Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

Zveme Vás na webinář SAO speciál na důležité téma:

 7 KLÍČOVÝCH PRINCIPŮ

 JAK USPĚT NA BURZE

MUSÍTE VĚDĚT: Obsah SAO webináře dělám s využitím umělé inteligence AI-GPT4. V průběhu webináře se dozvíte, co nám AI doporučuje a můžete ji klást otázky v přímém přenosu! Uvidíte online, jak GPT4 pracuje a uvidíme, jak nám poradí!

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci na webinář SAO SPECIÁL zde:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 18. dubna 2023 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady k tomu, jak USPĚT NA BURZE s využitím 7 klíčových principů, jak uspět na burze. Téma probereme v návaznosti na bonusy na live účtech, úročení a jaké strategie obchodování preferovat pro různé velikosti účtu. Téma probereme i v návaznosti na naši SAO a servis WinSignals. Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce!

Těší nás, že patříte do této skvělé party!

 Jak nám AI poradí v tom, JAK USPĚT NA BURZE?

V rámci přípravy na tento webinář jsem zadal AI-GPT4 požadavek, abychom prošli důležité principy k tomu, jak uspět na burze. Prozradil jsem AI něco z naší "burzovní kuchyně", protože hodně informací z toho, co spolu probíráme interně na našich online akcích, na webovém prostoru není.

 • V zásadě šlo o to, utřídit myšlenky, témata a nadefinovat zásadní doporučení. Pokud má AI-GPT4 správná zadání a umíme se ptát, rozvíjí se komunikace s neuronovou sítí AI na bázi strojového učení. Výsledkem jsou často překvapivé závěry a kvalita doporučení. 
 • Moje zadání a otázky na AI byli o našich zásadách pro bezpečné a ziskové obchodování, pár vět o řízení rizik a výběrech aktiv, o našich investičních cílech a o tom, s čím se potýkáme a proč chceme na burze uspět.
 • Na webináři SAO SPECIÁL se dozvíte, jak si AI-GPT4 s tímto tématem poradila a jaká doporučení nám pro tuto akci dala a jak vzniklo téma 7 klíčových principů, jak uspět na burze!
 • V průběhu mé přednášky, která vznikne dle osnovy vytvořené mnou ve spolupráci s AI-GPT4 si můžete připravit faktické dotazy, které Vás k tématu budou zajímat. Zadáme je v přímém přenosu naší AI-GPT4 a uvidíme, jak si s nimi poradí!
 • Předpokládám, že AI-GPT4 bude na naší straně a podpoří nás v našem úsilí a plánu › JAK USPĚT NA BURZE! Oněch 7 klíčových principů Vám odhalím online až v průběhu vysílání!

      Buďte u toho! - Jirka Mazur

Informace z webináře budou pro úspěch v investování v roce 2023 klíčové!

Zveme začátečníky i pokročilé!

Jistě víte, že v dubnu na burze s GSW-GCI můžeme dostávat na účty skvělé bonusy ve výši 60 až 80 % a hlavně, že vlastní jmění na těchto účtech je úročeno 10 až 12 % p.a. na denní bázi.

Ve spolupráci s AI-GPT4 si povíme jak zacházet s příležitostí složeného úročení, která může pasivně vyrobit výnos až 24 % ročně... 

Dubnová akce GSW je zaměřena na kvalifikované rizikové investory a proto cílí na vyšší vklady a live účty. Rozumím tomu, ale je třeba si opakovat, jak toho efektivně využít a JAK NA BURZE USPĚT!

Fenomén složeného úročení poráží inflaci a je skvělým nástrojem v rukou vědomého investora. Ne každý s tím ale umí zacházet a ne každý využije tuto příležitost optimálně. Proto si probereme důležité téma - 7 klíčových principů, jak uspět na burze! 

Máme velkou příležitost vytěžit z těchto podmínek maximum, ale je třeba vědět, jak na to! Tomu budeme věnovat expertní část webináře SAO SPECIÁL v úterý 18. dubna od 10:00 v živém přenosu s hosty! Záleží nám na tom, abyste byli úspěšní! 

Zapomeňte v úterý na práci a jiné činnosti, toto bude strategický nášup informací, které musíte vědět, pokud to se svými penězi v investování na burze myslíte vážně!

V úterý dopoledne se zaměříme na jedinou věc, a tou jsou peníze. V prvé řadě peníze pasivně a návazně ty tradingové. Uspět na burze může být pro někoho problém, pro jiného procházka růžovou zahradou. Povíme si, co s tím a jak na to!

Je dobré o tom vědět podstatná fakta! Přijďte si pro ně! 

Jirka Mazur a jeho parťáci na burze

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! 

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Miloš Míček

Jan Poslušný

Lenka Danečková

Dáša Bergerová

 7 KLÍČOVÝCH PRINCIPŮ, JAK USPĚT NA BURZE

Na webináři SAO SPECIÁL dále probereme:

Přímo na platformě a na grafech si během 20-30 minut zopakujeme základy SAO › Situační Analýzy Online!

 • SAO je ziskový nástroj inteligentního investora a je to nejdůležitější dovednost, kterou na burze potřebujete pro to, abyste chápali, kde jsou na burze Vaše peníze a jak je dostávat k sobě!
 • SAO v denní praxi na 20 minut může být pro vás ziskovější, než desítky hodin jakékoliv jiné práce! 
 • SAO je základ pro naše WINSIGNALS › musíte vědět, jak se signály efektivně pracovat, jak je používat a jak vytěžit ziskový potenciál signálů!
 • SAO je základem pro vaše rozhodování na burze, pro strategie a řízení kapitálu!
 • SAO je nejjednodušší a nejefektivnější nástroj pro hodnocení situace na finančních trzích a svou výkonností překonává vše, co se v tomto oboru snaží o "burzovní predikce". 
 • SAO umožňuje identifikaci ziskových příležitostí na burze s úspěšností hodně nad 80 % plus efektivní riskmanagement otevřených pozic!
 • SAO versus VINSIGNALS, jak na obchodování se signály a proč při tom používat SAO!

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL 

 7 KLÍČOVÝCH PRINCIPŮ, JAK USPĚT NA BURZE

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Jirka Mazur

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí. 

Téma "7 KLÍČOVÝCH PRINCIPŮ, JAK USPĚT NA BURZE" jsem zvolil   úmyslně. I když se parťáci z naší komunity na burze snaží, opakování je matka moudrosti. Cítím potřebu zaměřit se na klíčová témata a principy. Na druhé straně je třeba překonat strach s častějšího obchodování, které je našim záměrem. 

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení. 

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka