Členství v KLUBU IN IN na zkoušku

na 45 dnů s následnou zvýhodněnou opakovanou čtvrtletní platbou

Děkujeme za objednání členství v KLUBU IN IN - pro Vás se speciální slevou, a to 490 Kč, resp.19 EUR + DPH na 45 dnů na zkoušku!

Na Váš e-mail byla nyní automaticky odeslána zálohová faktura. Pokud se Vám nepovedla platba kartou, zkuste uhradit přes odkaz v e-mailu. Faktura - daňový doklad Vám dorazí po spárování platby. Pokud budete mít v tomto směru nějaké dotazy, či požadavky, kontaktujte náš tým na email podpora@klubinin.cz.

Přístupy do členské sekce klubu Vám budou zaslány po spárování platby s fakturou na emailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce.

Objednané členství v Klubu IN IN bude každé 3 měsíce (čtvrtletí) obnoveno - bude vystavena nová zálohová faktura se zvýhodněnou cenou 2 970 Kč plus DPH nebo 114 EUR plus DPH - a z Vámi uvedené karty bude stahována platba automaticky prostřednictvím zabezpečené platební brány společnosti GOPAY s.r.o., poprvé 3 měsíce ode dne, kdy došlo k první objednávce a tím i k první platbě.

Garance pokračování členství za zvýhodněnou cenu. Pokud budete chtít mít členství zachováno, přejde vaše objednávka do standardního režimu předplatného se čtvrtletní periodou platby s garancí trvalého zvýhodnění 30 %. Kdykoliv si můžete předplatné změnit na měsíční nebo roční.

Členstvím v KLUBU IN IN Vám nevzniká žádný závazek! Přesto, že objednávkou vyjádříte svůj souhlas s opakovaným předplatným, můžete jej kdykoliv odvolat a pro následující období zrušit!

Pokud budete mít nějaké dotazy či požadavky, kontaktujte náš tým na emailu podpora@klubinin.cz.

Během pracovní doby nám můžete také napsat na Chat › viz. bublinka vpravo dole na stránce!

Díky za pochopení a za včasnou platbu.

Hezký den.

Jirka Mazur, zakladatel KLUBU IN IN, autor kurzů Hrajeme si na burze
Jirka Gajdošík, spoluautor části textů i videí