🏆 HNB AKADEMIE |  🎯 WINSIGNALS  |  🧩 BLOG

TOP NABÍDKA © KLUB IN IN

vzdělávání ⭐️ webináře ⭐️ kurzy ⭐️ knihy

Kam a jak zaměřuješ mysl a pozornost v podnikání a investování, tam se dějí věci, výsledky a peníze! Vzdělání je nejlevnější investice s potenciálem

nejvyšších výnosů s nulovým rizikem!

🎓 VZDĚLÁVÁNÍ            📚 KNIHY             💻  KURZY

📚  KNIHA  ŽIVOT NA BURZE  bez příkras, napřímo a pravdivě
&
JAK ZAČÍT NA BURZE  a naučit se (tajný) expertní byznys

Dvě knihy v jedné!

Toto jsou názvy mých knih, které Vás provedou nejen světem burzy, burzovních spekulací a podnikání, ale najdete v nich také příběhy, inspirace, možná řešení a návody pro životní styl, který nás, parťáky na burze, tolik baví!

Je to naše cesta k finanční svobodě a nezávislosti. Umožňuje nám žít život podle sebe, mít svůj čas a odpovědnost ve svých rukou. Přečtěte si obě knihy, které jsem dal do jednoho svazku, dvojknihy - a přidejte se do našeho světa LEHCE MIMO SYSTÉM!

💎   KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

• Největší online klub na čs. internetu s tradicí od roku 2015
    sdružující příznivce podnikání na burze lehce mimo systém!
  • Vzděláváme a sdílíme prověřené postupy
    pro obchodování a podnikání na burze. Vzdělání vnímáme jako nejlepší investici a potenciálem nejvyšších výnosů s nulovým rizikem!
  • Naše cíle a poslání
    jsou budovat správné návyky a mindset pro podnikání, vzdělávat se, získávat a zdokonalovat potřebné dovednosti › pro to, co nás baví a dobře živí!
  • Jsme online, někdy i naživo
    Ve členské sekci máme sady vzdělávacích informací a postupů, řešíme ziskové strategie, signály, analýzy a vše, co potřebujeme k úspěchu.

Bez nás to na burze raději ani nezkoušejte!

💻   Online kurz HNB AKADEMIE

Nový online kurz HRAJEME SI NA BURZE > AKADEMIE!! Předprodej kurzu začne již brzy! Sledujte aktuality, naše webové stránky, emaily, buďte s námi na online burzovních akcích a zajistěte si nejlepší podmínky pro pořízení nové HNB AKADEMIE!

Online kurz bude probíhat v samostatné části členské sekce KLUBU IN IN. Kurz je rozčleněn do 10 částí, které budou obsahovat řadu tématických kapitol. Obsah získáte formou videí, textů, audia a dalších prvků. Můžete očekávat profesionální zpracování obsahu, ale také servis a podporu pro úspěšné absolvování.

Kurz je navázán na aktivní členství Klubu Inteligentních Investorů a můžete tak získávat průběžný obsah klubu a prémiové obsahy navíce. Pokud vás kurz zaujme a zjistíte, že je to pro vás to pravé, můžete dále pokračovat jako členové KLUBU IN IN ve svém vzdělávání dlouhobě!

Získáte v koncentrované podobě postupy a návody, ke kterým se jiní pokušitelé štěstí na burze nedostanou!

📊  Informační servis WinSignals!

WinSignals jsou predikce cenového vývoje vybraných aktiv finančních trhů s úspěšností 80 až 90 %, které realizujeme na základě vlastních postupů, a které mimo jiné učíme v kurzech HNB. Informační servis WinSignals je určen přednostně pro kvalifikované uživatele. Je možné jej používat pro vzdělávací účely, další využití je na osobních preferencích a možnostech uživatelů!

Náš informační servis šetří kvalifikovaným uživatelům peníze a čas a přináší peníze a čas extra ve formě zisků!

Preferujeme 3měsíční periodu platby. Přidáváme možnost vyzkoušet si WinSignals s kurzem WS START zdarma. K informačnímu produktu velmi doporučujeme absolvování kurzu HNB a členství v KLUBU IN IN.

WinSignals jsou TOP informační servis generující zisky na burze!