je nenecháváme vydělat. Naopak se staráme o to, abychom vydělávali my a naši parťáci! Toto jsou naše výsledky:

  • Na burze s námi uspělo přes 40 % absolventů, o kterých to víme a řekli nám to!
  • Ve svém vzdělávání mám stovky účastníků, kteří jsou v naší komunitě již déle, než 10 let. Jistě by s námi nebyli, kdyby se jim nedařilo!
  • Více než 60 našich klientů jsou profesionálové v projektu MultiTerminal Trading a řídí svěřené peníze svých privátních investorů. Naučili se to s námi!
  • V projektu WinSignals máme 15 burzovních analytiků, absolventů kurzu HNB, kteří již více než 6 let dávají do trhů svoje burzovní predikce, signály s úspěšností 80-90 %!
  • Máme dlouhodobě vyšší stovky klientů, kteří WinSignals ziskově používají a vše se naučili v mých kurzech!
  • V KLUBU IN IN je nás více než 500 a dlouhodobě držíme skvělou komunitu a sdílíme to nejlepší, co nám pomáhá v naší cestě při podnikání na burze.

Toto se jistě chcete naučit!

Absolventi mých kurzů HRAJEME SI NA BURZE se stávají mými parťáky. Sdílíme spolu vše, co o burze víme! Radíme si a pomáháme si navzájem. Obchodování na burze je sice velmi individuální činnost, ale i zde platí, že více hlav - více ví a že je fajn mít komunitu, parťáky a vzájemnou podporu a sdílení. Do tohoto světa Vás dnes zvu.

Je to pozvánka do našeho byznysu!

Budu teď stručný. Sdílím zde pár screenů z úspěchů absolventů kurzu tak, jak je s námi sdílejí. Jsou to sdílení za pouhých pár posledních dnů. Pokud bych zde dal všechny, bylo by to čtení na hodiny! Moji parťáci z kurzů HNB mi dělají radost a rádi se o ní občas podělí.

Sdílím s vámi sice "skromné", ale velmi povzbuzující a inspirující výsledky o tom, jak využívají svůj VYMĚŘENÝ ČAS k tomu, aby se naučili dobře dělat svůj byznys na burze!

Naučím vás to také!

Udělejte pro sebe to nejlepší, abyste uměli dosahovat stejné i lepší výsledky!

Moji klienti z kurzů HNB mi dělají radost a rádi se o ní občas podělí. Sdílím s Vámi sice "skromné", ale velmi povzbuzující a inspirující výsledky o tom, jak využívají svůj VYMĚŘENÝ ČAS k tomu, aby se naučili dobře dělat svůj byznys na burze!

Naučím Vás to také!