KLUB IN IN

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

- JIRKA MAZUR -

5 940 Kč plus poté čtvrtletní opakovaná platba za 2 970 Kč

• ANO vím, že objednávám členství INDIVIDUAL PARTNER v Klub Inteligentních Investorů na 6 měsíců za 5 940 Kč plus poté kvartální opakovanou platbu kartou za 2 970 Kč!
  • ANO vím, že ke členství INDIVIDUAL PARTNER získávám zdarma online kurz ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS!
  • Vím, že se jedná o fixní opakovanou platbu kartou, která bude po uplynutí 6 měsíců probíhat každé čtvrtletí ve výše uvedené výši, tedy k dalšímu stažení platby dojde za 6 měsíců a dále již bude stahování čtvrtletní. Více o opakované platbě kartou máte uvedeno v obchodních podmínkách zde.

Objednávám pro sebe členství
INDIVIDUAL PARTNER v KLUBU IN IN
+ zdarma online program a kurz
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS

Ano › vím, že mohu kdykoliv svoje členství ukončit! Beru na vědomí, že mohu kdykoliv svou účast v KLUBU INTELIGENTNÍCH INVESTORŮ zrušit a to vždy v období probíhajícího členství, ale vždy nejpozději 10 kalendářních dnů před stažením platby, nebo automaticky prodlouženého období členství! Nic tedy neriskuji! Jdu na objednávku »

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Přístupy do Klubu IN IN obdržíte ihned po spárování platby a do kurzu v pondělí 14. 12. 2020.

Toto členství objednáváte přes Martinu Mazurovou (neplátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i Klubu Inteligentních Investorů. Díky tomu máte členství v klubu levnější a dostupnější. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde

Váš tým podpory!