Webinář začne již za:

POZVÁNKA NA WEBINÁŘ › SAO SPECIÁL

Registrací si zajistíte pozvánku na webinář SAO SPECIÁL:

JAK NA SAO? 

...aneb pro peníze si chodíme na burzu!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

SITUAČNÍ ANALÝZA ONLINE JE ZÁKLADEM PRO

ANALÝZU TRHŮ A PRO POCHOPENÍ, KDE JSOU NA BURZE NAŠE PENÍZE

 - Jirka Mazur

     Zakladatel KLUBU IN IN 

Pro peníze si chodíme na burzu!

Ale bez SAO to raději vůbec nezkoušejte!

Na webináři SAO SPECIÁL probereme:

Přímo na platformě a na grafech si během 20-30 minut zopakujeme základy SAO › Situační Analýzy Online!

 • SAO je ziskový nástroj inteligentního investora a je to nejdůležitější dovednost, kterou na burze potřebujete pro to, abyste chápali, kde jsou na burze vaše peníze a jak je dostávat k sobě!
 • SAO v denní praxi na 20 minut může být pro vás ziskovější, než desítky hodin jakékoliv jiné práce! 
 • SAO je základ pro naše WINSIGNALS › musíte vědět, jak se signály efektivně pracovat, jak je používat a jak vytěžit ziskový potenciál signálů!
 • SAO je základem pro vaše rozhodování na burze, pro strategie a řízení kapitálu!
 • SAO je nejjednodušší a nejefektivnější nástroj pro hodnocení situace na finančních trzích a svou výkonností překonává vše, co se v tomto oboru snaží o "burzovní predikce". 
 • SAO umožňuje identifikaci ziskových příležitostí na burze s úspěšností hodně nad 80 % plus efektivní riskmanagement otevřených pozic!

Naučíte se a připomenete si:

 • Metodiku SAO v praxi aneb ziskových 20 minut denně
 • Jak a kdy SAO používat pro hodnocení situace na trzích
 • Jak identifikovat ziskové příležitosti a jak si dojít pro peníze na burze
 • Jak používat SAO pro řízení otevřených pozic na burze
 • Kdy a jak uzavírat pozice ziskově a co se ztrátami
 • Na SAO probereme strategie přikupování a zajišťování zisků
 • Na SAO probereme možnosti pro kompenzaci ztrátových akcí
 • Probereme trendy, formace, TRZ, korelace, synergie
 • Zopakujeme si burzovní cykly, finanční potenciál situací

Na webináři SAO SPECIÁL dále probereme:

 • Jak s využitím SAO obchodovat burzovní predikce WinSignals
 • Riskmanagement s WinSignals & jak neztrácet, ale vydělávat
 • SAO, Situační Analýzu Online v praxi s vazbou na WinSignals
Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Proč je SAO základem našeho podnikání?

Svatý Grál na dosah?

Jak je to s nástrojem, který umožní investovat chytře, bezpečně a ziskově?

Když jsem na burze kdysi začínal, zahltil jsem se desítkami knih a postupů, ve kterých jsem hledal návody, jak na zisky z burzy. Vznikl mi z toho v hlavě pěkný guláš a hlavně výsledky nebyly valné.

Navíc jsem zaregistroval, že autoři knih od sebe opisují a v zásadě melou pořád totéž. Čím složitější a sofistikovanější postupy byly, tím horší byly i moje výsledky. Také jsem identifikoval informace zavádějící až manipulativní. 

Než jsem přišel na to, že většina těch knih byla vhodná spíše jako topivo do krbu, ztratil jsem mnoho času i peněz. Málem jsem to vzdal. Ale...

Naštěstí jsem v té době již vzdělával a budoval naši komunitu. Společně jsme přišli na to, že naše zkušenosti byly podobné. A také na to, že v rámci jistých postupů lze na burze dosahovat větší úspěšnosti, než si lidí všeobecně myslí. Teď jen byla otázka, jak na to!

Základy Situační Analýzy Online jsem vytvářel během let 2006-2008 a popisuju ve své knize ŽIVOT NA BURZE, jak to celé vznikalo. V roce 2008 jsem je publikoval v Online Trading Manuálu a v roce 2009 na jejich základě vznikla první úspěšná verze WINSIGNALS. Úspěšnost predikcí byla fenomenální, nad 90 %. Pouze logistické provedení bylo náročné, byli jsme na to pouze 2 lidé...

Po pauze jsme obnovili projekt WINSIGNALS v roce 2015 a jedeme již sedmým rokem. Úspěšnost predikcí se ustálila na čísle 84 % s tím, že jsou měsíce i s výsledky nad 90 %. 

Moji metodiku SAO převzali kolegové Vojta a později Jirka Gajdošík a Aleš Andr a úspěšně ji prezentují v rámci našeho KLUBU IN IN každé úterý. SAO si denně dělají stovky našich parťáků. Nikde ji nepublikuji, je naše know-how. A může být i vaše!

Zjišťujeme pochopitelně, že pro úspěch na burze nejsou důležité pouze predikce a jejich úspěšnost. Hodně lidí si je schopno poškodit účty i v rámci úspěšných predikcí, které jdou ke 100 % úspěšnosti. Klíčem je totiž psychologie, rozhodování, strategie řízení obchodních pozic a bezpečný riskmanagement.

Vše se ale točí kolem SAO! Denní Situační Analýza Online je klíčem k ziskovému působení na burze. Šetří čas, energii a umožňuje efektivní rozhodování. Jako nástroj pro rozhodování překonává úplně vše, co je v oboru analýz k dispozici. 

Není třeba ztrácet čas, energii a pouštět pozornost jinam. Stačí jen pochopit, naučit se a pilovat dovednost › používat SAO chytře a efektivně. Nakonec nejde o to, abychom se živili jako "analytici", ale abychom vydělávali peníze!

Svatý Grál neexistuje, ale SAO a chytré řízení peněz na burze se mu blíží!

Pro peníze si chodíme na burzu!

Ale bez SAO to raději vůbec nezkoušejte!

WinSignals s úspěšností 80-90 % již sedmý rok. Postupy pro ziskový a bezpečný trading z kurzu HNB. Rady a návody z KLUBU IN IN. Jak používat pravidelně "Svatý Grál" SITUAČNÍ ANALÝZU ONLINE? Jak udělat byznys plán? Jak získat kvalifikaci pro opravdové řízení investic? Proč vyhrají ti, kdo vidí dále do budoucnosti? Jak to celé nepodělat? Rozklíčujeme chaos v informacích a dáme tomu řád a postup? Máme v rukou NÁSTROJE NA PENÍZE! Jak je chytře používat? Jak na to? Se signály, nebo s vlastními postupy? Kde najít klíče k úspěchu? 8 % p.a. na burze, bonusy a příležitosti fakt lákají, ale jak to využít efektivně? Je to pro každého? Kdo by na to neměl ani pomyslet aneb lidi v práci také potřebujeme... Život na burze lehce mimo systém › kdo na to má? Jděme na to, vyřešme toto bludiště informací jednou pro vždy! Již v úterý 18. října od 10:00 na webináři SAO SPECIÁL! Prostě a jednoduše › PRO PENÍZE SI CHODÍME NA BURZU!

Ano, vím, že řada z vás SAO zná... Ale také vím, že opakování je matka moudrosti. Zvláště, když jde o klíčovou dovednost. Registruji, že řada našich parťáků má v SAO mezery, nebo si komplikují život studiem kdečeho (bez valných výsledků).

Také sleduji, že dost lidí neumí používat ziskové predikce WINSIGNALS. Šidí své SAO a spoléhají na druhé, nebo nedodají akci strategické myšlení. A to prostě bez SAO ani nelze.

Ano, WINSINGALS vycházejí ze SAO. Mají úspěšnost 80-90 %, což je skvělé. Neznám nikoho, kdo by byl schopen udržovat si každý měsíc takovou výkonnost 7 let. Vy ano? Sem s ním!

Na druhé straně jsou i signály méně úspěšné. Vyžadují si péči a individuální přístup k pochopení toho, co se na trzích děje. Jsou to vaše peníze a tudíž vaše odpovědnost › proto musíte rozumět SAO, abyste věděli, jak se v různých situacích zachovat.

WINSIGNALS jsou "jen" signály. Šetří čas a peníze, identifikují peníze. O to jde!

SAO je nástroj, který musíte ovládat nejen pro správný riskamanagement signálů (nikdo jiný to totiž za vás neudělá), ale i pro identifikaci vlastních ziskových příležitostí. A hlavně musíte SAO používat pro řízení otevřených obchodních pozic, pro řízení pozic ziskových i (zpravidla dočasně) ztrátových. 

Cílem je zajišťování a maximalizace zisků a redukce, minimalizace ztrát, nebo jejich překlopení do úspěšného výsledku. Bez SAO nemáte příliš mnoho šancí. Naučte se SAO pořádně, je to nástroj, který vás na burze úspěšně živí. Je to základ pro vaše rozhodování!

Proto si udělejte na tento webinář SAO SPECIÁL speciální čas a zaměřte na něj pozornost!

Umět a ovládat SAO je vaše klíčová dovednost na burze!

Zvu vás do akce! Jirka Mazur

 

Na webináři Vám připomenu zdroje pro

SITUAČNÍ ANALÝZU ONLINE

Přijďte si pro ně a pro porci důležitých informací. Jak umíte používat SAO a jak ji chápete, tak k sobě pouštíte příležitosti a peníze z burzy. Klíčová dovednost není výsadou složitého a sofistikovaného postupu, ale chytrého a jednoduchého myšlení! Získejte ji, pečujte o ni a vaše peníze z burzy jsou na cestě!

 • Jak správně a jednoduše analyzovat tržní příležitosti
 • Jak a proč si zjednodušit život s WinSignals
 • Jak vydělávat na akciích, komoditách a měnách Forexu
 • Jak spolu tyto trhy souvisejí a proč je dobré je sledovat v kontexu
 • SAO jako základ pro peníze z burzy - jak nastavit plán a jak jej dodržet

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svobodu. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! 

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný! Jirka

Webinářem Vás provedou

Jirka Mazur

Jirka Gajdošík

Aleš Andr

Honza Poslušný

Karel Velička

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 18. října 2022 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady k tomu, jak efektivně používat Situační Analýzu Online, jak vydělávat, a opět probereme ziskový riskmanagement s burzovními predikcemi WinSignals. Naše predikce vycházející ze SAO mají úspěšnost 80 až 90 %, musíte vědět, jak vytěžit ty úspěšné a jak pracovat s těmi méně úspěšnými. Buďte u toho! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce! Těší nás, že patříte do této skvělé party!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!