HNB VIP TRADER 2023 ZDARMA

Online kurz pro všechny chytré a zvídavé lidi o tom,
jak si vyzkoušet obchodování na burze bez investic, bez rizika a hravou formou.

Děkuji za Vaši objednávku online kurzu HNB VIP TRADER ZDARMA v rámci měsíčního aktivního členství v KLUBU IN IN!

Na Váš e-mail byla nyní automaticky odeslána faktura.
Pokud platba zatím neproběhla, v uvedeném e-mailu máte odkaz na možnost platby kartou. Zároveň v e-mailu najdete souhrn Vaší objednávky. V případě jakéhokoliv problému nás neváhejte kontaktovat na emailu podpora@klubinin.cz, nebo přes chat níže.

Podmínkou pro zahájení kurzu je včasná úhrada!

Přístup do kurzu Vám odešleme na Vámi uvedený e-mail v den otevření kurzu.

Jak a kdy obdržíte slíbený bonusový obsah?

✓ Knihu ŽIVOT NA BURZE bez příkras, napřímo a pravdivě a JAK ZAČÍT NA BURZE a naučit se (tajný) expertní byznys Vám odešleme do 7 dnů na doručovací adresu uvedenou v emailu s žádostí o knihu v případě, že ji ještě doma nemáte.

SMARTBOOK, publikaci ve formátu PDF ke kurzu, zašleme podle podmínek uvedených v objednávce na vyžádání těm z Vás, kdo jej ještě nemáte.

Přístupy do členské sekce KLUBU IN IN Vám budou odeslány ihned po úhradě na Váš e-mail. Vždy po uskutečnění další platby za členství v Klubu - stažení platby z karty - obdržíte daňový doklad. Předplatné můžete zrušit dle všeobecných obchodních podmínek, minimálně však 7 dní před automatickou obnovou předplatného.

VIP podpora a servis ke kurzu máte na 90 dnů! Ano, ptejte se! Jsme zde proto, abychom Vás ve studiu podrželi a podpořili!

Další bonusový obsah:

ŠKOLA IN IN 5 + 5
Průvodce pro PODNIKÁNÍ NA BURZE
eBooky "Ziskové myšlení pro váš úspěšný trading" a "Nejdůležitější tajné burzovní kódy"
Přednáška ÚČET FINANČNÍ SVOBODY

... je zařazen do redakčního plánu kurzu a bude Vám zasílán průběžně!

Těšíme se na Vás!