Děkuji za Vaši přízeň v roce 2023!

Zjistěte si, proč chystáme změny a co bude v roce 2024 jinak. Některé věci ještě stihnete…!

Chci vám poděkovat za sounáležitost, sdílení, podporu a za to, že jste s námi byli po celý rok 2023.

A zároveň vám chci popřát krásný advent a krásný závěr roku!

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

Expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze. Bez nás to na burze raději nezkoušejte!

Zakladatel KLUBU IN IN
Podnikatel a burzovní hráč
Jedno z mnoha setkání, která každý rok organizujeme...

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda a náš čas!

Obchodování, trading, či  spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí.

Ano, na burzách ztrácí peníze až 90 % pokušitelů štěstí. To je poctivá informace, co říkáte?

Mými kurzy HNB prošlo téměř 6 000 účastníků. Naše burzovní predikce vyzkoušely 2 tisíce z nich. Expertní KLUB IN IN sdružuje dlohodobě více než 800 parťáků, kteří jsou na burze dlohodobě ziskoví.

Díky vzdělávání a vzájemné podpoře držíme v zisku více než 40 % účastníků z našeho vzdělávání. To je také poctivá informace!

Pro úspěch v jakékoliv činnosti jsou nejdůležitější vztahy s lidmi, kteří usilují o stejné výsledky a životní styl!

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba.

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte!

Jirka