Jirka Mazur a Jirka Gajdošík › máme pro vás pozvánku na webinář, na kterém můžete získat NÁVOD k ziskům s WinSignals 4.0

Zveme vás na webinář

TŘI KLÍČE K ZISKŮM S WINSIGNALS

JAK FUNGUJÍ NAŠE TŘI KLÍČE K ZISKŮM S WINSIGNALS-logo

Na webináři zjistíte, jak byly úspěšné poslední dva měsíce WINSIGNALS 4.0 a získáte mimo jiné zbrusu nový

Na webinář se přihlásilo již 0 lidí.

Zadejte do registračního formuláře Vaší oblíbenou e-mailovou adresu a zhlédněte zdarma akci, na které jde o vaše peníze, o vaši svobodu a čas. Získáte opravdu inspirující postupy k penězům s WinSignals! ⬇︎⬇︎⬇︎

Webinář proběhne ve čtvrtek 20.5. od 20:00 online!

POKRAČUJÍ RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY

I k nejjednoduššímu podnikání potřebujeme získat klíče, přístup, pochopení. Nestačí o něm pouze vědět. Podnikání na burze samo o sobě je technicky a technologicky nejjednodušší podnikání s penězi, o kterém vím.

Podnikání na burze s WinSignals je TOP level › v jednoduchosti, efektivitě, ziskovosti. Za málo času a námahy můžete získávat opravdu hodně!

Od března 2021 jsme si toto podnikání ještě více zjednodušili. Můžete odebírat a aplikovat náš informační servis WinSignals. Nemusíte vysedávat hodiny u počítače. Ušetříte čas a peníze, abyste mohli vydělávat peníze a čas. Nicméně i k té "jednoduchosti" potřebujete ony TŘI KLÍČE K ZISKŮM!

Můžete si zjednodušit Váš život a byznys na burze › nejlépe lehce mimo systém, když ony TŘI KLÍČE pochopíte a získáte! Zvu Vás na webinář, kde s hosty (winsignalisty a klienty) proberu nejen ony TŘI KLÍČE.

Nově můžete získat NÁVOD K ZISKOVÉMU PODNIKÁNÍ S WINSIGNALS 4.0!

Zveme vás do akce! Jirka Mazur a Jirka Gajdošík

TŘI KLÍČE

K ZISKŮM S WINSIGNALS

Informační servis WinSignals vstoupil do 6-tého roku. Oblíbily si jej stovky spokojených klientů. Úspěšnost našich burzovních predikcí se ustálila kolem čísel 80-90 %. Na tom se dá stavět úspěšné podnikání na burze, ale i vzdělávání o burze › preferujeme jednoduchost, efektivitu, úspěšnost.

Na druhé straně ne všichni klienti umějí tyto úspěšné burzovní signály správně číst a používat. Obecně platí, že na 100 vydaných signálů, má 100 různých uživatelů 100 různých výsledků. Jsme rádi, že převažují ty kladné a ziskové. Nicméně je jasné, že k úspěšným predikcím cenového vývoje na burze je třeba pár ingrediencí přidat. O nich si budeme na webináři vyprávět!

Povíme si, jak tato čísla a výsledky přetavit v peníze!

WinSignals

• S WinSignals se můžete podnikání na burze efektivně učit
  • Můžete si srovnávat svoje vidění trhů s viděním winsignalistů
  • Můžete šetřit čas a peníze a nevysedávat zbytečně u počítačů
  • Můžete vydělávat, pokud umíte zprávy WS číst a máte strategii
  • Můžete si zjednodušit život a podnikání na burze, když víte jak...

Na webináři Vám dáme skvělé tipy, přijďte si pro ně!

Vysvětlíme Vám, jak fungují v praxi změny a zjednodušení v servisu WinSignals, které pozitivně ovlivňují ziskovost signálů a vedou k jejich vyšší úspěšnosti při vašem tradingu.  Doporučíme vám je použít, jsou prověřeny časem i bankovními konty! Buďte u toho!

P.S. Ani neplánujeme nic moc prodávat. Jen umožníme pouze na této akci výhodnější podmínky pro objednání WinSignals, případně pro restart s tímto skvělým informačním servisem. Záleží nám na tom, abyste byli úspěšní!

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDU OSOBNĚ!

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

MÝMI HOSTY BUDOU:

Jirka Gajdošík

Z vysokých manažerských funkcí na levé straně se rozhodl pro cestu pro sebe.

Již více než 7 let se zabývá pouze tradingem a burzovním vzděláváním.

Řídí skupinu burzovních vlčáků, projekt WinSignals a pracuje v Klubu In In PNB.

Aleš Andr

Podnikatel na volné noze, full time job trader.

Od činnosti konstruktéra - projektanta přešel k podnikání na burze. Po letech vzdělání dosáhl stupně, kdy burza živí nejen jej, ale i jeho klienty.

Seznamte se s metodami skvělého a úspěšného tradera! Poví nám, jak chystá signály a jak se pozná, že bude úspěšný.

Michal Procházka

Myšlením technik, skvělý a úspěšný trader

Člen týmu burzovních vlčáků a absolvent kurzu HNB

Pavel Sousedík

Zkušený trader, člen týmu WinSignals

S burzou začal v roce 2015 v kurzu HNB od Jirky Mazura. Po absolvování kurzu si otevřel svůj živý účet a obchodoval při zaměstnání.

Od února 2020 skončil v zaměstnání a věnuje se na plno obchodování na burze.