ŽIVOTNÍ STYL A POSLÁNÍ

ZDROJE › NÁVODY › INFO

PENÍZE › ČAS › SVOBODA

AUTOMAT NA PENÍZE

ZVU VÁS NA WEBINÁŘ SPECIÁL & ONLINE PŘEDNÁŠKU:

JAK A PROČ SE PROINVESTOVAT

KE SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ A ZÁMĚRŮ?

(JAK A PROČ SE PROINVESTOVAT NA PRAVOU STRANU?)

Ve videu a pozvánce se dozvíte › proč jsem změnil název webináře a obsahu k lepšímu! Věnujte si pár minut!

Chystám pro účastníky klíčové téma k pochopení toho, do čeho a jak investovat pro své sny a záměry.

Projdu aktuální obsah KLUBU IN IN a pozvu účastníky do akce za zvýhodněných podmínek?

Vysílat budu z jihu ostrova Mallorca, kde chystám obsah, přednášku i pozvánku do klubu!

Vysílat budu online živě již tuto neděli
8.11.2020 od 20 h

Na webinář se již přihlásilo 0 lidí

Již teď vám na vysílací stránce prozradím

pár skvělých myšlenek, do čeho můžete investovat i bez peněz a výsledek bude takový, jaký si přejete!

Krátké video na sobotu jsem pro vás připravil z těchto míst!  Získejte ihned pro registraci!

Těšte se na inspiraci i radu, jak se tady dostat legálně a snadno i v této složité době!

CHYSTÁM 2 BONUSY!

PŘIJĎTE SI PRO NĚ!

1. PDF prezentace

Všem účastníkům webináře, kteří mi aktivně odpoví na otázky v anketě do Komentářů na vysílací stránce, zašlu PDF z mojí videopřednášky!

Pouze upozorňuji, že tento bonus nebude volně ke stažení. Je to akce aktivita za aktivitu! Chci, abyste se účastnili aktivně a abyste opravdu přemýšleli o procesu investování jako o klíčové dovednosti pro vaši cestu na "pravou stranu" cash-flow kvadrantu!

2. eBook

JAK A PROČ SE PROINVESTOVAT NA PRAVOU STRANU?

Tuto novou online publikaci budu sdílet pouze se členy KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ ve členské sekci klubu. Je to klíčový materiál pro pochopení cesty a k tomu, jak se "proinvestovat" nejen na "pravou stranu", ale zejména jak řídit investiční postupy a procesy pro dosahování osobních cílů a záměrů. Tento materiál není zdaleka jen pro podnikatele, ale je důležitou inspirací pro všechny členy klubu bez ohledu na to, kde se nacházejí v CFK. Není to pouze o penězích, i když peníze jsou jedním z hlavních výsledků procesu inteligentního investování!

Přijďte si pro ně v neděli večer
na webináři 8. 11. 2020 od 20 h.

OBSAH WEBINÁŘE

• Podíváme se na obsah a smysl slova "investování"
  • Povíme si, kdo není a kdo je "inteligentní investor"
  • Probereme postup a cestu k tomu, jak se "proinvestovat na "pravou stranu"
  • Probereme možnosti investování podle pozic v "cash-flow kvadrantu"
  • Zjistíte, co je a co není "investování"
  • Probereme proces investování z hlediska osobních potřeb a hodnot
  • Investování › zdroje › motivace › fakta › jak začít?
  • Investiční možnosti › ambice a realita
  • Zjistíte, proč má 96 % lidí špatné informace o investování
  • Přidáme rady a doporučení pro cestu inteligentního investora

✓ Prozradím vám, jak bych začal já, pokud bych se v podnikání potřeboval dostat z nuly a jak bych se "proinvestoval" ke chtěným záměrům a výsledkům do své pozice na "pravé straně. Jsou to postupy, které mi umožňují žít svobodný a nezávislý život a které mě podrží vždy, když to potřebuji.

✓ Aktuálně mi tento přístup k "investování" umožňuje několikatýdenní skvělý život s rodinou na Mallorce, kde nemusíme řešit zavirované prostředí pro život a podnikání v Česku či na Slovensku. Je to dobrá volba!

✓ Podnikám odkudkoliv ze světa, protože jsem správně investoval. Nemám žádné obavy o svou budoucnost, protože vím, do čeho a jak investovat. Mělo by vás to zajímat! Zvu vás na nedělní online přednášku! Jirka Mazur

To vše a ještě více probereme
na webináři v neděli 8. 11. 2020 od 20 h.

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDU OSOBNĚ!

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.