:

Webinář speciál pro ty, kdo hledají prověřené postupy k tomu, jak na burze uspět!

Udělejte si ve čtvrtek 6. května večer čas!

Naprostá většina lidí si na burze nevědomě a neúmyslně vybuduje špatné mentální návyky, které je předurčují k tomu, aby neuspěli. Nebo jim přinejmenším život na burze zkomplikují. Nedělám chytrého, sám jsem si tím prošel. A chci s vámi probrat jistý postup, který zadělává na potíže (nejen na burze) a možné ŘEŠENÍ!

Tuto akci dělám zejména pro členy KLUBU IN IN

a na webinář speciál zvu tentokrát širší publikum. Zjistíte,

JAK ZÍSKAT DOBRÉ NÁVYKY PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE?

Zadejte do registračního formuláře Vaší oblíbenou e-mailovou adresu a zhlédněte zdarma akci, na které jde o vaše peníze, o vaši svobodu a čas. Získáte informace o tom,

JAK ZÍSKAT DOBRÉ NÁVYKY PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE!

Webinář proběhne ve čtvrtek 6.5. od 20:00 online!

Na webinář se přihlásilo již 0 lidí.

Poznámka: Dnes si rezervujete účast. Podrobnější informace o programu a otázky pro anketu Vám zašlu v úterý 4. května na vámi zadaný e-mail. Zatím užívejte první májové dny a jaro!

O čem bude téma webináře?

Poslední dobou vedeme diskuzi v širším týmu mých burzovních parťáků na téma, kde se vzaly naše špatné návyky na burze a co můžeme udělat pro jejich eliminaci.

Zjistili jsme, že řadu chyb jsme udělali právě na začátku procesu učení a že jsme si do hlavy nasunuli sady opravdu špatných mentálních vzorců a návyků, protože jsme vlezli do jisté pasti burzovních mýtů ohledně demo obchodování.

Náš učební plán inteligentního investora dostal trhliny hned na začátku...

Měli byste o vědět, jak jsme zaručeně získali některé špatné návyky pro trading a proč jsme ty dobré vytěsnili, aniž jsme o nich věděli.

✅ Teze k tématu najdete v mém článku na blogu❗️

JAK ZARUČENĚ (NE)ZÍSKAT ŠPATNÉ NÁVYKY PRO TRADING?

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY POKRAČUJÍ!

Na webinář si pozvu zajímavé hosty z okruhu mých parťáků a přátel na burze! Své zkušenosti a pohledy na věc vám předají i oni.