Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

Zveme Vás na webinář SAO burzovní speciál:

LETNÍ TRÉNINK MOZKU NA PENÍZE

HNB MYSTERY › Akademie Bezpečného a Ziskového Investování

     Co nás v úterý dopoledne čeká?

 • Aktuálně a online probereme SAO, signály do trhů, strategie a vše, co potřebujete vědět, abyste LÉTO NA BURZE využili pro dokonalý trénink mozku na peníze!
 • Projdeme s Vámi novou členskou sekci HNB MYSTERY, do které máte přístup zdarma a vysvětlíme si, jak budeme v Akademii Bezpečného a Ziskového Investování postupovat!
 • Uděláme si krátkou expertní přípravku pro ziskový podzim a připomeneme si Síly, díky kterým na burze děláme peníze! Opakování je Matka moudrosti (funguje to, potvrzuji)!

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

BONUS PŘED ZAHÁJENÍM WEBINÁŘE

Než se společně setkáme na vysílání webináře, můžete si na vysílací stránce vyzvednout tematický BONUS, který jsme pro Vás připravili zdarma

 

Podívejte se na ROZHOVOR o PENĚZÍCH s Jirkou Mazurem!

Tři zásadní věci, na které se na webináři SAO SPECIÁL zaměříme:

 • 1
  Letní trénink mozku na peníze

Dovednost vydělávat peníze je klíčová po všech stránkách. Nicméně se nikde neučí a podle toho to potom vypadá. Příležitosti v podnikání nebo investování vnímá většina lidí jako štěstí, náhodu, nebo prostě hrají hry a doufají ve výhry. 

Burza je jediný herní, podnikatelský a investiční systém, který můžete vnímat jako složitý, nebo jednoduchý. Záleží to čistě na Vašem myšlení. Řešíte pouze dvě možnosti, situaci 50/50 chcete pro sebe vidět lépe a hledáte způsoby, jak na pravděpodobnosti vydělávat. Dělají to tak všichni podnikatelé, nebo investoři, ale ti mají podmínky nesrovnatelně složitější.

Většina lidí hledá důvody úspěchů, výsledků, nebo proher ve vnějším prostředí, v okolním světě. Hovoří o rizicích a příležitostech a doufají, že právě oni budou slavit úspěchy. Nicméně v menšině si uvědomují, že tím největším rizikem nejen pro peníze, ale pro vše, čeho chtějí v životě dosahovat › je jejich vlastní JÁ, jejich mentalita a myšlení.

Na webináři si řekneme, jak pracovat se svou mentalitou, jak na psychologii tradingu a jak natrénovat mozek na peníze. Pro mnoho z vás to mohou být klíčové informace, jejich pochopení rozhodne o tom, zda v investování na burze uspějete! Některá fakta možná nebudete chtít slyšet... Nebo budete nadšeni!? Vše je pouze o...

Víte co, toto si nechejme do živého vysílání v úterý 8. srpna od 10:00 !!!

 • 2
  HNB MYSTERY & Akademie...

I v létě řešíme mnoho věcí...

 • Výběr platformy (GWS-GCI  a další, ActTrader versus MetaTrader), řešíte technické problémy, nejasnosti...
 • Řešíte záležitosti z kurzu HNB, KLUB IN IN, WINSIGNALS, SAO...
 • Strategie řízení obchodních pozic, vstupy a výstupy, stoplossy, rizika, výpočty...
 • Demo versus live, bonusy, úročení, strategie investování...
 • Strategie složeného úročení, jak na obchodování 60 lotů bezpečně a efektivně (podmínka pro obdržení úroků), investiční cíle, jak pracovat s WinSignals a další věci, které s Vámi řešíme!

Dozvíte se, jak a kde se ptát, jak se učit, jak získávat odpovědi a řešení toho, co potřebujete vědět! Vše probereme online v kontextu budoucí Akademie Bezpečného a Ziskového Investování!

 • 3
  Expertní přípravka pro ziskový podzim

Zopakujeme si pár strategií "na vlnách sentimentu", prostě "seber prachy a vypadni", swingy, poziční trading, riskmanagement, ziskové situace & ztráty a jak jim čelit (nebo ne).

 • Dáme si tipy a doporučení..
 • Info servis WinSignals... Jak jej efektivně využívat a proč?
 • Situační Analýza Online v kontextu investičních záměrů a jak se vše naučit tak, abyste uměli řídit své investice efektivně, s malou spotřebou času, ale se solidními výsledky!

MYSTERY LINE a nová členská sekce HNB MYSTERY jsou klíčem k efektivitě, k penězům a hlavně ke klidnému "životu na burze". Dáme Vám pár zásadních doporučení pro zbytek LÉTA 2023!

Na webináři SAO SPECIÁL se se ve druhé části opět zaměříme na tradiční SAO, peníze, signály a jak na to!

 • SAO a vlastní identifikace ziskových příležitostí!
 • Jak pracovat ziskově a bezpečně s WinSignals?
 • Strategie řízení otevřených obchodních pozic!
 • Kontext SAO, situační analýza online a WinSignals.

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 8. srpna 2023 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady › jak trénovat mozek pro peníze? Zaměříme se na WinSignals, strategie, SAO a řízení obchodů, přidáme rady a zkušenosti! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Těší nás, že patříte do této skvělé party! - Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! 

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Lenka Danečková

Honza Poslušný

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL 

SEBER PRACHY A VYPADNI!

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Jirka Mazur

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí. 

Téma "trénink mozku na peníze" jsem zvolil   úmyslně. I když se parťáci z naší komunity na burze snaží, opakování je matka moudrosti. Cítím potřebu zaměřit se na klíčová témata a principy. Na druhé straně je třeba překonat strach s častějšího obchodování, které je našim záměrem. 

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení. 

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka