Webinář začne již za:

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze

Zveme Vás na webinář SAO speciál:

ZISKOVĚ S WINSIGNALS, PROCENTA A STRATEGIE INVESTOVÁNÍ

Přijměte moje pozvání a udělejte si zdarma registraci na webinář SAO SPECIÁL zde:

Na živé vysílání se těší již 0 lidí. Přidejte se!

Inflace nám lehce klesá a naše zisky díky tomu rostou. Ano, mám na mysli podmínky bonusů a úročení na live účtech, které překonávají inflaci snadno a dosti výrazně.

Nicméně je jasné, že naše tradingové účty nejsou spořící účty v bance, ale jsou prostředkem pro efektivní řízení investic.

• Máte k dispozici skvělé know-how, SAO a WinSignals, díky kterému jste schopni identifikovat ziskové příležitosti na burze s úspěšností kolem 80 %.
  • Máte k dispozici skvělou komunitu a parťáky, mozkový trust, který vám poradí a je vám inspirací.
  • Máte k dispozici prověřené ziskové postupy pro to, abyste si uměli udělat realistické investiční cíle a dělat, co je potřeba.
  • Když k tomu přidáte jedinečné podmínky na live účtech, bonusy až 80 % a úročení vlastního jmění až 12 % p.a. na denní bázi, dostáváte mix podmínek, které jsou unikátní.

Teď je jen třeba s tím umět zacházet sílu, kterou máme k dispozici, je třeba umět usměrnit a používat.

Proto se na webináři SAO SPECIÁL zaměříme na praktické rady a postupy, které potřebujete vědět. Dojděte si pro inspirace, AHA momenty › může to pro váš úspěch na burze být opravdu důležité!

KLUB IN IN je váš mozkový trust, můžete se levně učit z draze zaplacených zkušeností ostatních.

V úterý 16. května od 10:00 hodin buďte u toho. Přidáme novinku, která se vám bude líbit. Ale to je prozatím tajemství › zjistíte vy, kdo budete u toho!

Téma je jasné › mix klíčového know-how úspěšných burzovních predikcí a skvělých podmínek pro investování. Prostě tuto příležitost využijte a vytřískejte pro sebe, co to jde!

Jirka

Na webináři SAO SPECIÁL probereme:

• Jak pracovat ziskově a bezpečně s WinSignals?
  • SAO a vlastní identifikace ziskových příležitostí!
  • Strategie řízení otevřených obchodních pozic!
  • Proč obchodovat často, ale bezpečně a jak na to?
  • Jak správně využít bonusy na live účty a úročení až 12 % ?
  • Strategie investování s využíváním složeného úročení!
  • Jak si stanovit realistické investiční cíle a jak je realizovat?
  • Jak obchodovat podmínku 60 lotů za rok pro obdržení úroků?
  • Přidáme kontext SAO, situační analýzu online a WinSignals.

POZVÁNKA

Přátelé, parťáci! Zveme Vás na webinář SAO SPECIÁL v úterý 16. května 2023 od 10:00, který opět pořádáme pouze pro uzavřenou společnost. Tentokrát se zaměříme na praktické rady k tomu, jak obchodovat ziskově s Winsignals - často, ale bezpečně. Zaměříme se na WinSignals, strategie, SAO a řízení obchodů, přidáme rady a zkušenosti! Zveme přednostně členy KLUBU IN IN, absolventy HNB a odběratele WINSIGNALS a naše příznivce!

Upozornění: Informace z webináře mohou mít vysokou finanční účinnost na obě strany. Nové poznatky je třeba pochopit a ovládat! Jsou jako zbraň › v případě úspěchu získáš VŠE, na co máš nárok. V případě nepochopení či hazardu tato síla zničí Tvoje sny a záměry dříve, než se stačíš rozkoukat. Účast na webináři si promysli! Nejsme v kroužku osobního rozvoje, ale na burze! Webinář doplníme o obvyklou Situační Analýzu Online a diskuzi s hosty! Záznam umístíme do členské sekce KLUBU IN IN, nebude veřejně dostupný!

Těší nás, že patříte do této skvělé party! - Jirka

Nezapomeň! Nejde o nic menšího, než jsou peníze, čas a svoboda. Nikdo Ti nedá zadarmo to, co si musíš vybojovat.  Když neplánuješ vítězství, plánuješ prohru!

Webinářem Vás provedu já a moji parťáci na burze!

Aleš Andr

Lenka Danečková

Helena Lopraisová

Rudolf Dudáš

Václav Musil

Zvu Vás osobně na webinář › SAO SPECIÁL

ZISKOVĚ S WINSIGNALS, PROCENTA A STRATEGIE INVESTOVÁNÍ

KLUB IN IN › VIP expertní klub investorů, spekulantů a podnikatelů na burze!

Zakladatel KLUBU IN IN
Zakladatel projektu WINSIGNALS
Podnikatel a burzovní hráč

Děláme to, co nás baví › vyrábíme peníze na burze. Odměnou je svoboda, nezávislost a náš čas!

Obchodování, trading, či spekulace nejsou disciplíny, které by se učily ve škole. Většina lidí si to vyzkouší ze zvědavosti jako "samouci" a je celkem logické, že neuspějí.

Téma "ZISKOVĚ S WINSIGNALS, PROCENTA A STRATEGIE INVESTOVÁNÍ" jsem zvolil   úmyslně. I když se parťáci z naší komunity na burze snaží, opakování je matka moudrosti. Cítím potřebu zaměřit se na klíčová témata a principy. Na druhé straně je třeba překonat strach s častějšího obchodování, které je našim záměrem.

Pro úspěch v podnikání na burze je důležitá podpora těch, kdo již svoje řemeslo znají a umí pomáhat a poradit, když je třeba. Pár těch, kdo to umí, uvidíte opět online!

Pro úspěch v začátcích i na cestě pro každého, kdo to myslí vážně, je strategickou pomocí komunita, expertní podpora a sdílení.

Sami nejsme nic. Být sám znamená neúspěch. Mozkový trust a tým je to, co nás drží ve hře!

Prostě se přidejte! Jirka