Chcete získat finanční svobodu a nezávislost a žít život podle sebe?

TOP KNIHA O BURZE ZA PAKATEL

Tajné postupy k chytrému podnikání na burze jako prověřené cesta k finanční nezávislosti!

Postupy, ke kterým se 99 % lidí nikdy nedostane! Toto know-how před Vámi získaly více než 2 tisícovky lidí a zaplatili za něj 11.990 korun. Vy dnes můžete toto know-how získat prakticky ZDARMA! Co tak  vybudovat podnikání  legálně, bez “papírů” a lehce mimo systém?

ONLINE TRADING MANUAL

SmartBook ke kurzu HNB VIP TRADER

Získejte novou férovou výhodu a náskok na burze před těmi, kdo tuto možnost nevyužijí! 

Dnes místo 11 990 Kč  zaplatíte za TOP knihu o burze jen 990 Kč + DPH!

Získáte tak ode mě kompletní obsah kurzu HNB VIP TRADER za pakatel!

Tištěná kniha, kurz HNB v hodnotě 11 990 Kč fyzicky v ruce ke čtení za 990 Kč!

Fakta:

Většina lidí má dnes kvalitní formální vzdělání. Systém své ovečky učí, jak žít a pracovat, brát za to almužnu a jak odevzdávat vlastní čas, energii a potenciál. Téměř nikdo se ale nenaučí, jak a proč vydělávat peníze a jak si plnit vlastní sny a jak naplno svůj potenciál využít. Lidé procházejí školstvím, prací a vcházejí do pastí systému. Nastoupí svůj krysí závod a neumí z něj vystoupit. Formální vzdělání ani dobrá práce nemohou zabezpečit dostatek peněz, času pro sebe, svobodu a chtěnou kvalitu života. To je realita pro více, než 90 % lidí!

Tato kniha je nejen o penězích, ale také o svobodě, nezávislosti a naději! Žiju skvělý život lehce mimo systém, podnikám pro vlastní sny, a proto mohu být užitečný dalším lidem. Tuto možnost mi dalo podnikání na burze. Toto se můžete naučit! Nikdy nezjistíte, zda to může fungovat i pro vás, pokud si to nevyzkoušíte.

Toto je problém většiny lidí...

Většina lidí chce mít více peněz, více času pro sebe a podmínky pro lepší život. Nicméně osud, výchova, prostředí, okolnosti je zavedly tam, kde jsou. Lidé chtějí více peněz a omylem hledají lepší práci. Místo aby se zajímali, jak peníze vydělat. 

Lidé se vzdělávají, honí práci a kariéru, obětují čas a život pro jiné, aby zjistili, že na ně nezbylo.

Někteří lidé vezmou odpovědnost do vlastních rukou a jdou na své, jdou podnikat. To byla a je i moje cesta. Za více peněz, za více svobody, za vlastní vize nasazují čas, úsilí, talent i potenciál. Některým se to povede, většině nikoliv. Úspěšným hází klacky pod nohy systém a armáda neschopných. Někdy stačí lehká krize, virus ve společnosti a dojde energie, dojdou peníze.

Mnoho lidí vidí cestu v přivýdělcích, nebo chtějí investovat. Ale nevědí, jak na to, protože formální systém vzdělávání je to nenaučil. Proč by učil ovečky samostatnosti a svobodnému životu v hojnosti? Lidé hledají a snadno se zahltí informacemi, podněty, slepými cestami a nemají čas se soustředit na to nejdůležitější. Co je nejdůležitější na cestě k vysněnému životu?

Ziskové sekvence myšlení

Představte si své tělo, svou hlavu jako hardware. Prostě jako mašinku na plnění svých snů a záměrů. Nebo lépe jako mašinu na peníze, aby se těm záměrům dařilo. Hardware jako fyzický projev toho, proč tady jste.

Pro zprovoznění potřebujete software. Potřebujete mít v mysli ty správné mentální vzorce, myšlenková schémata, v rámci kterých budete vytvářet svou přítomnost, budoucnost a chtěnou realitu. Faktem totiž je, že peníze a bohatství se dělají procesem myšlení, nikoliv prací. Shodneme se jistě na tom, že s tím myšlením je třeba něco dělat. Co se do hlavy nasune, to v ní potom funguje!

Potom se do hlavy musejí pouštět správné informační toky. Vše zpracováváte v nejdokonalejším neuronovém počítači světa (v mozku), dodáváte emoce, pocity, které rozpohybovávají ta správná rozhodnutí a akce.

Aby vše fungovalo ve Váš prospěch, je třeba dodržet jistou sekvenci ziskového myšlení. Ta se skrývá ve slovech › OPRAVDOVÁ MOTIVACE › ROZHODNUTÍ › ODHODLÁNÍ › VYTRVALOST!

Poté se prakticky nemůže stát, že byste svých cílů nedosáhli!

Abyste získali schopnost ovládat své vlastní ziskové sekvence myšlení, potřebujete nové

VZDĚLÁNÍ.

Tečka, chtělo by se napsat. A jak mám to vzdělání nabýt, možná se ptáte? Jak a v čem se vzdělávat?

Je to jednoduché. Když chcete opravdu dosáhnout chtěného cíle, musíte se vzdělávat ve prospěch dosažení toho cíle. Musí Vám fungovat hardware, software, informační toky a správné sekvence myšlení. Tak je to jednoduché. Pokud chcete peníze, vzdělávejte se, jak vydělávat peníze (ne, jak sehnat dobrou práci).

Moje kniha, ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK, je zejména o finančním vzdělání. Pochopíte z ní, jak funguje finanční průmysl, který vytváří tento svět. Natrénujete si mozek, hardware i software na peníze. Vložíte do něj správné informační toky a začnete se postupně učit ziskové sekvence myšlení. To je logický postup. A zda se poté budete věnovat této příležitosti, to jest podnikání na burze, to musím nechat na každém z Vás.

Každopádně nové vzdělání Vám již nikdo nevezme. A jak připomínám na více místech, nikdy nebudete vědět, zda to může fungovat pro Vás, dokud to nevyzkoušíte. Mohu Vás ujistit, že učit se můžete naprosto bez finančního rizika, bez jakýchkoliv závazků, kdekoliv si uděláte čas, lehce mimo systém... Jaké mám pro Vás řešení?

Může to zabolet...

...když neuděláte NIC. Ano, vím, že částka 990 korun je naprosto směšná částka. Nerozumím tomu, proč by měl někdo zaváhat s objednávkou. O drobné peníze jistě nejde! Získat zdarma know-how, návody a postupy, za které přes 2 tisíce lidí před Vámi zaplatilo až 11 990 korun, nebo to nechat být?

☞ Výmluva nemám čas, na tu se nehraje. Čas máte, když čtete tyto řádky.

☞ Výmluva nevím, mám obavy, možná jindy... Znamená fakticky NIKDY.

Když neuděláte nic, co má smysl pro peníze, pro svobodu, váš čas či lepší kvalitu života, nic se nezmění a vše zůstane při starém. Nikdy nedosáhnete vytoužených cílů, když pro ně neuděláte TO potřebné. Kdy se později ohlédnete a vzpomenete si na tuto příležitost, ta již nebude existovat. Vypaří se jako pára nad hrncem. Život nebude takový, jako mohl být a Vy si řeknete, přece jen jsem mohl pro sebe něco udělat. 

Možná budete po očku sledovat, jak to opravdu chodí na těch finančních trzích a ucítíte sílu a proud peněz, které světovým penězovodem proudí. Mohl(a) jsem být u toho, pomyslíte si. Sice jenom maličko, ale přece. Může to později zabolet, když si uvědomíte, že jiní vydělávají mraky peněz na něčem, o co jste se mohli také pokusit.

Jaké je řešení, aby k tomu nedošlo?

Řešení

Jsem nadšen, že Vám dnes mohu nabídnout knihu, jejíž obsah byl doteď veřejnosti zcela utajen! Tato kniha byla dosud k dispozici pouze k placenému kurzu HRAJEME SI NA BURZE a byla samostatně neprodejná a pro zájemce nedostupná! 

Tuto knihu si můžete objednat pouze z této stránky, neplánuji její prodej v knihkupectví. Její cena je aktuálně na částce 990 korun. Její obsah si ale cením podstatně výše!

ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK obsahuje kompletní know-how, texty, postupy a návody, obrázky a sdělení z kurzu HNB VIP TRADER. To je poslední nejúplnější varianta jednoho z nejúspěšnějších online kurzu o burze na čs. internetu, za který mi lidé platí až 11.990 korun. Zkratka HNB znamená HRAJEME SI NA BURZE, původní smysl názvu online kurzu byl › učíme si, hrajeme si bez rizika a postupně měníme hru na burze v profesionální podnikání. Kurzem za 7 let prošlo více, než 2000 účastníků. Kurz navázal na předchozí tradici offline vzdělávání, tradice vzdělávání v oboru burzy je u nás od roku 2005.

Proč to dělám právě takto a právě dnes?

Žijeme ve složité době. Je zavirováno, kam se podíváme. Lock-downy, zmatky, chaos, zmar. Podnikatelský stav je decimován, zaměstnanci jsou ve stále větší nejistotě. Hodně lidí sní o možnosti podnikat lehce mimo systém a pokud možno mimo bláznivé okolnosti doby.

Myslím, že je ten správný čas právě teď! Otevírám svoje nejlepší vědomosti a postupy pro ty z vás, kteří čtete právě tuto nabídku. I tak zůstane můj ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK utajenou knihou pro 99 % lidí, kteří se k ní nikdy nedostanou. Právě dnes získáte férovou výhodu a náskok před těmi, kdo tuto možnost nevyužijí! 

Doba si žádá nové inspirace, výzvy a nové příležitosti. Nikdy nezjistíte, zda je tato příležitost vhodná i pro Vás, pokud si ji nevyzkoušíte. Samozřejmě jako studenti, zcela bez rizika!

Mojí kolegové a parťáci v našich projektech kolem burzy si ťukají na čelo a dávají mi najevo, že jsem se asi lehce pomátl na rozumu, když chci dát k dispozici zdarma svoje nejlepší know-how, za které mi lidé platí tisíce korun i v dnešní době. Já ale věřím, že je správné pomáhat. Co já bych za to dal, kdyby mi takto někdo pomohl v mých začátcích!

Zaplatil jsem vysoké školné, proexperimentoval jsem opravdu mnoho času a několikrát jsem to chtěl vzdát. Naštěstí jsem vydržel a dnešní doba mi to vrací.  Mohu, ale nemusím pracovat. Mohu, ale nemusím podnikat, protože mám svůj prověřený systém na vydělávání peněz. Jsem rád, že jsem vytrval. Dnes je pro mě a pro stovky mých klientů, parťáků burza šikovná mašinka na peníze. Vy to díky mně a dalším průkopníkům budete mít jednodušší. Pouze musíte svou příležitost správně chytit!

To jsou hlavní důvody, proč právě dnes dostáváte tuto nabídku!

Pro koho je tato kniha určena?

Hodně šikovných podnikatelů a podnikavých lidí přemýšlí v každé době, co s volným kapitálem. Zkušení vědí, že nejlepší způsob, jak rozmnožovat peníze, je investování. A ti nejzkušenější vědí, že nejúspěšnější investování je to, kterému rozumíme a máme jej pod kontrolou a organizujeme si jej sami. 

Někdy podnikatelé jen hledají systém na efektivní zhodnocování volných prostředků a vědí, že na burze jsou pro to technicky a technologicky nejlepší možnosti. Pouze potřebují vědět, jak to mají udělat.

Jindy podnikatelé a podnikaví lidé hledají alternativní cestu k jednoduššímu podnikání a na burze vidí příležitost, jak pracovat s penězi a jak budovat něco, jako virtuální firmu, mašinku na peníze. Přemýšlejí o firmě, ve které budou dělat peníze, aniž by potřebovali zákazníky, zaměstnance, sklady, marketing, úředníky a spousty dalších zbytečností.

Vědí, že na burze se pracuje jen s čistými penězi a že výsledek je výhradně závislý pouze na nich a jejich schopnosti myslet. Vidí paralely ke svému podnikání. Takto jsem to před 20 lety měl i já, kdy jsem v klasickém podnikání točil stovky miliónů korun ročně. Měl jsem sice lepší životní úroveň, více svobody a dělal jsem to, co mě bavilo. Ale byla to docela dřina (podnikatelé vědí svoje). Proto jsem se do burzy zakoukal, jako do alternativního podnikání s penězi.

Tato kniha je určena nejen pro podnikatele a podnikavé lidi. Je určena pro všechny, kdo se chtějí naučit investovat peníze a čas v systému podnikání, které je technicky a technologicky tím nejjednodušším na světě. Je to šance podnikat bez papírů, bez spousty povinností, pěkně v závětří, lehce mimo systém. Ti, kdo na burze podnikají, tento byznys milují!

Můžete mít různé záměry či ambice. Možná si jen bez rizika doplníte neformální finanční vzdělání, budete o finančních trzích a o fungování světa vědět více než ostatní.

Možná Vás zaujme obchodování na burze jako skvělý trénink na peníze, plánování a strategické myšlení. Když k tomu vyděláte peníze a dáte si šanci na lepší budoucnost, jistě se kvůli tomu na sebe nebudete zlobit. 

Každopádně Vám nikdy nebudu tvrdit, že je to jednoduché a že se to naučí každý nýmand. Naopak, umožním Vám pochopit, co musíte zvládnout, abyste uspěli. Podpoříme Vás a poradíme, když to bude potřeba. Každopádně je to naděje a alternativa pro jiný, možná lepší život. Z praxe vím, že až 80 % lidí nebaví jejich práce a hodně z nich hledá příležitosti, kterých by se mohli chytit. Z praxe také vím, že mnohé šikovné a podnikavé lidi již nebaví buzerace systému, zaklekávání, byrokracie a že chtějí vidět na světlo na konci tunelu. Toto je šance!

Už víte, pro koho je tato kniha určena?

Možná Vás bude zajímat, kdo je autor?

Moje jméno je Jirka Mazur. Podnikám od roku 1990 a nejrůznějších oborech klasického vzdělávání jsem protočil obrat kolem 2,5 miliardy korun. Byl jsem tedy něco, jako menší podnikatel. Stavební firma, prodej, distribuce, marketing a nejrůznější projekty se staly součástí mého života na 12 let.

Kolem roku 2000 jsem pro sebe našel příležitost burzy. Po dvouletém testování jsem usoudil, že to může být zajímavá alternativa ke klasickému podnikání a zcela jsem změnil směr. Vycouval jsem ze svých podnikatelských projektů. Čísla, grafy a online peníze mě zcela pohltily. 

Nicméně jsem potřeboval i to podnikání, kontakt s lidmi, předávat jim užitečné. Proto jsem založil nové projekty pro vzdělávání, internetový marketing a poradenství v podnikání. Zahájil jsem éru vzdělávacích projektů o podnikání na burze. Mými živými kurzy prošla tisícovka lidí a následně ve světě online jich bylo přes 2 tisíce. Můj online kurz HRAJEME SI NA BURZE se stal bestsellerem na čs. internetu. 

K němu jsem spolu se svými parťáky na burze přidal úspěšné projekty › informační servis WINSIGNALS  a online klub sdružující komunitu skvělých lidí › KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ.

Dělám to, co mě baví a bavím se tím co dělám. Burza je pro mě příležitost, jak překlenout dobré i horší časy a permanentní záruka toho, že mi penězovod bude fungovat vždy správným směrem. Proto mohu být v pohodě i ve svém dalším online podnikání a příliš neřešit systém, ani dnešní zavirovanou dobu!

Díky za důvěru, pojďte do toho se mnou a s mým skvělým týmem!

 

 

 

 

Jirka Mazur

Autor SmartBooku a kurzu HNB VIP TRADER

Chystám pro Vás v těchto dnech tisk knihy 

ONLINE TRADING MANUAL

SMARTBOOK ke kurzu HNB VIP TRADER 

Je to mimořádná a časově omezená nabídka

přednostně v této akci pro Vás!

Online Trading Manual › SmartBook obsahuje všechny psané texty k obsahu kurzu HNB VIP TRADER v rozsahu 260 stran! Je to skvělá možnost mít kurz HNB v tištěné verzi, fyzicky v ruce. Kdykoliv k dispozici, v knihovně, na stole, na cestách. Je to prémie k onlajnu...

✓ Možná na burze již podnikáte, možná s úspěchem, možná se ještě hledáte. Možná chcete mít po ruce prověřené základy na jednom místě. Listovat si knihou, dělat si poznámky, podtrhávat si důležité věci. Studovat věci klasicky a tak, jak jste byli zvyklí ve škole. My víme, že to má svoje výhody!

✓ Možná se aktuálně burze nevěnujete. Možná jste tuto příležitost z jakéhokoliv důvodu upozadili. Možná se opět chystáte vrátit k této naději na jednoduché podnikání, ale nevíte, jak na to? Možná chcete začít, ale nevíte jak? Vím, že s fyzickou knihou, kterou máte v ruce, to může být jednodušší!

