Webinář začne již za:

Zvu Vás na poslední webinář › SAO SPECIÁL v roce 2022!

Jak ziskově na investice s WinSignals

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí.

Téma Jak ziskově na investice s WinSignals jsem zvolil na závěr roku 2022 úmyslně. Příští rok vstoupí náš projekt do 8 roku úspěšné existence. Stabilní dlouhodobou úspěšnost v burzovních predikcích 80 až 90 % je třeba přetavit v peníze! Jiná možnost neeexistuje!

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Aleš Andr

Jiří Polének

Jaroslav Peter

Pozvánka na poslední webinář › SAO SPECIÁL v roce 2022

Na webináři probereme tato klíčová témata:

• 7 ziskových benefitů s WinSignals a jak je využít
  • 3 rizika s Winsignals a jak jim čelit
  • SAO jako otevírák peněz, stačí vám 20 minut denně!
  • Plán ziskového tradingu s využitím podmínek, o kterých si jiní mohou nechat pouze zdát!
  • Praktické ukázky ziskových postupů a plánování.
  • Postup, jak získat kompetence úspěšného podnikatele na burze.

Získáte sadu informací z jiného úhlu pohledu a pokud je zařadíte do svého dělání na burze, váš další rok bude úspěšný!

Jako bonus vám přihodím krátkou online přednášku

4 pilíře investování podle Jirky Mazura

Prozradím vám více, jak zacházím s penězi, s časem a příležitostmi tak, abych měl vždy více peněz, času a příležitostí!

Zjistíte, kam dnes bezpečně nasměrovat svoje peníze tak, aby to splňovalo kritéria inteligentních investic!

Jaká kritéria to jsou, do čeho, jak a proč investovat a co může být výsledkem, prozradím v živém vysílání!

již v úterý 29. listopadu od 10:00. Určitě buďte u toho! Vaše peníze, čas i svobodu přitahují ty správné myšlenky a akce. Nezapomeňte, rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je pouze ve vzdělání a v informacích. Přijďte si pro ně!

Jirka Mazur a jeho parťáci na burze

Jak ziskově na investice s WinSignals

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci na webinář SAO SPECIÁL zde:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Přijďte si poslechnout krátkou přednášku:

Pro peníze si chodíme na burzu!

Ale bez SAO to raději vůbec nezkoušejte!

Na webináři SAO SPECIÁL probereme:

Přímo na platformě a na grafech si během 20-30 minut zopakujeme základy SAO › Situační Analýzy Online!

• SAO je ziskový nástroj inteligentního investora a je to nejdůležitější dovednost, kterou na burze potřebujete pro to, abyste chápali, kde jsou na burze vaše peníze a jak je dostávat k sobě!
  • SAO v denní praxi na 20 minut může být pro vás ziskovější, než desítky hodin jakékoliv jiné práce!
  • SAO je základ pro naše WINSIGNALS › musíte vědět, jak se signály efektivně pracovat, jak je používat a jak vytěžit ziskový potenciál signálů!
  • SAO je základem pro vaše rozhodování na burze, pro strategie a řízení kapitálu!
  • SAO je nejjednodušší a nejefektivnější nástroj pro hodnocení situace na finančních trzích a svou výkonností překonává vše, co se v tomto oboru snaží o "burzovní predikce".
  • SAO umožňuje identifikaci ziskových příležitostí na burze s úspěšností hodně nad 80 % plus efektivní riskmanagement otevřených pozic!

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 29. listopadu 2022 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady k tomu, jak efektivně používat Situační Analýzu Online, jak vydělávat, a opět probereme ziskový riskmanagement s burzovními predikcemi WinSignals. Naše predikce vycházející ze SAO mají úspěšnost 80 až 90 %, musíte vědět, jak vytěžit ty úspěšné a jak pracovat s těmi méně úspěšnými. Buďte u toho! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce! Těší nás, že patříte do této skvělé party!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svobodu. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný! Jirka