Webinář již za:

KLUB IN IN › expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

HNB › Akademie Bezpečného a Ziskového Investování

Důležité pro naše parťáky KLUBU IN INzveme vás na online poradu!

Proč a o čem to bude? Přečtěte si a hlavně si ji nenechejte ujít!  Zde jsou informace:

Minulý týden jsme měli poradu s VIP parťáky, kteří nám obsahem, nebo zpětnou vazbou pomáhají v tvorbě zbrusu nové HNB Akademie. Konstatovali jsme, že nejde o pouhý upgrade původního kurzu HNB VIP TRADER, ale že jde o zcela nový inovativní přístup k tomu, jak získat opravdové kompetence k bezpečnému a ziskovému řízení investic na burze. ⬇︎⬇︎⬇︎

Webinář, online porada se bude konat v pondělí   10. června od 20:00. Hlavní téma bude:

5x FOKUS VĚDOMÉHO INVESTORA NA JEDINOU VĚC!

Pozor - tato porada je určena výhradně pro přihlášené parťáky KLUBU IN IN !!

Udělejte si rezervaci, přihlášení je zde:

Na webinář se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Společně jsme vymysleli tento postup, který s vámi budeme sdílet!

Zveme vás na webinář › online porada s parťáky z KLUBU IN IN, kteří s vámi budou sdílet 5 KLÍČOVÝCH FAKTŮ, které rozhodují o úspěchu v investování na burze!

Důležité upozornění   ›  z důvodů, které se dozvíte na poradě, nebudeme její obsah sdílet veřejně, ani nebude umístěn ve členské sekci Klubu IN IN. Máme pro to zásadní důvody, které odhalíme pouze těm z vás, kdo si pro ně přijdete!

Proč vás urgentně zvu na tuto online poradu?

Protože prostě peníze... a svoboda, čas...😉

Nová Akademie obsahuje 8 modulů - přes 70 videí, pdf materiálů, audio záznamů... Jdeme krok po kroku, systematicky a jasně k hlavnímu cíli, kterým jsou peníze a umění dělat věci na burze jednoduše, bezpečně a ziskově!

• Identifikovali jsme hlavní příčiny, proč se některým parťákům nedaří tak, jak by možná chtěli.
  • Víme, proč pracují chybně s analýzou trhu, s tipy a signály a máme na to řešení!
  • Identifikovali jsme společně 5 klíčových faktů, které rozhodují o úspěchu na burze!

V průběhu online porady se s vámi o tato fakta podělíme! Poradíme, kam a proč nasměrovat váš fokus a jak. Zjistíte, co pro sebe můžete udělat, kdo vám pomůže a poradí. Nenechávejte  investování na burze na vedlejší koleji, když pro sebe můžete udělat více!

Vyřešíme JEDINOU VĚC, kterou musíte udělat, jak a proč jít do akce a dělat věci správně!

Jeden záměr, jeden cíl, jedna cesta, jeden fokus, koncentrace › pokud víte, co opravdu chcete, bude to jednodušší, než si myslíte!  Dělat věci správně › v tom najdete klíč!

Závěrem dodávám, že celková tržní kapitalizace live traderů, vašich VIP parťáků z KLUBU IN IN, kteří se porady v Praze účastnili, je přes 3 miliony EUR. Poradí vám jistě kvalifikovaně!

Vždy si nechejte poradit od těch, kdo to dokázali a jsou na správné cestě k úspěchu. Za tuto partu ručím, jsou skvělí! Buďte u koncentrátu myšlenek, které vám chceme předat!

Nezapomeňte › tato online porada v pondělí 10. června bude pro uzavřenou společnost a z jistých důvodů ji nebudeme sdílet veřejně, ani v členské sekci KLUBU IN IN. Buď ji stihnete, nebo ne... Je to na vás, jako nakonec vše, co rozhoduje o vaší cestě k úspěchu!

Srdečně vás zveme!

Tým HNB Akademie a VIP parťáci KLUBU IN IN

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme vás k účasti na webináři, online poradě, kterou budeme pořádat online v pondělí 10. června od 20:00, a kterou pořádáme pouze pro uzavřenou společnost (musíte se registrovat). Tentokrát se s našimi VIP parťáky zaměříme na sdílení 5 klíčových faktů, které rozhodují o úspěchu v investování na burze! Probrali jsme je a předáme vám je. Fungují!

Nezapomeňte! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo vám nedá zadarmo to, co si musíte vybojovat.  Když neplánujete vítězství, plánujete prohru!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň, v případě úspěchu získáte VŠE, na co máte nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí vaše sny a záměry dříve, než se stačíte rozkoukat. Účast na webináři si promyslete. Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze!

Těší nás, že patříte do této skvělé party! - Jirka

Zásadním důvodem pro účast na této online poradě je...

...  že najdeme řešení a řeknu vám, kde a jak!

Jsem si naprosto jistý, že budete nadšeni, pokud využijete těchto 5 klíčových věcí..!

Dejte si šanci zjistit, jaké řešení je ve hře!

Dáme vám jej k dispozici, pokud jeho hodnotu pro sebe oceníte!

Vím, že po zhlédnutí webináře budete nadšeni! Inovace a nové investiční know-how se vám bude hodit!

Ano, peníze nerostou na stromech, ale dají se vymyslet!

Online poradou vás provedu já › Jirka Mazur,

a  moji parťáci na burze!

Získáte zásadní informace a rady zkušenějších k tomu, jaké přístupy k řízení investic na burze spolehlivě fungují. Nesnažte se vynalézat kolo, už to za vás udělali jiní!

Lenka Danečková

Zuzka Ledvinová