VIP PARTNER

Pro všechny, kdo pro sebe
chtějí to nejlepší

Za 1190 Kč nebo 45 EUR + DPH měsíčně místo 2 190 Kč
při čtvrtletní platbě

TOP partnerství a členství › Jsi podnikatel, majitel, investor a chceš pro sebe i pro svoje podnikání to nejlepší! Jsi zvyklý vyhrávat a být VIP!

• Ano, chci top variantu členství VIP PARTNER za trvale zvýhodněnou cenu při čtvrtletní platbě za 3 570 Kč resp. 135 EUR + DPH.
  • Ano vím, že při čtvrtletní platbě mám lepší cenu na měsíc » 1190 Kč resp. 45 EUR + DPH. Měsíčně tak ušetřím 1000 Kč nebo 39 EUR oproti plné ceně 2 190 Kč/84 EUR.
  • Vím, že se jedná o fixní opakovanou platbu kartou, která bude v tomto případě probíhat každé čtvrtletí ve výše uvedené výši, tedy k dalšímu stažení platby dojde za 3 měsíce. Více o opakované platbě kartou máte uvedeno v obchodních podmínkách zde.

Ano, vím, že vstupuji do KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ za mimořádně zvýhodněnou cenu. Zároveň vím, že tuto zvýhodněnou cenu můžu využívat natrvalo, pokud platbu a členství nepřeruším! Proto se tato výhoda jeví jako investiční příležitost, kterou využiji!

OBJEDNÁVÁM ČLENSTVÍ
V KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

- VIP PARTNER -

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Toto členství objednáváte přes firmu GoldWinner Studio Prague s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i Klubu Inteligentních Investorů. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde

Váš tým podpory!