✓ Možná jste zahlceni mnoha cíli, mnoha podněty a možná hledáte směr v životě, v podnikání i na burze. Smysluplné je zaměřit se na jednu hlavní věc. Vím, že kniha v ruce umožní nejen efektivní start, ale otevře i nové pohledy a AHA momenty, které by vám mohly jinak uniknout. Najděte svou příležitost nově, jinak. Tuto knihu musíte mít doma!

Co se stane, když tuto příležitost propásnete?

V prvé řadě je třeba vědět, že jsem nikdy nikomu takto nenabídnul know-how a celý obsah svého prémiového kurzu HNB VIP TRADER takto zdarma. A je pravděpodobné, že to již takto ani neudělám. Je to akce pro tuto zavirovanou dobu, abyste získali naději na zajímavý expertní byznys. V mém SMARTBOOKU najdete zkratku, fungující postupy. Můžete se učit zcela bez rizika!

Naposledy jsme nechávali ke kurzu HNB tisknout SmartBook v roce 2017. Poté, co došly poslední výtisky, byli další kurzisti bez této možnosti. Tisk SmartBooku je pro nás logisticky i nákladově náročná záležitost. Není zisková, je to jen servis a přidaná hodnota. Vy víte, že děláme vše rádi online a ten svět fyzických produktů nás míjí.

Nevím, kdy opět a zda vůbec ke stejné akci přistoupíme. Máme nyní v plánu posbírat objednávky a zadat aktuální verzi SmartBooku do tiskárny přednostně pro ty, kdo si jej v této akci objednají! Další dotisky neplánujeme. Bude to zřejmě akce "kdo dřív přijde, ten dřív mele".

Když propásnete tuto příležitost objednat si pro sebe tento SmartBooku, prostě jej nebudete mít. Je docela možné, že toho zalitujete, protože je to opravdu skvělá možnost › mít v textové podobě celý obsah kurzu HRAJEME SI NA BURZE v jeho nejúplnější variantě HNB VIP TRADER!

Je to možná jediná a poslední příležitost, jak mít, vlastnit a používat tuto "chytrou knihu", kterou jsme dávali výhradně ke kurzu HNB. Dnes s názvem

ONLINE TRADING MANUAL 

SMARTBOOK ke kurzu HNB VIP TRADER

Pár faktů o knize

  • Kniha ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK má téměř 250 stran a dostanete ji v tištěné formě ve formátu A4.
  • Kniha ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK obsahuje úplné texty, návody a obrázkové přílohy ke kurzu HNB VIP TRADER, který běžně prodávám až za 11 990 korun. Know-how máte dnes ode mě grátis.
  • Zjistíte, jak se můžete opravdu efektivně naučit PODNIKÁNÍ NA BURZE a nekupovat kvůli tomu knihy za desetitisíce!
  • ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK je špičková publikace, kterou neseženete v knihkupectví a kterou zde dávám v podstatě zdarma a pouze omezený čas!
  • Mám pro Vás utajené a v praxi ověřené postupy, které poprvé uvolňuji veřejnosti a které tisícovkám lidí změnily život a dostaly je do nezávislého podnikání lehce mimo systém!
  • Zjistěte, jak se mohou peníze, čas, svoboda a chytré know-how stát vaší továrnou na peníze!

Opravdu nemusíte kupovat knihy za desetitisíce...

...abyste se naučili spekulovat či podnikat na burze. Efekt může být opačný › nadměrné informační toky a chaos. Je to zbytečné, když si uvědomíte, že ceny na burze mohou jít pouze dvěma směry a máme pouze 2 možnosti pro realizaci zisku. 

 

Také nepotřebujete křišťálovou kouli na to, abyste našli svoje ziskové příležitosti. Naučím Vás, jak na to, abyste uměli to, co umí moji klienti › identifikovat cenový vývoj a ziskové příležitosti s pravděpodobností 80 až 90 %! 

 

Tyto knihy jsem přečetl za Vás, abych zjistil, že jsou v zásadě k ničemu. Umístil jsem je do archívu a napsal jsem knihu, ve které najdete 10 % potřebných informací, které mají vliv na 90 % výsledků. Obsahuje pouze to, co opravdu potřebujete ⬇︎⬇︎⬇︎

Kniha vypadá takto a nesmí chybět ve vaší knihovně:

Dnes si můžete zajistit tuto knihu pouze za pakatel.

V podstatě získáte tento SmartBook za cenu 2-4 hodin lidské práce!

ONLINE TRADING MANUAL 

SmartBook ke kurzu HNB VIP TRADER

za pouhých 990 Kč plus DPH. Levněji moje postupy nezískáte!

Pozor! Tuto nabídku nechám zveřejněnou pouze do vyčerpání zásob fyzické knihy!

Jistě Vás může zajímat, proč se lidé těší na tuto knihu

O této knize diskutuji se svými klienty, s kamarády i s parťáky na Facebooku v naší tajné skupině. Mimo to, že si klepou na čelo, protože dávám svoje nejlepší know-how zdarma, se všichni na knihu těší. I ti, kdo mají starší výtisk z roku 2017, si novou knihu objednávají! Vědí, proč to dělají!

JEŠTĚ PÁR DŮLEŽITÝCH INFORMACÍ KE SMARTBOOKU:

ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK obsahuje kompletní know-how, texty, postupy a návody, obrázky a sdělení z kurzu HNB VIP TRADER. To je poslední nejúplnější varianta jednoho z nejúspěšnějších online kurzu o burze na čs. internetu. Zkratka HNB znamená HRAJEME SI NA BURZE, původní smysl názvu online kurzu byl - učíme si, hrajeme si bez rizika a postupně měníme hru na  burze v profesionální podnikání. Kurzem za 7 let prošlo více, než 2000 účastníků. Kurz navázal na předchozí tradici ofline vzdělávání, tradice vzdělávání v oboru burzy je u nás od roku 2005.

Kurz i publikace obsahují téměř výhradně naše know-how, postupy a zkušenosti. Opíráme se i o zkušenosti stovek svých klientů a dnes parťáků v komunitě. Řadu postupů, doporučení a návodů nelze jinde najít.  

ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK je odborná publikace, intelektuálně ale dostupná pro všechny lidi s IQ nad 100 bez nároku na předchozí kvalifikaci, zároveň s prvky osobního rozvoje za účelem získání expertních znalostí s cílem naučit se nezávislé podnikání na burze - online podnikání, online obchodování, trading (synonyma) - individuální vydělávání peněz na finančních trzích. Je to oblíbená možnost pro část odvážnější a příležitosti hledající populaci…

Texty v kurzu vydají po jeho rozšíření na rozsah téměř 250 stran psaného textu včetně obrázků v černobílém provedení. SmartBook obsahuje i místo pro poznámky a průběžné plnění úkolů.

Bude zasílán fyzicky poštou ve formě publikace v podobě studijních skript.

Protože jde o nízkonákladový tisk a individuální dosílku a my nikdy neplánujeme, že bychom know-how kurzu tak, jak je, pouštěli do nějaké knihy přístupné veřejnosti, jsou pochopitelně náklady na tisk, distribuci a zaslání poměrně vysoké! Jeho cena je stanovena na 990 korun.

Nicméně důležitější je, abyste měli SmartBook u sebe!

Pár informací z obálky SmartBooku:

Takto bude fyzicky vypadat váš SmartBook, až vám dorazí domů:

Nečekejte již na nic a objednejte si knihu

ONLINE TRADING MANUAL

SmartBook ke kurzu HNB VIP TRADER

ANO, CHCI OBJEDNAT KNIHU

ONLINE TRADING MANUAL & SMARTBOOK!

Tištěná kniha, kurz HNB v hodnotě 11 990 Kč fyzicky v ruce ke čtení za 990 Kč + DPH!

dnes místo 11 990 Kč pouze za 990 Kč + DPH!

☞ Před potvrzením objednávky doporučujeme zkontrolovat adresu pro doručení a kontaktní údaje › email a telefon, abychom vám mohli poslat včas informace o doručení a aby vaše objednávka klapla ☜

Tento produkt objednáváte přes firmu HNB servis s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i produktu online kurzu HNB, SmartBooku, či Klubu IN IN. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde!

Váš tým podpory kurzu!

Poznámka: Distribuci SmartBooku plánujeme vždy po dávkách jednou za 2-3 týdny. Proto prosíme o trpělivost, pokud na vás vyjde delší termín! Jakmile budeme knihu chystat k odeslání, budete informováni emailem a SMS na Vaše kontakty uvedené při objednávce. Vaši objednávku považujeme a závaznou bez možnosti vrácení peněz. Prostě minipodnikatelské riziko a omezení nákladů. Objednávka je platná a považována za potvrzenou po včasné úhradě faktury! Díky za pochopení a za včasnou objednávku! 

Ohlasy na SmartBook 

Může vás pro rekapitulaci zajímat obsah SmartBooku: