ONLINE KURZ:

PROGRAMY Z EDICE

ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ

- JIRKA MAZUR -

9 990 Kč / 384 € místo 19 990 Kč / 768 € (bez DPH)

• ANO, vím, že dnes za poloviční cenu 9 990 Kč / 384 EUR plus DPH pro sebe získávám online kurz ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS!

Objednávám pro sebe online program a kurz
ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ BUSINESS

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Přístupy do kurzu obdržíte v pondělí 14. 12. 2020.

Toto členství objednáváte přes firmu GoldWinner Studio Prague s.r.o. (plátce DPH), autorizovaného prodejce vzdělávacích programů a produktů Jirky Mazura, tedy i Klubu Inteligentních Investorů. Zároveň v případě této objednávky získáváte záruku nejlepší ceny, která není jinde dostupná! Děkujeme za vaši důvěru! Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat zde

Váš tým podpory!