VIP MASTERMIND

SKUPINA PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY
A PODNIKATELE V NAŠEM KLUBU!

Co je to VIP MasterMind Online porada?

Jde o pravidelné porady v uzavřené online skupině do 8 - 10 osob, které mají podobné cíle nebo zaměření. Je postavená na sdílení, podpoře a spolupráci. Budu vám posílat pozvánky na neformální porady - hlaste se na termíny, které vám vyhovují do naplnění kapacity 10 lidí včetně mě!

V naší VIP MasterMind Online skupině jde o znásobení vašeho potenciálu odborností, dovedností, životních zkušeností či síťování jednotlivých členů.

UPOZORNĚNÍ: Buďte prosím online cca 15 minut před zahájením porady a mějte vyzkoušeno připojení, mikrofon i kameru.

Těším se na vás! Jirka

TERMÍNY  A TÉMA GW MASTER MINDU ONLINE

4.11.2020 od 20 h

Zbývá ještě 0 volných míst

Přišli jste pozdě, akce je plná! Pohlídejte se další termín, pravděpodobně ve středu 11.11. 2020

Téma porady › PODNIKÁNÍ V ZAVIROVANÉ DOBĚ

✅ Jak se (ne)daří vašemu podnikání v zavirované době?
✅ Jaké vidíte hrozby nebo příležitosti?

✓ Doba neustále mění podmínky pro naše záměry a podnikání. Pro některé podnikatele je to náročné, pro jiné je to voda na jejich mlýn. Je jasné, adaptace na nové podmínky je jednou z nejcennějších dovedností inteligentního investora a podnikatele. Myslíte si to také?

✓ Vítězem bude ten, kdo bude digitální a kdo bude schopen pružně reagovat na situaci na trhu! Jste na dobré cestě?

👩‍👩‍👦‍👦 Pojďme si o tom popovídat v malé uzavřené skupině online ve středu večer od 20:00 ‼️

🏝 Připojím se k vám z jihu ostrova Mallorca, kde trávím tyto dny a týdny. Můžeme probrat i inspirace o tom, jak dělat či řídit podnikání odkudkoliv ze světa?

✌️ Budu se těšit na to, že si popovídáme o věcech, které nás spojují!

Jirka

DŮLEŽITÉ!

1. Na online poradu se prosím hlaste, pokud předpokládáte, že na to máte časový prostor. Nedělejte rezervaci, pokud si nejste jisti - blokuje to místa ostatním!

2. Pokud se hlásíte na online poradu, je připojení velmi jednoduché. Porady děláme v aplikacích Whereby nebo StreamYard (obojí máte popsáno ve členské sekci)

3. Při prvním přihlášení si musíte nastavit zařízení, kameru (Apple umí sám). Hlaste se přes rozhraní prohlížeče Chrome (doporučení).

4. Při první účasti na poradě se připojte alespon 15 předem, at si vše vyzkoušite, nastavíte!  V každém případě buďte online pár minut před zahájením! Díky za pochopení.

Jak to probíhá?

✅ Pozvánku na Master Mind poradu posílám výhradně členům Klubu IN IN a pozvaným hostům. Jde o VIP uzavřenou společnost. Cílem je být v kontaktu, ve spojení a sdílet aktuální témata - napíšu vždy do emailu!

✅ Vyberte si termín, který vám vyhovuje. Následně přihlášeným pošlu cca 30 minut před zahájením připomínací email i s odkazem na vysílací stránku StreamYard.

Buďte v akci včas, ať se nezdržujeme!