WEBINÁŘ SPECIÁL

čtvrtek 3. 11. od 20:00

Začínáme živě již za:

« POZVÁNKA »

Přišel čas rozhodnout se, co je opravdu cílem pro Vaše akce na burze. Životní styl, svoboda a nezávislost začínají na Vašem účtu...

Přihlaste se zdarma na webinář s názvem:

ÚČET FINANČNÍ SVOBODY

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Zjistěte si, proč být u toho:

Pokud máte přečtenou mou knihu ŽIVOT NA BURZE, potom je tento webinář, živé online vysílání, právě pro Vás a budeme si rozumět. Vybavujete si jistě kapitolu "Když padá hvězda, něco si přej". Je v ní kus mého příběhu z podnikání a moje začátky na burze. Byly nadějné, ale moc se nevydařily... Nechybělo mnoho a příležitost k tomu, vydělávat peníze na burze, se mi málem rozplynula.

Přitom jsou to nejsnadnější peníze na pár kliknutí, viz. kapitola 7. V knize je toho hodně, ale to nejdůležitější pro pochopení toho, jak nastoupit cestu k finanční nezávislosti, Vás ještě čeká. Kniha je jen začátek.

Musíte k ní přidat pokračování › vzdělání, kompetence, strategie. Je Vám jasné, že názvem "Účet finanční svobody" nemám na mysli účet v bance. Ano, tušíte správně, že jde o účet burzovní. Pokud na něm ale máte (nebo budete mít) peníze, musíte mít jisté strategické myšlení, aby Vám vaše snažení na burze dávalo smysl a výsledky.

Nechcete o peníze přijít nekvalifikovaným přístupem, ale chcete nastartovat seriózní byznys, chcete se naučit ziskově pracovat s penězi. Téma "Účet finanční svobody" je součástí kurzu HRAJEME SI NA BURZE, úplně na závěr.

Na webináři to ale uděláme tentokrát opačně. Probereme toto téma na začátku, abyste věděli, oč usilovat. jak si nastavit ambice, plán a strategii učení a poté cesty na prvním burzovním účtu. Je poměrně důležité, abyste tento postup znali, pokud chcete na burze uspět! Zvu Vás do akce! Jirka

Věnujte mi prosím 3 minuty!

V živém vysílání probereme:

 • Jak začít na Live účtu a proč.
 • Jak nastavit plány a ambice.
 • Co je to "Účet finanční svobody" a jak s ním pracovat.
 • Co na burze a v investování opravdu nikdy nedělat.
 • Jak si nastavit strategický plán a proč jej dodržovat.
 • Jak v investování využít 8. div světa › složené úročení.
 • Jak získat KOMPAS na cestu a jak držet směr.

Komfortně a bezpečně vás uvedu do světa velkých peněz. Když zjistíte, jak to funguje a jaké zde máte možnosti, možná dáte výpověď v práci a vale složitému podnikání.

Zjistíte, že pokud chcete peníze, musíte se naučit pracovat přímo s penězi!

V živém vysílání si zopakujeme v novém kontextu:

 • Proč a jak začít na burze a o čem je řízení investic na burze?
 • Principy ziskových burzovních spekulací. Jak to děláme my?
 • Vaše možné začátky, informační zdrojejak začít?
 • Jak se to s námi efektivně a bezpečně naučíte za 8–12 týdnů, aniž byste riskovali peníze!
 • Prozradím, jak získat prověřený postup, jak se naučit investovat téměř z nuly na milion!
 • Zjistíte, proč je v našem zájmu parťáky na burze udržet, neztrácet a co z toho vyplývá?
 • Prozradím vám, jak funguje naše vzdělávání, vzdělávací servis a podpora.

Nikdy nezjistíte, zda a jak to může ve Vaší hlavě na burze pracovat pro vás, pokud si to nevyzkoušíte. Mým zájmem je, aby Váš pokus a dělání na burze byly výsledkem vědomé činnosti. Získejte kompetence a vzdělání k tomu, v čem chcete uspět! Nepokoušejte hru na burze bez znalostí a dovedností!

Webinářem Vás provedu osobně

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.

spolu se svými parťáky, zkušenými obchodníky na burze, kterými jsou

Karel Velička

Helena Lopraisová

Kamil Adámek

Jiří Polének


Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář ÚČET FINANČNÍ SVOBODY ve čtvrtek 3. listopadu 2022 od 20:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. 

Dává smysl naučit se co nejvíce v oboru, který Vám může zajistit cestu k finanční svobodě a nezávislosti. Kvalita života a splněné vize jsou výsledkem schopnosti myslet, nikoliv pouze pracovat. Na burze to platí dvojnásob!

Jistě můžete pár pokusů na burze udělat jenom tak, na demu. Může Vás to namlsat a motivovat k pokusu na live účtu. Můžete i slušně vydělat. Můžete ale i ztratit. Ztráta je přirozenou součástí života, podnikání i toho, co děláme na burze. Pokud je pod kontrolou a umíme s ní pracovat, je to OK. Pokud je ale výsledkem neznalosti, potom může bolet. Udělejte pro sebe maximum a vzdělávejte se! - Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Máte možná za sebou můj SmartBook, nebo knihu ŽIVOT NA BURZE. Přemýšlíte, jak začít a proč. Právě teď je ten nejlepší čas! Poznejte, jak vydělávat peníze jednodušeji, získat čassvobodu
a přitom pracovat méně, ale chytře!

Přihlaste se zdarma a nezávazně na webinář:

ÚČET FINANČNÍ SVOBODY

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Mám pro vás připravenou online přednášku! Zjistěte si, jak můžete jednoduše získat mou prezentaci ve formě PDF! Zjistíte ihned po registraci!

PRO PENÍZE SI CHODÍME NA BURZU!

Jak to děláme, zjistíte na webináři!

Prozradíme vám, jak začít na burze za 8-12 týdnů, aniž byste riskovali peníze! A také, jak pracovat s "Účtem finanční svobody"...


Vypadá to složitě?

Zjistíte, že je to jednoduché!

Řekneme vám, jak to dělat!

Vysvětlíme vám, jak děláme peníze!

FAKTA: Naprostá většina lidí má na něco talent. Ale neumějí jej proměnit v peníze a v lepší život. Jejich talenty mizí v propadlišti času, protože na ně nemají energii, čas a peníze... Pouze malá část lidí má to "štěstí", že se živí projevem svého talentu, ale zjišťují, že to je dřina a zabírá to čas a ubírá svobodu. A také, že nikdy nedostanou více peněz, než je tržní hodnota jejich práce či talentu. Pouze malé procento lidí pochopilo, že je dobré objevit a realizovat talent pro peníze. Mimo jiné i proto, aby bylo na další talenty více času, svobody a peněz. Faktem je, že talent pro vydělávání peněz je klíčovou dovedností, která otevírá brány ke všemu, po čem toužíte a co si umíte představit! Najděte svůj talent na peníze!

Není na co čekat!

Peníze, svoboda, nezávislost, čas pro sebe a vysněná kvalita života nerostou na stromech!

PROSTĚ PRO SEBE, UDĚLEJTE NĚCO OPRAVDOVÉHO! TEĎ HNED!

Co musíte vědět o svém talentu na peníze?

Lidé mají různé talenty na různé věci. Mají své sny a představy, jak s nimi naložit, jak je projevit. Je to seberealizace a některým se i podaří jejich talent monetizovat. Proč? Protože zjišťují mimo jiné, že potřebují peníze...

Více, než 90 % lidí je přesvědčeno, že peníze se vydělávají prací. A že na práci nepotřebují ani tak talent, jako spíše kvalifikaci. Když chtějí více peněz, shánějí "lepší práci", málokdy vypilují svůj talent. Talent je pro většinu populace něco jako nadání, a to samo o sobě lepší život nezajistí... Talenty většiny lidí mizí v propadlišti času, protože na ně nemají čas a peníze.

Nicméně platí, že jaké mají lidi přesvědčení, takovou mají kvalitu života. Nedílnou součástí kvality života v naší civilizaci jsou peníze. Ano, zase ty peníze... Pokud se snaží lidé monetizovat svůj jakýkoliv talent, zjišťují, že nastupují cestu odříkání a dřiny. Stojí je to čas, energii a často i svobodu. Není lehké si vydělávat tím, co člověka baví a k čemu má talent?

Zkusme to otočit!

 • Chcete do života více času a svobody pro sebe? Větší porci nezávislosti? Chcete lepší kvalitu života?
 • Máme na to recept. Prostě objevte svůj talent na peníze! Talent pro vydělávání peněz!
 • Že jej nemáte? Jak to můžete vědět, pokud jste jej nezkusili poctivě dostat na světlo světa a projevit?

Talent pro peníze... Ve školách se to neučí, systém to u lidí nepodporuje. Kdo to umí, většinou si to tají pro sebe... Ano, bezesporu je kolem nás hodně velmi dobře vydělávajících lidí, dokonce kolem 80 tisíc dolarových milonářů. Vím zcela jistě, že vám svoje recepty a návody nepředají! O své peníze se musíte umět postarat sami! 

Najděte svůj talent pro peníze!

Naučte se vydělávat peníze tím nejjednodušším způsobem, o kterém vím. Projev vašeho talentu může být různý, ze 100 lidí, které na burze znám, vidím 100x různé výsledky a různé projevy talentů. Mnoho jich umí překvapit mě i samo sebe!

My si pro peníze chodíme na burzu. A co vy, přidáte se? Nikdy nebudete vědět, zda na to máte talent, dokud to nevyzkoušíte (bez rizika).

Na webináři si povíme, jak najít svůj talent pro peníze a nastoupit svobodnější cestu k osobní prosperitě! O svém talentu na peníze musíte vědět zejména, jak a proč jej objevit a jak jej projevit v praxi, aby si k vám peníze našly cestu jednodušším způsobem než je dřina, práce, nebo složité podnikání. Můžete vydělávat peníze jednoduše a svou práci můžete dělat pro zábavu či poslání, pokud je projevem vašeho dalšího talentu!

Mám pro vás krátkou přednášku a diskuzi s těmi, kdo to již dokázali! Inspirujte se!

Přihlaste se zdarma, bez závazků a s garancí kvality nových informací na webinář:

ÚČET FINANČNÍ SVOBODY

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Akci pořádá

KLUB INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ

Expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze. Bez nás to na burze raději nezkoušejte!

Objevte pro sebe svět inteligntního investování a vydělávání peněz!

Zvu Vás ve čtvrtek 3. listopadu 2022 od 20:00 na webinář, 

po kterém si začnete věřit, že to dokážete!