Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

HNB MYSTERY › Akademie Bezpečného a Ziskového Investování

Zveme Vás na webinář SAO burzovní speciál:

JAK SE NAUČIT INVESTOVAT NA BURZE

Přijměte naše pozvání a udělejte si zdarma registraci:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Proč byste měli být u toho?

Protože o peníze jde s námi až na prvním místě!

• Snem většiny investorů je najít ten správný systém, strategii, nebo "svatý grál".
  • Proto se vzdělávají, čtou mraky knížek, absolvují řadu vzdělávacích akcí.
  • Experimentují, hledají a zkoušejí vše, o čem kde slyšeli a co jim připadá jako zajímavé.
  • Uniká jim ale jedna zásadní věc, která je prověřená časem a která prostě funguje!

Prozradím vám v přímém přenosu, jaká je ta jediná prověřená věc a strategie, která funguje mně a mým úspěšným parťákům na burze!

Jaká věc to je? Dnes vám to opravdu neprozradím!

Ale přijďte si pro ni na webinář SAO Speciál v úterý 12. prosince v 10:00!

Buďte s námi v úterý dopoledne v akci!

Zjistíte, jaká je ta

JEDINÁ PROVĚŘENÁ STRATEGIE,
JAK SE NAUČIT INVESTOVAT NA BURZE!

Budete možná překvapeni, jak jednoduché to je!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Co nás v úterý dopoledne čeká?

• Probereme s vámi, jak si osvojit prověřenou strategii k tomu, jak uspět na burze!
  • Získáte AHA moment k tomu, co je opravdu nutné udělat, abyste se investování naučili a mohli se mu věnovat profesionálně!
  • Samozřejmě přidáme pár klíčových doporučení a rad! Začněte teď v zimě dělat to, co je opravdu potřeba a co prostě funguje a dejte si šanci na burze skutečně uspět!
  • V diskusi s našimi hosty probereme všechno horem dolem a hlavně si řekneme, co dělat právě teď v tomto období adventu i zkraje nového roku!
  • Dáme vám jistě zajímavé tipy a podněty k zamyšlení jít do akce!

Zaměříme se na téma:

JEDINÁ PROVĚŘENÁ STRATEGIE,
JAK SE NAUČIT INVESTOVAT NA BURZE!

Na webináři SAO SPECIÁL se ve druhé části opět zaměříme na tradiční SAO, peníze, signály a jak na to!

• SAO a vlastní identifikace ziskových příležitostí!
  • Kontext SAO, situační analýza online...
  • Zjistíte, jak využít kurz HNB, SAO a jak zapojit "prověřenou strategii" do svého investování!

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 12. prosince 2023 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady › JEDINÁ PROVĚŘENÁ STRATEGIE, JAK SE NAUČIT IVESTOVAT NA BURZE! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Těší nás, že patříte do této skvělé party! - Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Webinářem Vás provedou moji parťáci na burze!

Lenka Danečková

Aleš Andr

Pavel Toman

Petr Jirgl

Karel Velička

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL

JAK SE NAUČIT INVESTOVAT NA BURZE

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Tým KLUBU IN IN

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí.

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka