Největší online klub na čs. internetu s 6letou tradicí!

Podívejte se, co říkají na knihu ti,

kdo ji již měli v ruce!

OBJEDNEJTE SI MOU ZBRUSU NOVOU DVOJKNIHU!

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Dvě knihy v jedné dvojknize!

Toto jsou názvy zbrusu nových knih, které můžete mít ve své knihovně jako jedni z prvních! Napsal jsem je pro Vás!

Objevte náš svět LEHCE MIMO SYSTÉM!

Provedu Vás nejen světem burzy, burzovních spekulací a podnikání, ale přidávám příběhy, inspirace, možná řešení a návody pro životní styl, který baví mě a moje parťáky na burze!

Je to naše cesta k finanční svobodě a nezávislosti. Umožňuje nám žít život podle sebe, mít svůj čas a odpovědnost ve svých rukou. Přečtěte si obě knihy, které jsem dal do jednoho svazku, dvojknihy. A napište mi!

Objevte náš svět

LEHCE MIMO SYSTÉM

O ČEM JSOU OBĚ KNIHY?

ŽIVOT NA BURZE LEHCE MIMO SYSTÉM

Příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl!

Kniha je více příběhová. Odhaluji zde okolnosti svého působení na burze. Cestu učení, výhry i prohry. Poučení a inspirace, odpovídám na otázky PROČ to dělat. Motivace je klíč k úspěchu!

Dozvíte se, jak vznikalo naše know-how a proč jsou naše postupy jedinečné. Můžete je následovat! Bude Vás to bavit!

(TAJNÝ) EXPERTNÍ BYZNYS

Základy, které potřebujete do začátku vědět k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém.

Tento byznys a možnost vydělávání peněz jsou z mnoha důvodů většině lidí utajeny. Tato část knihy pojednává nejen o tom, jak si můžete příležitost odtajnit, ale zejména o tom, jak naše podnikání funguje, jak na burze děláme peníze a jak začít!

Kniha tedy odpovídá na otázky JAK. Bez jejich znalostí to raději na burze nezkoušejte!

Naučte se vidět budoucnost dříve než ostatní a vydělávejte na tom!

📩 Přečtěte si můj osobní dopis pro Vás ☟

Přátelé,

moji milí parťáci, milé parťačky na burze, kamarádi, klienti i příznivci!

Myslím, že se nemusíme představovat. Znáte mě, moje vzdělávací produkty, jejich kvalitu a účinnost. Proto si myslím, že na tuto stránku nemusím přidávat další promo argumenty, proč byste měli mít u sebe doma v knihovně právě moji zbrusu novou dvojknihu.

Ano, dvojkniha mě napadla zejména proto, abych Vám oddělil témata o tom, PROČ na burze začít, obchodovat, podnikat či řídit kapitál od otázek více expertních, to jest JAK na to!

Knihy jsou tématicky psány zejména pro nové zájemce o naše podnikání. Nicméně jsem myslel i na ty pokročilejší, nebo na Vás, kolegy, kteří již o burze víte více! Měli byste si všichni přečíst obě knihy, ať jsme na stejné myšlenkové vlně! Následujte příběhy úspěšných a vyvarujte se postupů těch, kdo neuspěli. V knihách popisuji příběhy obou skupin.

Obě knihy Vám dají ucelený rámec a pohled na stěžejní témata našeho podnikání a na zásadní otázky a problémy, které na burze řešíme. Prostě › musíte mít obě knihy a protože máme rádi naše Pravidlo 80/20 a zjednodušujeme, co se dá, máte v obsahu hodně koncentrované myšlenky a postupy a navíc jsem Vám dal obě knihy do jedné dvojknihy. Má to svoje výhody › odděluji témata, šetříme materiál a náklady, knihy máte pořád u sebe. Pěkně navazují jedna na druhou, je jedno, do které se začtete dříve!

A ještě závěrem pár přání › užijte si obsahů obou knih a napište mi, jak se Vám líbily. Těším se na zpětnou vazbu, z textů pochopíte, proč je tak důležitá. Podílejte se na tvorbě našeho světa LEHCE MIMO SYSTÉM, který nás baví a umožňuje žít náš vysněný životní styl. A hlavně, tuším, nebo spíše vím, že Vás obě knihy posunou na cestě k úspěchům nejen na burze. Změní toho hodně.. Ale to si zjistěte!

Extra poděkování:

S přípravou knihy, s korekturami, s radami a podporou mi pomáhala naše skvělá děvčata - Andrea Vachtarčíková, Lucie Strnadová, Daniela ChmelíkováLenka Danečková. Můžete se s nimi potkat na našich online i živých akcích a to, co je pro Vás důležité › právě ony Vám zajistí doručení, podporu a zákaznický servis nejen ke knize, ale ke všem vzdělávacím produktům z edice KLUBU IN IN. Patří jim jistě naše poděkování! Děvčata, milé kolegyně: "Moooc děkuji" !!! Jirka

Objednejte si mou zbrusu novou dvojknihu!

Jedná se o formát B5 a více než 300 stran textu. Máte moji garanci kvality i vrácení ceny. Pokud se Vám kniha nebude líbit a vrátíte nám ji nepoškozenou, vrátím Vám peníze bez dalších otázek!

Za dvojknihu dnes zaplatíte pouhých 597 Kč + doprava a balné

Dvojkniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání.

Zde si dvojknihu můžete objednat:

Knihu můžete objednat v libovolném množství kusů a udělat radost i někomu jinému!

⬇︎⬇︎⬇︎

Upozornění: Kniha Vám bude odeslána do 14 dnů od objednání.

Autor:

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Ještě pár informací k dvojknize...

Knihu si prohlédli jako první účastníci VIP Meetingu, který jsme měli koncem listopadu v Rakvicích. Děkuji jim za "autogramiádu naruby", kdy se mi podepisovali oni do prvního zkušebního tisku!

Takto vypadá obálka dvojknihy, alias "přečtěte jednu a otočte!"

Něco z obsahu:

Bude Vás to bavit!