Webinář začne již za:

FAKTA, O KTERÝCH OBCHODNÍCI NA BURZE NECHTĚJÍ SLYŠET:

Většina lidí na burze ztrácí peníze, protože jsou chamtiví nebo se nechávají ovládnout strachem. Tito "obchodníci" nechtějí slyšet, co dělají špatně, ale neustále chtějí radit a doufají v zaručené návody, jak neúspěchy zlomit. Otevírají svoje peněženky a jsou potravou pro ty chytřejší.

Menšina ziskových obchodníků používá rozum, eliminuje emoce a sklízí peníze. Nedávají svoje peníze zadarmo, protože mají cíl › nezávislost, svobodu, peníze a život na burze jako životní styl.

Ke komu chcete patřit a co pro to uděláte?

POZVÁNKA NA WEBINÁŘ › SAO SPECIÁL

BLBEC K VEČEŘI

ANEB NA KOM SI BROKER POCHUTNÁ

Na webináři SAO SPECIÁL probereme 3 základní věci:

• Jak s využitím SAO obchodovat burzovní predikce WinSignals
  • Riskmanagement s WinSignals & jak neztrácet, ale vydělávat
  • SAO, Situační Analýzu Online v praxi s vazbou na WinSignals
Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Proč jsme zvolili toto téma? Naše burzovní predikce WinSignals prostě fungují a drží stovky lidí na burze již 6 let. Přesto, zejména nováčci, hlásí problémy a neúspěchy. Jenže problém není v predikcích. Mezi námi, neznám žádného individuálního tradera, který by uměl konzistentně měsíc co měsíc více, než 6 let, dělat predikce do trhů s úspěšností 80 až 90 %. Problém je jinde a sice v tom, jak se s burzovními predikcemi nakládá, v rozhodování a v tom, čemu říkáme "riskmanagement".

Pravdou je, že část lidí v podnikání, v investování a na burze, se chovají naivně a hloupě, jako hrdina filmu Blbec k večeři. Motto filmu je › Nikdy se neptej, kdo je tu větší blb! Nakladatel Pierre Brochant má zvláštní druh zábavy. Jednou týdně se schází se svými přáteli na tzv. „Večeři blbců“. Každý má za úkol sehnat na večeři jednoho blbce. Čím větší blb, tím líp – o to větší bude zábava...

Mezi námi, brokerské firmy a naši protihráči na burze s námi hrajou podobnou hru a jsou rádi za "blbce k večeři", kteří jim otevírají naivně svoje peněženky. Někdo nás, ziskové tradery, živit musí!

My ale máme postupy, jak peníze na burze neodevzdávat, ale jak je přisypávat k sobě!

Cíl každého rozumného člověka je inkasovat a zajišťovat zisky a minimalizovat nebo eliminovat ztráty. Umíme to i s WinSignals, pomáhá nám naše SAO. Musíme ale vždy přidat chytrý riskmanagement, rozhodování o tom, co a jak budeme konkrétně obchodovat, v jakém množství a jak se budeme v konkrétních situacích rozhodovat. Vždy to totiž můžeme dělat chytře a vědomě, nebo jako "blbci k večeři". Opravdu stojím o to, abyste si toto ziskové myšlení osvojili! - Jirka

Na webináři můžeš získat novou publikaci

JAK SE NA BURZE NESTÁT "BLBCEM K VEČEŘI"

• Jak (ne)získat špatné návyky pro trading
  • Kde vznikají ztráty na burze
  • Jak (ne)začít na Live účtu
  • Jak bych na to šel, kdybych začínal
  • Jak se na burze nestát "blbcem k večeři"
  • 7 +++ tipů k ziskovému obchodování s WinSignals

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svobodu. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný! Jirka

Webinářem Vás provedou

Jirka Gajdošík

Aleš Andr

Kamila Lajčáková

Karel Velička

Rudolf Dudáš

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 26. dubna 2022 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady k tomu, jak na burze peníze neztrácet, ale vydělávat a probereme ziskový riskmanagement s burzovními predikcemi WinSignals. Naše predikce mají úspěšnost 80 až 90 %, musíte vědět, jak vytěžit ty úspěšné a jak pracovat s těmi méně úspěšnými. Buďte u toho! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce! Těší nás, že patříte do této skvělé party!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!