POZVÁNKA NA WEBINÁŘ!

Začínáme živě již za:

Mám pro vás přednášku o PENĚZÍCH a POZVÁNKU na webinář!

PROVĚŘENÝ POSTUP

JAK NA INVESTICE CHYTŘE

Plus 10bodový plán, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion › nový myšlenkový návod!

Zvu Vás ve čtvrtek 16. června 2022 od 20:00

na webinář, na kterém zjistíte, jak na burze děláme peníze!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

ŠOKUJÍCÍ FAKTA: Víte, že 80 % lidí v investování nikdy nevydělají vážné peníze a často je spíše ztrácejí, protože neznají principy chytrého řízení investic? Pouze 16 % lidí se někdy dostane k informacím, jak se investovat, ale nedělají to správně. Nevědí PROČ ani JAK. Víte, že jen 4 % lidí si splní svůj sen žít a podnikat LEHCE MIMO SYSTÉM tím, že se naučí řídit své investice aktivně a chytrým způsobem? Pouze malá část lidí pochopí, jak se dělají v investování peníze a jak se lze dostat na milion téměř z nuly. Neúspěšná většina nezná postupy a nemají žádný plán, jak na to! Možná řešení probereme na webináři!

« POZVÁNKA »

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář JAK NA INVESTICE CHYTŘE ve čtvrtek 16. června 2022 od 20:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost.

Svět investování je džungle, ve které můžete přijít o peníze snadněji, než si myslíte! Víte, že 4 % lidí opravdu vydělají díky investování a 96 % neuspěje?

Pokud pro vás mají význam slova a hodnoty, jako jsou svoboda, finanční nezávislostčas pro sebe, potom musíte být u toho právě ve čtvrtek večer!

Lidé se mě ptají, jak se naučit toto akční podnikání, jak se naučit obchodovat, řídit peníze a spekulace... Byl bych raději, kdyby se mě ptali, proč to mají udělat. Není to žádná fikce, ani marketingový tahák, pokud píšu, že můžete získat

prověřený postup, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion!

Princip podnikání je → s málo penězi roztočit kola velkého byznysu. Jak udělat s málo penězi ten vytoužený milion. Podnikatel má vize, plán. Ví, co a proč dělá. V klasickém podnikání jsou to časté příběhy. Jak to děláme na burze, zjistíte na webináři!

Vydělávat z pohodlí svého domova, nebo odkudkoliv ze světa, užívat si svobodu času a faktickou nezávislost, mít život na burze jako vysněný životní styl lehce mimo systém. To je opravdová motivace těch, kdo to dokázali. Prostě se přidejte!

Ve vysílání můžete získat

moji TOP online publikaci k tomu, proč se na burze naučit obchodovat a podnikat. Jde o postup ověřený 2,5 tisíci mých parťáků na burze!

Za pouhých 10 až 16 týdnů vás naučím to, co se jiní nenaučí za několik let!

Jak tuto publikaci získat, zjistíte ihned po registraci na webinář!

Webinářem Vás provedu osobně

Zakladatel KLUBU IN IN
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda a náš čas!

Obchodování, trading, či  spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole.

Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí.

Ano, na burzách ztrácí peníze až 90 % pokušitelů štěstí. To je poctivá informace, co říkáte?

Mými kurzy HNB prošlo téměř 3 000 účastníků. Naše burzovní predikce vyzkoušely 2 tisíce z nich. Expertní KLUB IN IN sdružuje dlouhodobě více než 800 parťáků, kteří jsou na burze dlohoudobě ziskoví.

Díky vzdělávání a vzájemné podpoře držíme v zisku více než 40 % účastníků z našeho vzdělávání. To je také poctivá informace!

Pro úspěch v jakékoliv činnosti jsou nejdůležitější vztahy s lidmi, kteří usilují o stejné výsledky a životní styl!

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba.

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře! Prostě se přidejte! Jirka

Hosté webináře, zkušení obchodníci na burze a parťáci, budou

Dagmar Bergerová

Pavel Toman

Jan Poslušný

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

Expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze. Bez nás to na burze raději nezkoušejte!