Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

Zveme Vás na první webinář › SAO SPECIÁL v roce 2023

INVESTOVÁNÍ SE SLOŽENÝM ÚROČENÍM

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci na webinář SAO SPECIÁL zde:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 7. února 2022 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady k tomu, pracovat se složeným úročením, bonusy a jaké strategie obchodování preferovat pro různé velikosti účtu. Investování s využitím složeného úročení 8 až 12 % p.a. je skvělou příležitostí pro ty, kdo pochopí, jak s příležitostí naložit! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce! Těší nás, že patříte do této skvělé party!

    Na webináři probereme tato klíčová témata:

 • Probereme podmínky investování na malých i větších účtech s využitím prémiového úročení 8 až 12 % p.a. › ověřili jsme si, že výsledek může být až 24 % ročního zisku jako pasívní příjem téměř bez práce. Pro movitější investory terno! Povíme si o tom v úterý!
 • Probereme otázky a odpovědi, co Vás k této příležitosti zajímá a jak na to!
 • 8 až 12 %, aneb proč jsou podmínky pro malé, střední a velké investory odlišné a co z toho vyplývá.
 • Ukážeme si v praxi práci s Excelem pro výpočet výsledků investování se složeným úročením a hlavně, jak tuto příležitost využít, co dělat a co nikoliv...
 • Přidáme vazbu na naši denní SAO a WinSignals! Probereme:
 • 7 ziskových benefitů s WinSignals a jak je využít + 3 rizika s WinSignals a jak jim čelit
 • SAO jako otevírák peněz, stačí Vám 20 minut denně!
 • Plán ziskového tradingu s využitím podmínek, o kterých si jiní mohou nechat pouze zdát!

Získáte sadu informací z jiného úhlu pohledu a pokud je zařadíte do svého dělání na burze, Váš další rok bude úspěšný!

Informace z webináře budou pro úspěch v investování v roce 2023 klíčové!

Zveme začátečníky i pokročilé!

Ano, jistě víte, že na burze s GSW-GCI můžeme dostávat na účty skvělé bonusy ve výši 50 až 80 % a hlavně, že vlastní jmění na těchto účtech je úročeno 8 až 12 % p.a. na denní bázi.

Fenomén složeného úročení poráží inflaci a je skvělým nástrojem v rukou vědomého investora. Ne každý s tím ale umí zacházet a ne každá využije tuto příležitost optimálně. 

Hlavním důvodem je velikost účtu, zkušenosti a ambice investora, které se mohou rozcházet s realitou. Zatímco ti movitější získávají tisíce i desetitisíce EUR v rámci pasívních příjmů, potom menší investoři musí zabojovat o menší sumy. Zdánlivě dělají všichni totéž, ale výsledky se diametrálně liší!

Proto si povíme, jak zacházet s příležitostí složeného úročení, která může pasivně vyrobit výnos až 24 % ročně, nebo také nic... Kdo vyhrává a proč, a kdo naopak šanci promarní?

Máme velkou příležitost vytěžit z podmínek GSW-GCI maximum, ale je třeba vědět, jak na to! Tomu budeme věnovat expertní část webináře SAO SPECIÁL v úterý 7. února od 10:00 v živém přenosu s hosty! Záleží nám na tom, abyste byli úspěšní! 

Zapomeňte v úterý na práci a jiné činnosti, toto bude strategický nášup informací, které musíte vědět, pokud to se svými penězi v investování na burze myslíte vážně!

V úterý dopoledne se zaměříme na jedinou věc, a tou jsou peníze. V prvé řadě peníze pasivně a návazně ty tradingové. Naobchodovat ročně 60 lotů může být pro někoho problém, pro jiného procházka růžovou zahradou. Povíme si, co s tím a jak na to!

Je dobré o tom vědět podstatná fakta! Přijďte si pro ně! 

Jirka Mazur a jeho parťáci na burze

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! 

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Jan Poslušný

Karel Velička

Lenka Danečková

Investování se složeným úročením

Na webináři SAO SPECIÁL dále probereme:

Přímo na platformě a na grafech si během 20-30 minut zopakujeme základy SAO › Situační Analýzy Online!

 • SAO je ziskový nástroj inteligentního investora a je to nejdůležitější dovednost, kterou na burze potřebujete pro to, abyste chápali, kde jsou na burze Vaše peníze a jak je dostávat k sobě!
 • SAO v denní praxi na 20 minut může být pro vás ziskovější, než desítky hodin jakékoliv jiné práce! 
 • SAO je základ pro naše WINSIGNALS › musíte vědět, jak se signály efektivně pracovat, jak je používat a jak vytěžit ziskový potenciál signálů!
 • SAO je základem pro vaše rozhodování na burze, pro strategie a řízení kapitálu!
 • SAO je nejjednodušší a nejefektivnější nástroj pro hodnocení situace na finančních trzích a svou výkonností překonává vše, co se v tomto oboru snaží o "burzovní predikce". 
 • SAO umožňuje identifikaci ziskových příležitostí na burze s úspěšností hodně nad 80 % plus efektivní riskmanagement otevřených pozic!

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL 

INVESTOVÁNÍ SE SLOŽENÝM ÚROČENÍM

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Jirka Mazur

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí. 

Téma Jak ziskově na investice s WinSignals jsem zvolil na závěr roku 2022 úmyslně. Příští rok vstoupí náš projekt do 8 roku úspěšné existence. Stabilní dlouhodobou úspěšnost v burzovních predikcích 80 až 90 % je třeba přetavit v peníze! Jiná možnost neexistuje!

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení. 

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka