Jirka Mazur vás zve na záznam webináře speciál na téma:

VÍTĚZNÝ ÚNOR LEHCE MIMO SYSTÉM

RECEPTY PRO INTELIGENTNÍ INVESTORY

To hlavní, o čem jsem na webináři hovořil, je zásadní tajemství byznysu a úspěšných lidí. Uvedl jsem na konkrétních případech, jak uplatňuji v životě, v podnikání, na burze a v praxi PRAVIDLO 80/20. Jak tím šetřím čas a proč mi to umožňuje vydělávat peníze a správné zaměření na ty správné věci.

Přidal jsem Vám k tomu pár zásadních doporučení k tomu, aby byl pro Vás vítězný nejen Únor, ale celý Váš život a byznys › nejlépe lehce mimo systém! Bylo to málo teorie, ale hodně prověřené praxe. Je možné, že jsem toto téma s Vámi probíral naposledy, protože jsem Vám prozradil jeden zásadní efekt použití Pravidla 80/20 v praxi... Zvu Vás! Jirka Mazur

Webinář zhlédlo již 0 lidí.

Zadejte do registračního formuláře Vaší oblíbenou e-mailovou adresu a zhlédněte zdarma akci, na které jde o vaše peníze, o vaši svobodu a čas. Možná to je přelomový Vítězný Únor i pro Vás ⬇︎⬇︎⬇︎

VÍTĚZNÝ ÚNOR

LEHCE MIMO SYSTÉM

 

 

Dnešní zavirovaná doba mění hodně věcí. Vzdělání a práce již neposkytují žádné jistoty ohledně peněz ani kvality života. Pro velkou část podnikatelů znamená dnešní situace stopku s výstrahou, kudy nevede cesta k prosperitě. Stát je v rozkladu a světlo na konci tunelu bliká velmi nejasně. 

Na druhé straně v každé době jistá část lidí prosperuje. Vidí řešení tam, kde jiní umírají strachy, či natahují ruce. Zatímco většina lidí se cítí jako oběti, vítězové kráčejí jistě za svými záměry a cíli. Naštěstí se cítím být mezi vítězi 😉.  Zbývá jediné, s respektem nepokoušet tu čínskou svini. Jinak je vše skvělé, jednoduché, fungující. Není to pouze moje zkušenost, ale mám to štěstí, že to takto mají i lidé v mojí sociální bublině. Nicméně, tu si každý volíme sami. Jak to máte vy?

Máte právo volby!

Ano, každý si volíme cestu, osud, možnosti. Život každého je výsledkem svobody nebo nesvobody, každý si určuje, jak s ní nakládá. A jak nakládá se svým časem, potenciálem, talentem. Máte právo volby! Jak a co zvolíte, tak se následně máte. Problémy nebo neštěstí většiny lidí v dnešní době vznikaly v čase, kdy si dávali do hlavy programy pro život. Jaké programy si do hlavy dali, takové to dnes mají. Je to vcelku jednoduché. Ale pochopení vyžaduje odpovědnost a motivaci. Jak volíte vy?

Máte možnost následovat moji volbu!

  • Rozhoduji se pro svou jednu cestu › jeden záměr › jeden cíl. Nic jiného mě nezajímá!
  • Žiji a pracuji s největšími tajemstvími doby, která můžete snadno používat také! Zajímají vás? Měly by, vydělávají mi peníze a umožňují skvělý život!
  • Vlastním svůj čas, svou svobodu a umím obojí používat ve prospěch kvality života i podnikání. Je to výhodné, mimo jiné i finančně.
  • Doba mě přiměla udělat úkrok stranou a vrátila mě naplno k tomu, co mě baví a co mi umožňuje život a podnikání lehce mimo systém.
  • Mohu pohodlně využívat intelektuální zázemí šikovného mozkového trustu, který mi pomáhá dělat peníze. V zásadě je tento mozkový trust k dipozici i pro vás. Jde o to, zda chcete, umíte a máte motivaci?

Na webináři Vám dám skvělé tipy, některé možná naposledy!

Oznámím Vám pár zásadních změn v mém podnikání a v mojí podpoře podnikatelské komunity. Některé z vás zklamu, jiné potěším. Ukážu vám v praxi několik prověřených ZISKOVÝCH SEKVENCÍ MYŠLENÍ. Doporučím vám je použít, jsou prověřeny časem i bankovními konty! Je to ale jen na vás! Již teď vím, že vám naservíruji dost přelomových inspirací a že tento zpropadeně zavirovaný únor, kdy se hroutí stát, bude pro mě a pro některé s vás prostě VÍTĚZNÝ!  Buďte u toho!

P.S. Ani neplánuji nic moc prodávat. Pouze připomenu pár zdrojů, ze kterých tečou opravdu dobré peníze... Tak pojďte do toho!

WEBINÁŘEM JSEM VÁS PROVEDL OSOBNĚ!

JIRKA MAZUR

Průvodce pro cesty k finanční svobodě a nezávislosti.
Expert na burzu, online vzdělávání a marketing.
Podnikatel, který dělá to, co jej baví a sdílí své know-how.