Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

HNB MYSTERY › Akademie Bezpečného a Ziskového Investování

Zveme Vás na webinář SAO burzovní speciál:

PROČ A JAK 

INVESTOVAT DO ZLATA!?

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Nejen burzou živ je člověk... Investování, aby fungovalo, musí mít širší záběr a strategii.

Každý člověk se narodí jako investor, ale většina lidí o tom nemá potuchy. Prostě je semele systém a navždy uvíznou v půli cesty. 

Vy víte, že práce pro někoho je nejtěžší způsob, jak vydělat peníze. Prodáváte čas a energii za peníze a nezbývá vám čas na podnikání, burzu, investování... Vím, že se mnozí z vás odvážili tuto zónu komfortu opustit a již jste na svém. Ale...

Ano, můžete mít více peněz, když podnikáte. Ale ten čas a energii tomu věnovat musíte. Mnozí podnikatelé mi říkají, že na investování jim čas nezbývá a také, že vlastně nevědí, jak na to. Tomu rozumím, také jsem to řešil. Proto jsem se dal na cestu VĚDOMÉHO INVESTOVÁNÍ. Sype to nejen peníze, ale hlavně čas a svobodu pro moje záměry. Mělo by vás to fakt zajímat!

Nastal čas, abychom společně otevírali svět investování a obrátili některé mýty a pověry naruby a abychom si řekli, co investování je a co nikoliv. Vím, že mnozí z vás jste na cestě investování a víte o tom podstatně více, než 90 % nevědomé populace. Proto vím, že s vámi mohu probrat téma JAK A PROČ INVESTOVAT DO ZLATA a padne to na úrodnou půdu!

Bude-li zájem, můžeme tím zahájit novou etapu vzdělávání, kdy si k burze přidáme tajemství VĚDOMÉHO INVESTOVÁNÍ a postupně probereme mých 10 pilířů v investování. Na následující vysílací stránce mi napište, co si o tom myslíte a přidejte případně náměty k tématu investování!

Jirka Mazur


  JAK A PROČ INVESTOVAT DO ZLATA

Zlato je nejen krásný a ušlechtilý drahý kov, ale má v sobě jedinečné vlastnosti, které jej předurčují k tomu, abyste mu věnovali pozornost.

Probereme zlato jako peníze, alternativní aktivum, technologický kov, uchovatele hodnoty, pojistku proti inflaci, nebo důchodový pilíř..

 • Probereme možnosti, jak vydělávat na cenových pohybech zlata na burze › uděláme si ke zlatu naši SAO, korelace, synergie, souvislosti, techniku i fundament
 • Vysvětlíme si vztahy a příležitosti toho, co se děje na finančních trzích k příležitostem fyzických nákupů zlata › kdy, kde a jak fyzické zlato nakupovat a v jaké formě
 • Zjistíte, co je to ZLATÁ RENTA a proč byste se tím měli zabývat. Možná budete překvapeni některými fakty
 • Důležité téma jistě budou alternativní "způsoby investování do zlata", pasti na peníze, podvody. Také si řekneme nástrahy, čemu se vyhnout, jaká jsou rizika
 • Povíme si o tom, kdy a jak proměňovat peníze ve zlato, v jaké formě a kdy naopak proměňovat zlato v peníze a jakou to má návaznost na další investiční pilíře.

Každopádně jsem si jistý, že budete i po této krátké přednášce a diskuzi o míli chytřejší, než nejrůznější vykukové a poradci v šedé zóně investování, které byste se měli vyhnout.

Žádný učený z nebe nespadl, věci nejdou samy. Na cenových pohybech zlata můžeme vydělávat na burze, vytvářením ZLATÉ RENTY si můžeme jistit budoucnost a jistou míru "jistoty" ve velmi nejisté době. Jen to chce vědět, jak na to! Jsem si jistý, že je to pro vás skvělé téma a že nebudete na webináři SAO SPECIÁL chybět!

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

     Co nás v úterý dopoledne čeká?

Proberu s vámi téma JAK A PROČ INVESTOVAT DO ZLATA. Budu lehce improvizovat z mého podzimního cestování. Aktuálně ani nevím, odkud budu vysílat. Držte nám palce! 

V diskuzi s mými hosty probereme ZLATO horem dolem a hlavně co se zlatem na burze. Dáme vám jistě zajímavé inspirace a tipy!

Zaměříme se na témata

 • Zlato na burze a jak na něj
 •  Fyzické zlato a proč jej vlastnit
 • Jak na ZLATOU RENTU
 • Jak měnit peníze ve zlato a naopak

Na webináři SAO SPECIÁL se ve druhé části opět zaměříme na tradiční SAO, peníze, signály a jak na to!

 • SAO a vlastní identifikace ziskových příležitostí!
 • Jak pracovat ziskově a bezpečně s WinSignals?
 • Strategie řízení otevřených obchodních pozic!
 • Kontext SAO, situační analýza online a WinSignals.

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 10. října 2023 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady › Jak a proč investovat do zlata. Zaměříme se na WinSignals, strategie, SAO a řízení obchodů, přidáme rady a zkušenosti! V tradingu se zaměříme na zlato v souvislostech... Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Těší nás, že patříte do této skvělé party! - Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! 

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Lenka Danečková

Honza Poslušný

David Rybár

Jirka Polének

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL 

JAK A PROČ INVESTOVAT DO ZLATA

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Jirka Mazur

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí. 

Téma "Jak a proč investovat do zlata" jsem zvolil   úmyslně. Zlato je skvělé investiční aktivum nejen na burze, ale i v rámci fyzického držení. Cítím potřebu zaměřit se na klíčová témata a principy investování do zlata. 

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení. 

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka