DĚKUJI ZA OBJEDNÁNÍ ČLENSTVÍ

» INDIVIDUAL PARTNER «

S ONLINE KURZEM ZDARMA

» ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS «

s následnou zvýhodněnou cenovou variantou!

Díky za to, že jdeš s námi do akce!

Uzavíráme spolu FÉROVOU DOHODU o tom, že vstupuješ do KLUBU IN IN za zvýhodněnou cenu, kterou můžeš využívat natrvalo!

Ano, objednávkou jsi potvrdil/a, že jsi na cestě vědomého podnikatele a vnímáš, že toto je Tvoje skvělá  investiční příležitost pro život i podnikání!  Jirka Mazur

Na tvůj e-mail byla nyní automaticky odeslána faktura.

Tebou objednané členství bude po prvních 6 měsících každé 3 měsíce (čtvrtletí) obnoveno - bude vystavena nová zálohová faktura. Ta Ti bude zaslána emailem s informací, že za týden dojde k automatickému stažení platby z karty. Pokud se Ti teď nepodařila platba kartou, uhraď fakturu přes odkaz v emailu, ve kterém Ti faktura dorazila. Více informací o opakované platbě se dozvíš v obchodních podmínkách. Pokud budeš mít v tomto směru nějaké dotazy, či požadavky, kontaktuj náš tým na emailu podpora@klubinin.cz.

Přístupy do členské sekce KLUBU IN IN Ti budou zaslány po spárování platby s fakturou na emailovou adresu, kterou jsi uvedl/a v objednávce.

Přístupy do kurzu ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS Ti budou zaslány na stejný email v pondělí 14. 12. 2020.

Těšíme se na Tebe v KLUBU IN IN!

a tým Klubu Inteligentních Investorů