3.

obsah do KLUBU IN IN

Videopřednáška

Utajený (?) ZDROJ

Jak se na burze (ne)dělají peníze

Upozornění: Pokud v průběhu přednášky zmiňuji možnost zakoupení vzdělávacích produktů, nebo předplatného na cokoliv, je to již passé a tyto pasáže ignorujte. Soustřeďte se na obsah a na diskuzi k tématu!

Prostudujte si, stáhněte si

Zvukový záznam z přednášky pro poslech na cestách nebo v autě, který je standardně k dispozici v členské sekci KLUBU IN IN, si nyní i vy můžete poslechnout po kliknutí na tlačítko níže.

🎧 Zvukový záznam z přednášky v MP3 ke stažení

Jako bonus k přednášce byl pro členy KLUBU IN IN vytvořený eBook v PDF Jirky Mazura UTAJENÝ (?) ZDROJ o tom, jak se na burze (ne)dělají peníze! Můžete si ho stáhnout po kliknutí na tlačítko níže.

📙 eBook v PDF ke stažení

Jedná se o zbrusu nový eBook v PDF o tom, jak se na burze (ne)dělají peníze!

Naprostá většina, dejme tomu tak 98 % lidí, o burze a o tom, jak fungují finanční trhy, nic nevědí.

Část lidí pouze tuší, že jde o peníze. Lidé pohybující se na burze jsou pro ně podivný živočišný druh.

Potom zde jsou lidé, kteří buď o burzách něco vědí, nebo chtějí vědět. Pokušitelé štěstí, hráči, spekulanti, online obchodníci, podnikatelé s penězi. Individuální hráči i instituce protáčejí denně stovky a tisíce miliard dolarů či eur s jediným cílem – vydělat peníze.

Tyto informace jsou pro vás skutečně důležité! Je to zkratka k uvědomění k tomu, kde opravdu peníze na burze vznikají, kde je jich ZDROJ!

A stejně tak je důležité vědět

JAK PENÍZE VYDĚLÁVAT a také JAK PENÍZE NA BURZE NEZTRÁCET!

Tuto publikaci ve formátu PDF si přečtěte dříve, než začnete peníze na burze prohánět!

Toto téma jsem probíral s posluchači na webináři speciál a takto jsem jej zpracoval pro vás!

Na vyžádání přidávám i foto z tabule mé online přednášky:

Doufám, že to přečtete. Dejme tomu, máte k dispozici moje ruční poznámky k tématu...

Už víte, jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům a také jak pro to získat TOP finanční páku. Víte, kde je pro vás odtajněný ZDROJ peněz nejen na burze a také jak se na burze (ne)dělají peníze. Jak s tím naložit dále?

Pro vydělávání peněz a pro nastoupení vysněného životního stylu je nutno nejen změnit styl myšlení, ale zejména pojetí a svobodné využívání vlastního ČASU, který máme pro realizaci svých záměrů k dispozici. A o tom bude další obsah, čeká vás téma Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS!