Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

Zveme Vás na webinář SAO burzovní speciál:

SEBER PRACHY A VYPADNI!

Aktuálně a online probereme SAO, signály do trhů, strategie a vše, co potřebujete vědět, abyste měli LÉTO NA BURZE co nejvíce v pohodě! 

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Tři zásadní věci, na které se na webináři SAO SPECIÁL zaměříme:

 • 1
  Strategie na vlnách SENTIMENTU

Probereme nejdůležitější okolnost, díky které na burze vyděláváme peníze! Pochopení fenoménu "SENTIMENT" je klíčem k penězům, k ziskům, k úspěchu a k pohodovému "životu na burze". Proberu s Vámi několik strategií typu "VIDÍŠ PRACHY › SEBER PRACHY A VYPADNI".

Zjednodušíme si naši SAO až na dřeň a hlavně zaměříme se na pochopení ziskových příležitostí, které naděluje "SENTIMENT". Sentiment - nálada trhů, je jako počasí. Když pochopíme předpověď, můžeme si naplánovat, co a jak budeme dělat. Když předpověď neznáme, může nás budoucnost překvapit.

Dám Vám pár zajímavých doporučení, jak si natrénovat "Strategie na vlnách SENTIMENTU". Využijete léto k tomu, abyste se naučili nové přístupy, které Vám na burze zjednoduší život. Vše je v hlavě a v sentimentu.... Chtějte rozumět obojímu!

 • 2
  Na co se ptáte a co potřebujete vědět

Chcete mít v létě na burze klid a pohodu, potřebujete vědět a vyřešit otázky, hledáte odpovědi...

 • Výběr platformy (GWS-GCI  a další, ActTrader versus Metatrader), řešíte technické problémy, nejasnosti...
 • Řešíte záležitosti z kurzu HNB, KLUB IN IN, WINSIGNALS, SAO...
 • Strategie řízení obchodních pozic, vstupy a výstupy, stoplossy, rizika, výpočty...
 • Demo versus live, bonusy, úročení, strategie investování...
 • Strategie složeného úročení, jak na obchodování 60 lotů bezpečně a efektivně (podmínka pro obdržení úroků), investiční cíle, jak pracovat s WinSignals a další věci, které s Vámi řešíme!

Zkrátka a dobře, stále je co řešit a na webináři si na hlavní otázky dáme chvíli prostor a probereme odpovědi. A hlavně se dozvíte, jak a kde se ptát, jak se učit, jak získávat odpovědi a řešení toho, co potřebujete vědět! Vše probereme online!

 • 3
  MYSTERY LINE doporučení na léto

Na webinář zveme zájemce, začítečníky, pokročilé a mistry tradingu a investování. MYSTERY LINE je postup vzdělávání a získávání kompetencí pro bezpečné a ziskové investování a zajímá všechny!

 • Dáme si tipy a doporučení, jak se vzdělávat efektivně, postupně, jakou roli mají v našem vzdělávání jednotlivé programy a jaká jsou doporučení MYSTERY LINE v jednotlivých fázích učení.
 • Kniha › kurzy › klub › info servis winsignals... Kde začít, jak pokračovat a co je finále?
 • Situační Analýza Online v kontextu investičních záměrů a jak se vše naučit tak, abyste uměli řídit své ivestice efektivně, s malou spotřebou času, ale se solidními výsledky!

MYSTERY LINE a nová členská sekce HNB MYSTERY jsou klíčem k efektivitě, k penězům a hlavě ke klidnému "životu na burze". Dáme Vám pár zásadních doporučení pro LÉTO 2023!

Na webináři SAO SPECIÁL se se ve druhé části opět zaměříme na tradiční SAO, peníze, signály a jak na to!

 • SAO a vlastní identifikace ziskových příležitostí!
 • Jak pracovat ziskově a bezpečně s WinSignals?
 • Strategie řízení otevřených obchodních pozic!
 • Kontext SAO, situační analýza online a WinSignals.

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 11. července 2023 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady › Vidíš prachy › seber prachy a vypadni! Zaměříme se na WinSignals, strategie, SAO a řízení obchodů, přidáme rady a zkušenosti! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Těší nás, že patříte do této skvělé party! - Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru! 

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Jirka Mazur

Aleš Andr

Lenka Danečková

Pavel Toman

Petr Jirgl

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL 

SEBER PRACHY A VYPADNI!

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Jirka Mazur

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí. 

Téma "Vidíš prachy › seber prachy a vypadni" jsem zvolil   úmyslně. I když se parťáci z naší komunity na burze snaží, opakování je matka moudrosti. Cítím potřebu zaměřit se na klíčová témata a principy. Na druhé straně je třeba překonat strach s častějšího obchodování, které je našim záměrem. 

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení. 

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka