💎 VIP PARTNER PACKET 💎

★ Buďte první v řadě ★

Chcete vlastnit HNB AKADEMII natvrvalo a mít k ní další VIP výhody?

 • Ano, můžete vlastnit HNB Akademii natrvalo s VIP výhodami a s garancí vždy nejlepšího servisu, podpory a nejlepších cen ke KLUBU IN IN!
 • Investujete více do začátku, abyste úrodu sklizně z této investice zhodnotili o to více dlouhodobě!
 • Stačí si do objednávky přidat VIP PARTNER PACKET a výhody jsou vaše!

VIP SERVIS A PODPORA V LUXUSNÍM BALENÍ

VIP PARTNER PACKET vám zajistí individuální vzdělávací

servis s vazbou na individuální investiční cíle a plány!

VIP PARTNER PACKET je servisní balíček vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Cílem  VIP PARTNER PACKETU je šetřit čas (a peníze) a jít rovnou na věc bez zbytečných experimentů prověřenou cestou!

Cena VIP PARTNER PACKETU v této zvýhodněné nabídce je 15 990 Kč!

Získáte 4 zásadní výhody:

 • Budete vlastnit HNB AKADEMII natrvalo bez dalších podmínek!
 • Získáte vždy aktuální nejlepší možné ceny do KLUBU IN IN bez smlouvání!
 • Naši pozornost a komunikaci, kdykoliv projevíte zájem!
 • Nadstandardní servis a podporu natrvalo!

Proč získáte tyto výhody za tak málo peněz?

Ano, teď si můžete říct: "...jak je možné mít takové výhody za tak málo peněz? Jakou to pro mě bude mít hodnotu? Vždyť třeba za VIP členství v golfovém nebo rotary klubu zaplatím klidně 100 tisíc každý rok bez mrknutí oka. Být VIP se vyplatí, ale něco to stojí? 

Prozradím vám to na rovinu! Mým cílem není aktuální profit, ale chci potvrzení vašeho zájmu být našim VIP parťákem, protože pro to můžete mít mraky důvodů! Napíšu to jednoduchou větou takto:

UKAŽ MI PENÍZE A ZÍSKEJ MOJI POZORNOST!

Ono to tak v byznyse běžně chodí, pouze lidé bez zkušeností na to nejsou zvyklí. Ale je to fér, co myslíte? Dáme svým VIP parťákům výhody, o které si řeknou a upřednostníme je ve všem!

Co ještě obsahuje VIP PARTNER PACKET navíc:

 • Statut
 • Servis
 • Podpora
 • První řada
 • Přednostní info
 • Individuální plány
 • Přednostní pozvánky
 • Cenová zvýhodnění živých akcí
 • Burza a investování jako životní styl
 • Potenciál spolupráce, partnerství, příležitostí
 • Neformální podpora na live účtech GSW-GCI v rámci komunikace

Ukažte, že na to máte, a VIP PARTNER PACKET a naše pozornost jsou vaše!

Toto je VIP servis pro kvalifikované a rizikové investory, kteří mají dostatek kapitálu, vědí, co chtějí a proč. Nechtějí a nemusí čekat, prostě předběhnou frontu a získají VIP servis a podporu pro start na burze včetně nejvýhodnějších podmínek!

Přečtete si příběh, proč je dobré být VIP


Tento VIP servis a packet si pořídí 20 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Čekat s davem ve frontě je ztráta času. Čas jsou peníze.  Začněte jako VIP!

Nečekejte, až na Vás dojde řada, a začněte na burze
dříve a výhodněji než ostatní!

DŮLEŽITÉ:

Pořízením tohoto VIP packetu nám dáváte na vědomí informaci, že disponujete rizikovým kapitálem jako potenciálně kvalifikovaný investor a přejete si od začátku VIP přístup a servis. Chcete všechny výhody VIP včetně vlastnictví HNB AKADEMIE natrvalo a vždy nejlepší ceny do KLUBU IN IN.

Zajistíte si možnost úvodního welcome callu, uvítacího hovoru, v rámci kterého probereme Vaše investiční cíle a záměry a probereme přednostně nejlepší variantu a cestu pro to, jak tyto záměry naplnit. Nemusíte "čekat ve frontě", až na Vás dojde řada. Nemusíte čekat na běžné e-mailové informace řadu týdnů, prostě se Vám ozveme hned!

Peníze a aktivní zájem ukážou směr a cestu těm, kdo chtějí být první!

Zjistěte, proč a jak se účastnit nejziskovější finanční hry na světě!

Mnoho lidí se pokouší zbohatnout a mnoho jich vsadí na burzu. Šanci mají malou, zejména proto, že nechápou pravidla hry dříve, než se do této vzrušující investiční hry pustí! Burza, obchodování, trading a spekulace jsou různá slova pro totéž - lidé chtějí vydělat peníze na burze! Čím víc ale chtějí vydělat a čím dříve, tím snadněji se jejich sny o možné cestě za finanční svobodou a nezávislostí vytratí!

Investoři hledají něco jako Svatý grál a v honbě za pokladem riskují. Chtějí výsledky snadno a rychle, snadno se lepí na rady druhých. Jen méně z nich vezme odpovědnost do vlastních rukou a vydá se na prověřenou cestu. Vědí, že je lepší naučit se investovat vědomě, inteligentně a chytře, než hrát ruskou ruletu na štěstí!

Nejtěžší věc je naučit se dělat relativně složité věci jednoduše! Pro nás a naše parťáky je to přirozená cesta. Mimo peníze máme rádi i svůj čas a nezávislost. Proto volíme cestu budovanou průkopníky a vašimi předchůdci. Kurzy HRAJEME SI NA BURZE jich prošly tisíce a jejich zkušenost a svědectví je, že tento náš přístup funguje! 

Investování na burze je pro nás cesta k finanční svobodě a nezávislosti, ale také k získání času a energie pro lepší kvalitu života. Na druhou stranu nemusíte opouštět zaměstnání, které vás baví, nebo podnikání, které vám funguje. Penězům je jedno, co vy děláte ve svém čase. Peníze mají jen rády, když se s nimi zachází se záměrem, kompetentně, a jdou vždy tam, kde se jim daří!

INVESTOVÁNÍ JE BĚH NA DLOUHOU TRAŤ

Ano, naučit se investovat na burze a získat kompetence a dovednosti je fajn!


Musíte vědět, ža tato nabídka je určena VÝHRADNĚ aktivním členům Klubu IN IN, kteří pro sebe chtějí to nejlepší! 

Podmínky nabídky:

 • VIP PARTNER PACKET je servisní balíček, který vám vždy zajistí přednostní VIP servis a podporu ke všem našim vzdělávacím produktům. 
 • VIP PARTNER PACKET je vázaný na členství v KLUBU IN IN. 

JEN DNES máte aktuálně nastaveny ty nejlepší podmínky a ceny. Držte si je! Pokud Klub IN IN opustíte, připravíte se také o VIP statut!

OBJEDNÁVKA 

💎  VIP PARTNER PACKET  💎

REKAPITULACE OBJEDNÁVKY:

VIP PARTNER PACKET

✔️ HNB AKADEMIE natrvalo bez dalších podmínek
✔️ Výhoda vždy aktuálně nejlepších možných cen KLUBU IN IN
✔️ VIP Servis a podpora ke všem našim vzdělávacím produktům
✔️ Přednostní informace
✔️ Individuální plány
✔️ Exkluzivní přístupy

Máte čas ještě:

Pouze dnes mám pro Vás exkluzivní cenu za VIP PARTNER PACKET (15 990 Kč)!

VIP PARTNER PACKET

Pozn.: Po kliknutí na tlačítko "Objednat" se dostanete na stránku s objednávkovým formulářem. Po vyplnění objednávkového formuláře a zaplacení objednávky  máte nárok využívat výhod balíčku VIP PARTNER PACKET IHNED.