POZVÁNKA NA

WEBINÁŘ SPECIÁL!

Začínáme živě již za:

Mám pro vás POZVÁNKU na webinář speciál

NAJDI SVŮJ TALENT PRO PENÍZE

Dozvíte se, proč 90 % lidí nechává ladem jeden z nejdůležitějších talentů, a jak a proč jej projevit!

Zvu Vás ve čtvrtek 23. června 2022 od 20:00 na webinář,

na kterém zjistíte, jak na burze najít a projevit svůj talent na peníze!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

PRO PENÍZE SI CHODÍME NA BURZU!

Jak to děláme, zjistíte na webináři!

Prozradíme vám, jak v sobě objevit talent na peníze!

Vypadá to složitě?

Zjistíte, že je to jednoduché!

Řekneme vám, jak to dělat!

Vysvětlíme vám, jak děláme peníze!

FAKTA: Naprostá většina lidí má na něco talent. Ale neumějí jej proměnit v peníze a v lepší život. Jejich talenty mizí v propadlišti času, protože na ně nemají energii, čas a peníze... Pouze malá část lidí má to "štěstí", že se živí projevem svého talentu, ale zjišťují, že to je dřina a zabírá to čas a ubírá svobodu. A také, že nikdy nedostanou více peněz, než je tržní hodnota jejich práce či talentu. Pouze malé procento lidí pochopilo, že je dobré objevit a realizovat talent pro peníze. Mimo jiné i proto, aby bylo na další talenty více času, svobody a peněz. Faktem je, že talent pro vydělávání peněz je klíčovou dovedností, která otevírá brány ke všemu, po čem toužíte a co si umíte představit! Najděte svůj talent na peníze!

« POZVÁNKA »

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář NAJDI SVŮJ TALENT PRO PENÍZE ve čtvrtek 23. června 2022 od 20:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost.

Zájemcům o naše podnikání na burze vysvětlíme, jak najít svůj talent na peníze!

Těm z vás, kdo již s námi čísla, grafy a peníze na burze proháníte, řeknu první informace o programu

HLEDÁME NOVÉ TALENTY,

ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE!

Program je určen pouze kurzistům HNB,

neplánujeme jej pouštět na veřejnost!

Důležitá informace! Do programu "Hledáme nové talenty" zařadíme všechny účastníky kurzu HNB VIP TRADER 2022 v rámci informovanosti ve členské sekci KLUBU IN IN. Pro aktivní účast a nárok na sdílení, podporu a koučování v programu je třeba splnit kvalifikační podmínky. To jest ve finále se budeme věnovat pouze vážným zájemcům, které pozveme do VIP komunity LIVE TRADERS CLUBU. Šanci mají všichni!

Webinářem Vás provedu osobně

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

Hosté webináře, zkušení obchodníci na burze a parťáci, budou

Kamila Lajčáková

Karel Velička

Karel Malý

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

Expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze. Bez nás to na burze raději nezkoušejte!

Co musíte vědět o svém talentu na peníze?

Lidé mají různé talenty na různé věci. Mají své sny a představy, jak s nimi naložit, jak je projevit. Je to seberealizace a některým se i podaří jejich talent monetizovat. Proč? Protože zjišťují mimo jiné, že potřebují peníze...

Více, než 90 % lidí je přesvědčeno, že peníze se vydělávají prací. A že na práci nepotřebují ani tak talent, jako spíše kvalifikaci. Když chtějí více peněz, shánějí "lepší práci", málokdy vypilují svůj talent. Talent je pro většinu populace něco jako nadání, a to samo o sobě lepší život nezajistí... Talenty většiny lidí mizí v propadlišti času, protože na ně nemají čas a peníze.

Nicméně platí, že jaké mají lidi přesvědčení, takovou mají kvalitu života. Nedílnou součástí kvality života v naší civilizaci jsou peníze. Ano, zase ty peníze... Pokud se snaží lidé monetizovat svůj jakýkoliv talent, zjišťují, že nastupují cestu odříkání a dřiny. Stojí je to čas, energii a často i svobodu. Není lehké si vydělávat tím, co člověka baví a k čemu má talent?

Zkusme to otočit!

• Chcete do života více času a svobody pro sebe? Větší porci nezávislosti? Chcete lepší kvalitu života?
  • Máme na to recept. Prostě objevte svůj talent na peníze! Talent pro vydělávání peněz!
  • Že jej nemáte? Jak to můžete vědět, pokud jste jej nezkusili poctivě dostat na světlo světa a projevit?

Talent pro peníze... Ve školách se to neučí, systém to u lidí nepodporuje. Kdo to umí, většinou si to tají pro sebe... Ano, bezesporu je kolem nás hodně velmi dobře vydělávajících lidí, dokonce kolem 80 tisíc dolarových milonářů. Vím zcela jistě, že vám svoje recepty a návody nepředají! O své peníze se musíte umět postarat sami!

Najděte svůj talent pro peníze!

Naučte se vydělávat peníze tím nejjednodušším způsobem, o kterém vím. Projev vašeho talentu může být různý, ze 100 lidí, které na burze znám, vidím 100x různé výsledky a různé projevy talentů. Mnoho jich umí překvapit mě i samo sebe!

My si pro peníze chodíme na burzu. A co vy, přidáte se? Nikdy nebudete vědět, zda na to máte talent, dokud to nevyzkoušíte (bez rizika).

Na webináři si povíme, jak najít svůj talent pro peníze a nastoupit svobodnější cestu k osobní prosperitě! O svém talentu na peníze musíte vědět zejména, jak a proč jej objevit a jak jej projevit v praxi, aby si k vám peníze našly cestu jednodušším způsobem než je dřina, práce, nebo složité podnikání. Můžete vydělávat peníze jednoduše a svou práci můžete dělat pro zábavu či poslání, pokud je projevem vašeho dalšího talentu!

Mám pro vás krátkou přednášku a diskuzi s těmi, kdo to již dokázali! Inspirujte se!